Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

keşke öyle olsa valla
maddi manevi aşırı destek olurhihoyyyt
inşallah ya hayırlısı artıksırnaşık şeysırnaşık şey

18 ınde bebıŞ haberlerı artacak desenıze...

Kızlar bır ordasınız bır burda nerede takılıcaz Şıncı?

bende farkettim canım yavas site nasılsın dr gittinmi
yok cnm dr randevum yarına alındı
yarın gidecem bakalım yumoş oluşmuşmu büyümüşmü
tabi dr bize 1 haziranda derslere başlayın demişti bizde büyüsede büyümesede ders çalışıyoz -tatlicadiarzu-
amiiiiiin hep birlikte insallah allah herkesin gönlüne göre versin
vildan allah i,yiliğini versin senin emi 18 maas alıyo seninki:roflol::roflol:

evet cnm işçiya bizimki tcdd ' de 18 inde maaş alıyoz

kızlr insan gelirken geliyoz der bizde orda mal mal noldu diye bakınıyoz bi abyosun yazmış okadar valla dediğim oldu işte dağılıyo topik kimisi orda kimisi burda Çok üzgünüm çoookmafoldumben

iyi bakalım hayırlısı iyi calış dersinede bu ay sınıfta kalma emiiiiiiiiiii:jeyyar::jeyyar:

haydiiiiiiiiiii bakalım bu haziran inşallah hepimize ugurlu gelir vedeeeeeeeeeeeeeeeee bol bol hamiş haberi alırız toplu bi dua edelim bakalım baslayın hayddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:Saruboceq::Saruboceq:

alemsin yaniii:) sen beni güldürdün, allah da seni güldürsün delikafadulden
kaydirigubbakcemile5 sırnaşık şey
kızlr insan gelirken geliyoz der bizde orda mal mal noldu diye bakınıyoz bi abyosun yazmış okadar valla dediğim oldu işte dağılıyo topik kimisi orda kimisi burda Çok üzgünüm çoookmafoldumben
canişim ben ikisinede yetişiyom
iyi bakalım hayırlısı iyi calış dersinede bu ay sınıfta kalma emiiiiiiiiiii:jeyyar::jeyyar:
çok çalışacam öğretmenim :hooray: sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…