Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin ayşecim
ilter canım senin sürekli gittiğin drun varmı bende yakınlarda bulamadım.izmirde irenbeye gidiyorum şimdilik.
canım benim gittim dr pek iyi değil bende araştıma içindeydim aydında bir yer var ayşe gidiyor çokta güzel bende bu ay oraya gitmek istiyorum
ama irenbe de çok güzel izmir çok zor oluyor demezsende israhil aruha gid derim
ama aydındada çok züel dr var ayşe yardımcı olur canım
kızlar bende çatlatma iğnesi oldum en son mayısın 5 adet olmuştum dahada gelmedi inşallah hamile kalmışımdır meraktan ben çatlıcam şimdi dua edin olurmu
inşallah halayını çekeriz canım nedne test yaptırmadım baya geçmiş

haklısın. kızlar .ıkıyorum benim doluuu işim var görüşürüz. dikkat edin kendinize...yerimseniben
güle güel canım öptümm

Canlarım ilk çocuğum 3.5 sene sonra kendiliğinden oldu rabbim verdi ondan sonra hiç korunmadım şimdi kızım var rana adında 9 yaşında 2. Için doktor doktor gezmekten bıktım tedaviye başladım bakalım tekrar ama artık bıktım kızlar rabbim aratmadan versin herkese

nede nette yaptım 14 çıkıyorum cnaım bekiyelim bakalım ne olcak rabbim neylerse güzel etler herşeyde vardır bir hayır ben umutluyum olmazsada olmaz herşeye rağmen mutluyumm

kızlar bende çatlatma iğnesi oldum en son mayısın 5 adet olmuştum dahada gelmedi inşallah hamile kalmışımdır meraktan ben çatlıcam şimdi dua edin olurmu
canım büyük ihtimalle hamilesindir 37 gün olmuş önceki adetini hesaplarsan normalde bu ay 2-3 haziaran gibi olman llazım yanılmıyorsam..test yaptın mı..ne zaman yapacaksınhihoyyyt

amin canım allahım kimseye aratmasın
ama birincisi veren yaradanım 2 de verir merak etme tamam mı üzülme stres yapma en büyük düşman bunlar bize

iltercakir canımcım şuan progestan kullanıyorum dr ilacım bitince test yapmamı söyledi merak ediyorum ama negatif çıkmasından korkuyorum pazartesiye kadar bekleyebilirsem inşallah o zaman yapcam test ilaç pazartesi bitiyo

canım inşallah yakında ikinci çocuğuna da kavuşursun güzelim..1 tanesini veren 2. de verir..sen mücadeleden vazgeçme..
nede nette yaptım 14 çıkıyorum cnaım bekiyelim bakalım ne olcak rabbim neylerse güzel etler herşeyde vardır bir hayır ben umutluyum olmazsada olmaz herşeye rağmen mutluyumm
bekle tabiki güzelim..inşallah güzel haberler veririsin bu ay bize.delikafadulden

bak canım çatlatma iğnesi vurulduğun ay adetin geç gelme gibi pek birşey olduğunu duymadım hiç bence hamişsin progestaranıda düşük tehlikesi için vermiştir muhakkak sen ilaç bittimi hemen test yap inşalalh hamileisndir canımm

iltercim aslında çok memnunum drumdan kontroller için gitmek sorun değil zateen sıksık gidiyoruz izmire. eşim aslında izmirli. ama acil bir şey olsa 2 saatlik mesafe o düşündürüyor beni. burda devlet hastanesinde bir tane kadın doğumcu var izne çıktımı 10 gün gelmiyor sık sıkta çıkıyor zaten. başkada özel falan hiç yok.

canım inşallah yakında ikinci çocuğuna da kavuşursun güzelim..1 tanesini veren 2. de verir..sen mücadeleden vazgeçme..

bekle tabiki güzelim..inşallah güzel haberler veririsin bu ay bize.delikafadulden
inşallah canım
yeni sloganımmm
umutluyum mutluyum anneyim :)
ama daha umut aşamasındayım :roflol::roflol::roflol:

inşallah canım ayy şimdi içim tuhaf oldu böyle güzel şeyleri duymak bile insanı mutlu ediyo :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…