Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende iyiyim iş yerindeyim fırsat buldukça yazıyorum off ya ben beiş isitoyurm çok ya senin durumlar nasıl tatlım
valla iyimiyim değilmiyim bilmiyorum..içim nasıl sıkıyor..allah hayra çıkartsın diyorum..bende işteyim..işyeriinde ortam gergin..işten ayrılabilirim..çok bunaldım.çok tuaf insanlar var ofiste..dedikoducu,yalaka ve çıkarcı..kendi çıkarları için o kadar çok kişinin ayağını kaydırdılar ki..daha ne diyeyim..toprak doyursun gözlerini diyorum..kimsenin hakkı ve ahı kimsede kalmaz güzelim..bende bebiş istiyorum..inş. bu ay hamiş kalırım güzelim..hihoyyyt

iltercim eve gidince uyu kuşum aramıcam bugün seni bugün dinlen accık :))))) kaydirigubbakcemile5:1hug:

çok teşekkür ederim arkadaşlar çok saolun allah isteyen herkese versin inşallah...beryalll beni duymuyormusun...

aranızda cycl prognam kullanlıpta hamile kalan akrabsı yakını arkadaşı yada bunula alakalı bilgisi olan varmı ya

abyosun bende aynı durumdayı heran çıkabilirim işten işimi çok seviyorum ama patronumun babasından nefret ediyorum hayatımda bukadar menuniyetiz insan görmedim burda 3 bayan çalışıyodu ben girdim 4, oldum 3 çıktı 7 aydır yanlızdım büro okadar düzgün işliyodu ki hiç sorun ve hata çıkmadı ama yinede uyuz adam buluttan nem kapıyodu bişgün kah ve yaptım dedi telvesi çok olmuş bende dedim afiyet olsun ben buraya kahve güzel yaoarım diye değil muhasebe güzel tutarım diye girdim canım kahve çektiği için yaptım ohhh canıma değsin uyuz adam

slm kızlar nasılsınız şimdi dr dan geldik organ taraması yapıldı veeeeeeeee kızzzzzzzzımmmmm oluyo...beryal sana gelin geliyoooo
OOOOOO hayırlı olsun güzelim..cinsiyette belli artık..allah kucağına da almayı nasip etsin..dua edin güzelim bizler içinde hamişlerin duası tez zamanda kabul olur..Şeniz

bende duymadım canım bende ganol f diye bişi kullandım dün bitti iğne bu akşam gitcem dra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…