Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sabaha kötü başladım ama düzeliyorum azıcık kanamam oldu yine iğne yaptırdım bide canım beryalimin önerdiği jeli kullandım iyiyim hamdolsun eşim nöbette ben burdayım

canım inşallak tutunacak minik sana.
jelde 15 gün sonra bitince bir kutu daha al tatlım .ben 3 kutu kullandım yani 45 gün .bebişin tutunmasına yardımcı bu jel.sende al tatlım 3 paket kullanman çok iyi olur .benim de kanama oldu biliyosun ve doktorum 3 ay yat demişti bu jeli de kullandım allah razı olsun doktorumdan ki bebişim benimle.
inşallah sana da faydalı olur.ama canım sende izin al en az birkaçgün bari dinlen ilk günler çok önemli çünkü.fazla ayakta kalma.

bakalım benim çekirdekte filizlenecekmi:roflol::roflol::roflol:
Filizlendi bile canımın içi allahın izniyle kaydirigubbakcemile5
az da olsa birşeyler atıştır yoksa geçmez.
süt içtim bir bardak canım geçer herhalde a.s

Bu arada benim üst kata yeni komşular taşınıyor çay demledim birşeyler hazırladımda verdim yazık kadıncağız yanlız uğraşıyor

canlarım ben yatıcam biraz beryal birşey sorucam ben kapsül içiyorum iğne yaptırıyorum bide bu jel ağır gelmez dimi gerçi doktor kullanabilirsin dedi ama yinede korkuyorum

canlarım ben yatıcam biraz beryal birşey sorucam ben kapsül içiyorum iğne yaptırıyorum bide bu jel ağır gelmez dimi gerçi doktor kullanabilirsin dedi ama yinede korkuyorum
tamam canım git istirahatini yap sen goccumannnnn öpüyorum seni opuyorumnanaktan

valla takdir ettim seni canım ne güzel hala komşuluk var demekki bizim oturduğumuz sitede kapı komşumuzu bile tanımıyoruz. 1 yıl oldu geleli hiç hoşgeldine bile gelmedi kimse. şimdi yeni yeni bizim bloktan bir kaç kişi ile tanıştık ama bizim bursa hiç böyle şeyler olmuyo. çok düşüncelisin. takdir ediyorum seni valla. ilk geldiğimde ne söylenmiştim. kimse gelmiyo nasıl bi komşuluk annlayışı diye. ama alıştım şimdi

canım yarın doktoruna tekrar sor ama bu jeli kullanmanı öneririm şiddetle.3 kutu kullan yeterli.yani 1 pakatte 15 tane var 45 gün kullansan miniğin tutunmasına yardım edersin annesi.ama için rahat etsin sen yarın doktoruna sor mutlaka tatlım.

Canım bende yaklaşık iki ay önce taşındım buraya, önceki dairemizde hep iç içe idik komşularımızla, bu binaya ilk taşınan benim, 2 aydır sıkıldım yanlızlıktan.. Artık gelsinler birbir dimi :) Komşuluk önemli ayrıca çünkü başına bir iş gelse allah korusun ,ilk kapısını çalacağın komşun... akrabalar biri anyada biri konyada onlar yetişene kadarr ....ben akrabalarımdan daha önem veriyorum ve dua ediyorum ,:Saruboceq:a.sallahım hayırlı komşular yolla binamıza diye

ne güzel benim çok hoşuma gitti bu davranışın. ben geldiğim zaman böyle şeylerle karşılaşmadım ondan çok üzülmüştüm. benimde eşiminde akrabalarından kimsecik yok burda yalnızız bizde. rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi. dediğin gibi hayırlı komşular versin cnm

selam hoşgeldin canım para lazım adamcağıza napsın benimkide işte annemle sinekleniyoruz evde:roflol:

benimde annem burdaydı az önce gitti şimdi yanlızım ama koçişim iki saat sonra evde olucak :teytey:hihoyyytkaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

aminn canım :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…