Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selamlar kızlar
hemen çıkacam bi bakıyım dedim
okula gitmiştimde kızımın karnesini almaya alamadan geldim :))
neyse ben anca yemek yaparım bugün kocik çok sinirli evde yemek olmazsa kan şekeri düşer bana çatar
görüşürük şimdilik hoşçakalın canlarım benim

neslihan hoşgeldin canım

aynen abyosuncum eve gidiyorum ruh gibiyim buı sitreste tabi bebiş olmaz eşim göndermicek ama ben 1 ay daha sabretmem lazım iş ahlakı açısından yeni kız aldılar ona öğretip çıkcam gerçi bunlar iş ahlakından anlamaz ama burdan sonra gireceğim yerereferans oluyo malum e bende burda herkes biliyo tek başına 2 şirketi zaptediyom iş bulurum hemen hayırlısı bakalım

HOŞBULDUK CANLARIM...ıYıYıM ÇOK ıYıYM SABAH TARTILDIMM BıR HAFTADA HATTA 4 GÜNDE DıYEBıLıRıM 2,9 KG. VERMıŞıMM HAYDE BENı TEBRıK EDıN...kaydirigubbakcemile2lülülülülülü

slm kızlar nasılsınız şimdi dr dan geldik organ taraması yapıldı veeeeeeeee kızzzzzzzzımmmmm oluyo...beryal sana gelin geliyoooo

hayırlı olsun arkadaşım allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah.kaç haftalıkken ögreniliyo cinsiyet.bende 11.haftanın içindeyim.şimdiden teşekkürler

kızlar ganal f iğnem bitti.dün dr a gittik.5 tane yumurtam var biri 19 mm,çatlatma iğnemi de oldum..şimdi sıkı bi çalışma var önümde ve 2 hafta sonra test yap dedi dr..nolurr dua edin bana..bu sefer içimde bi umut var..sanki....!

burçinnn bende onu kullandım bende biradan gştcem dr inşallah bendede vardır o dediğnndennn

HOŞBULDUK CANLARIM...İYİYİM ÇOK İYİYM SABAH TARTILDIMM BİR HAFTADA HATTA 4 GÜNDE DİYEBİLİRİM 2,9 KG. VERMİŞİMM HAYDE BENİ TEBRİK EDİN...kaydirigubbakcemile2lülülülülülü
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt tebrikler güzelim..inş.azimle daha da verirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…