Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tamam anlaştık vereliniortak gördünüz saolun kızlar alkisalkisalkis ben yinede gidim canım bebek çekti cokacimcoook görüşürüz yine burda kalırsam nohutu pilav üstü yapıp yicem yoksa sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3 yerimseniben

ye teyzesi cokacimcoook nohutu
o da seni dudaktan öper opuyorumnanaktan

ancak gördüm sizi beryal limonata osmanlı scu bidu diye çizgi film kahramanı vardı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benim bugün gevezeliğim üstümde alkisalkisalkis takılıyorum kızlar alınmayın lütfen gidicem gidemiyorumda ama şindik gittim :eek: :eek: :eek:

senin babişkosunu öptüğün gibi demi :jeyyar: yoksa kaabul etmem başka türlü öpücüğü Şeniz kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3 :eek:

ancak gördüm sizi beryal limonata osmanlı scu bidu diye çizgi film kahramanı vardı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 benim bugün gevezeliğim üstümde alkisalkisalkis takılıyorum kızlar alınmayın lütfen gidicem gidemiyorumda ama şindik gittim :eek: :eek: :eek:

güle güle :gitme::gitme::gitme:

yaa ben gerçekten acıkmışım cokacimcoook en iyisi yiyipte :eek: kaydirigubbakcemile3 yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz allahım hepimizin hayırlı muradlarını varsin inşallah :Saruboceq:

Canım benim h.b başımın ağrısı dışında iyiyim hamdolsun ..Sen nasılsın bu gün daha iyisin inşallah ?opuyorumnanaktan

sabaha kötü başladım ama düzeliyorum azıcık kanamam oldu yine iğne yaptırdım bide canım beryalimin önerdiği jeli kullandım iyiyim hamdolsun eşim nöbette ben burdayım

sabaha kötü başladım ama düzeliyorum azıcık kanamam oldu yine iğne yaptırdım bide canım beryalimin önerdiği jeli kullandım iyiyim hamdolsun eşim nöbette ben burdayım
canım stres yok herşey daha güzel olacak allahın izniyle
:1hug:
Sabah erken kalktım geçen günlerde saksıya keçiboynuzu çekirdeği gömmmüştüm bu sabah bir baktımki filizlenmiş bir sevin bir sevindimki anlatamam,kendime olayalanacak birşeyler arıyorumya bu iyi geldi az öncede limon çekirdeği gömdüm şimdi sıra onun filizini görebilmekte iyi geldi valla bu iş bana :dance:

canım stres yok herşey daha güzel olacak allahın izniyle
:1hug:
Sabah erken kalktım geçen günlerde saksıya keçiboynuzu çekirdeği gömmmüştüm bu sabah bir baktımki filizlenmiş bir sevin bir sevindimki anlatamam,kendime olayalanacak birşeyler arıyorumya bu iyi geldi az öncede limon çekirdeği gömdüm şimdi sıra onun filizini görebilmekte iyi geldi valla bu iş bana :dance:

bakalım benim çekirdekte filizlenecekmi:roflol::roflol::roflol:

X