Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben kendimden bahsetmedim dimi arkadaşlar kusura bakmayın 4 yıllık evliyim ilk 1 yıl korunmuştuk ve 3 yıldır olmuyor bebiş, elimde olmadan sitres yapıyorum ama sayenizde inş unutacağım inş takıntılarımı çünkü herkesle her şey paylaşılmıyor sizlerle dertleşmek,paylaşmaktan çok mutluyum,

hoşgeldin canım aramıza bebiş için gerçekten en doğru yerdesin .burda sıcacık bir ortam var herkes kardeş gibi paylaşıyoruz dertlerimizi .bende 4 yıllık evliyim ve daha yeni hamile kaldım .üzülme seninde gelecektir meleğin .
bu arada sen ve eşin doktora gittinizmi sorun varmı baktırdınızmı kendinizi.

kızlar öncelikle günaydınnnn
inşallah hamile haberleri alacağımız bir hafta olur:Saruboceq::CüvCüv:
arkadaşım aramıza hoş geldin inşallah bir gün hayırlısıyla
kucağımıza burdaki herkes alır bebişini:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
sakın stres yapma biliyorsun strestende olmuyor

aramıza hoş geldın cnm

beryal canım günaydın kaydirigubbakcemile3
nasıl gidiyor hamilelik inşallah yiğenimiz seni üzmüyordur
inşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına da almayı nasip eder

günaydın canım nasılsın
Ögelnden sonra doktora gıdıcem

en iyisisni yapasın bence de git bakalım ne olmuş anla iyice .

beryal canım günaydın kaydirigubbakcemile3
nasıl gidiyor hamilelik inşallah yiğenimiz seni üzmüyordur
inşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına da almayı nasip eder

sağol canım iyiyiz .oğluşum çok akıllı teyzesi hiç üzmüyo annesini.
6 aylık olduk biz büyüyos .allah kısmet ederse eylül sonu ekim başı gibi doğacak nohutum .
sen nasılsın neler yapıyosun

cnm beklediğin adet günü ne zaman ve düzenli oluyormusun,inş hamilesindir, düzenli adet görenlerde erken belirtiler olabiliyormuş duydum

cnm duzenlıydı benım 4 hazıranda olmam gerekıodu. 6 hazıranda kanda baktırdım hıcbışey cıkmadı

teşekkür ederim sifaa ve beryal ilginiz için çok ama çok sağolun işallah sizlerinde herşey gönlünüzce olur yüce rabbim de bana bu ay bebişimi yollar tek dileğim önce sağlık ailem ve herkes için sonra bebişimin gelmesi tamam beryalcım cumaya yapıcam tabi o zamana kadar adet olmazsam hepinizi çok ama çok öpüyorum kendinize iyi bakın ben biraz çalışıcam işlerim yoğun o yüzden ara ara giriyorum

Allah hep böyle akıllı uslu yapsın seni hiç üzmesin
canım ben iki yılı geçti evleneli hiç iki ay korundum sonra bıraktım ama daha hamile kalamadım eşimde de bende de bir problem yok inşallah bizde size yakın zamanda katılırız:Saruboceq:

hoşbuldum çok teşekkürler,evet nerdeyse 3 yıldır doktor geçmişim oldu,ama çok şükür bende de eşimde de bir sorun yok ilk klomen ve çatlatma iğnesiyle başlandı tabii (klomen li tedavinin de limiti 5 kez miş ama doktor bana 10 kez uygulattı) doktor değiştirdim tabii sonraki doktor aşılama başlattı 1 kez denedik ama tutmadı ve bende tüm tedavileri bıraktık, dinlenmedeyiz... çok fazla ilaç, iğne v.s. kullandım artı sitres ekleniyo tabii tedaviyi bırakalı kendimi eskisi kadar kasmıyorum,

günaydın cnm teşekkürler,inş amin yüce rabbim herkesin gönlüne göre verir inş.siterside yeneceğim inş

güle güle canım öpüldün opuyorumnanaktan

canım yumurtlama günlerine denk getiriyormusun ilşki günlerini.???
adet olduğun günü 1 diye say 10 uncu gün başka işişkiye bir gün yapın bir gün yapmayın böyle devam bir dahaki adet gününe kadar .tamamı tatlım .
çünkü adetten 14 gün sonra sı deniliyo ama o herkeste geçerli değil yani herkesin vücudu bir değil sen adetin 10 uncu günü başla bir dahaki adet olana kadar çalışmalara devam .
ilşki sonrası hemen kalkma sırt üstü yat sabah duşunu al .

canım bende ovitrelle çatlatma iğnesiyle hamile kaldım sen hangi iğneyi kullandın .bir kez daha aşılama deneyin bence .ama iğneni ovitrelle vurul tamamı o diğer iğnelerden daha etkili .
ve stres yapma canım kafana takma rahat ol .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…