Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sirrinenur var bir gelişme merak ettim çokkk inş güzel haber verirsin bize:ecrin_bebek:

canım yaa bu sabah test yaptım malesef negatif çıktı günümden geçeli 8 gün oluyo dahada yok gelen giden anlamadım bişey inanki

offf nekdar sıkıcı bir gün yaa kimselerde yok giren çıkıyorum bende salak gibi oldum oraya oraya bakmaktan girmiyecem bundan sonra offf

offf nekdar sıkıcı bir gün yaa kimselerde yok giren çıkıyorum bende salak gibi oldum oraya oraya bakmaktan girmiyecem bundan sonra offf

slm canım herkes bir arada olsayi olcak gerçekten ama herkes dağılmış ben zaten sürekli giremiyorum zaten annem var şimdi yani çıkıcam az sonra kusura bakmayın ama burda arkadaşlık güzel vaz geçme burdan lütfenmvereliniortak

valla buraya girdimmi kafam dağılıyo rahatlıyorum burdaki sohbetler güzel oluyo en azından birbirimizin dertlerine derman olmaya çalışıyoz hiç çıkasım gelmiyo kaydirigubbakcemile5

iltercakir, serra84, umutlu16 kızlar konuşsanıza burası çok sıcak bende yanıyorum bugün iltercim verdiğin adrese bakıyorum inşallah hastalanmam yaaaa iltihap mı var acaba offf

iltercakir, serra84, umutlu16 kızlar konuşsanıza burası çok sıcak bende yanıyorum bugün iltercim verdiğin adrese bakıyorum inşallah hastalanmam yaaaa iltihap mı var acaba offf

canım ya yemek yapıyorum misafirim var o yüzden duramıyorum pc başında şimdi çıkıyorum ama yarın bol bol konuşuruz:a015::a015:

aranıza yeni katıldım ama benide yazın listeye 4 ay denemeden sonra hamilelik planını erteledim ama önümüzden aydan itiaren denemelere devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…