Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım aynı konuda bende muzdaribim bizim burdada adam gibi dr yok devlet hastanesinde 2 tane var dı biri askere giti çok iyi bir dr idi hatta hanımı sizin orda diye biliyorum ben diğeride başhekim zaten bakmıyor
şimdi nazilliden geliyormuş dr ler ondan devlet hastanesi fiyasko
özle var 2 tane her ikisininde benden az bilgisi var hastalığımı ben anlatıyorum adamlara :roflol:
o yüzden bende mayıs ayında aydında bir dr gittim tesadüfen buldum oda iyi ama çok paracı sevmem öyle paracılaır ben
şimdi aydına gidecem ama özel nysa kadın doğum hastanesi varmış burdan gidenler çok memnun ayşede çok memnun
geçen arkadşaımı gönderdim bayılmış
hem çokta uygun sezeryan ve normal doğum parası aynı ssk lılara 180 ytl imiş çok yi ben ce
muayenede ssk lılara 12 ytl

kızlar öğleden sonra fatura keseceğim giremeyebilirim

evet sucubacım ama olsun bize bağlı didim aydınlısın yani :))))

yok be gülüm ben didimdeyim. olmadı sökede yedek dr mu bulsam kendime. aydında uzak bana
canım sökedede devlet hastanesinde durum burdakinden farksız değil dr aydından geliyormuş ordada doğum evinden geliyorlarmış
ama özel muayneye giderim dersen vardır sökede

evet iltercim bu siteden bi arkadaş var samyelim diye o ege tüp bebeği ve başlka bi hastaneyi aramış nysaya gittiğini öğrenen 2 dr da bence sisin için en iyisi orsı harika bi yer demiş bide benim drum yalçın beyi bana en az 50 kişi tavsiye etti bunların çoğuda hemşire ve sağlık sektöründe çalışanlar

şu dr sorunu çok zor kızlar yaa dr düşceksin bundan önceki dr 8 ay kadar gittim devamlı torba dolusu ilaç verip gönderiyodu içim dışım ilaç oldu inanki şimdiki dr bu 3. ayım başlayalı klomen ve çatlama iğnesi verdi şimdide progestan kullanıyom işte daha çabuk ilerliyoruz bence umarım bebişim nasip olur banada

canım sökedede devlet hastanesinde durum burdakinden farksız değil dr aydından geliyormuş ordada doğum evinden geliyorlarmış
ama özel muayneye giderim dersen vardır sökede

eşim çok titiz dr konusunda irenbeyide o buldu devlete götürmez sanırsam. ama test falan olunca baya ucuza geliyor anca o zaman ben ısrar edersem götürüyor. söke devlet hastanesine bir kere test için gittim çok kalabalıktı özel labratuar bulduk sonra off off istanbulda olsam ne kadar kolay olurdu dr bulmak

canım bende bu ay klomen kullandım..çatlama iğnesi falan vermedi zaten yumurtam öyle büyümüşki çatladı mı bilmem..fisfisfis 11 gün 21,3 du 13 gün 27,8 büyüklüğündeydi..sanırım önümüzdeki ay ilaçsız devam edeceğiz....bakalım nasıls olcak..allah kimsenin kucağını boş bırakmasın..:Saruboceq:

allah her daim mutlu etsin..:1hug:[/QUOTE]

amin canım rabbim hepimizi mutlu etsin inşallah allah korusun

12 tl veriyosun her gidişinde ultrasonlu mayene ediyolar ben çokkk memnunum

sen böyle diyince aklıma ne geldi. ben ilk gittiğimde yumurtalarımı görmüştüm hatta dr bebek istiyorsanız 2 gün sonra yapabilirsiniz demişti. biri çatlamak üzereymiş. tabii o zaman korunuyorduk boşa gitti yazık. 14. günümde gitmiştim şimdi senin dediğin yere gitsem yine yumurtlama zamanı ona göre çalışsam daha iyi değilmi. hemde 12 tl hiçbirşey değilmiş. yumurtlama testi almayı düşünüyordum bu daha mantıklı geldi şimdi .olurmu sence. amma uzun yazmışım ya alkisalkisalkis

canım bence izmir bütün şehirlerden daha iyi bu konuda çünki bütün en iyi tüp bebek uzmanları ve kadındoğumcular izmirde becwe çok şanlısın izmir gibi bir imkanın var zmirde israil bey birde ramazan bey her ikiside inferite üzerien uzman gidipte hamile kalmadan dönen yok ben imkanın olsa izmire gitmeyi çok isterim ama
aydından sadece kadın doğum üzerine bir hastane olması ve özle olması mükemmel birşey fiaatlar harika benim burda arkadaşım var 6 aylık hamile oda izmirde şifaya gidiyordu dün nysa gitti ben git dedim bayılmışlar harika bir yer diyor 6 aylık olmasına karşım bebeğinin cinsiyetini bilmiyordu orda öğrendi ben oraya gidecem bence sende oraya git

canım benim dr yumurtaların büyüklüğünü hiç söylemiyo bende sormadım sadece çatlama olduğunu söyledi allah hersese gönlündeki muradını versin inşallah kızlar dualar karşılıklı birbirimiz için dua edelim hepimiz nasipleniriz inşallah :ecrin_bebek:

banada söylemedi ama ulrason çekiliyor ya..orada yazıyor yumurtanın çapı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…