Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

belenay bende çalıştığım için öğlen yapamıyorum sabah ve akşam içiyorum ve yine faydasını gördüm.Dene istersen..

herkese slm öncelikle arkadaşlar ne yani biz artık hamileleikten başka hiç bir şey konuşamayacakmıyız ne kadar saçma site yöneticisine sesleniyorum inş yazımı okur biz buraya neden giriyoruz evet ilk nedenimiz bebek peki sadece bebek konuşulursa ne olur yani hepimizin ayrı eyrı derdi sorunu var belki buradaki arkadaşlarımızdan başkasıyla paylaşamıyoruz zaten buradaki herkes biribirini anlıyo bizi bizden başka kimse anlayamaz çünkü aynı dertleri paylaşıyoruz özelden msj atın diyosunuz özelden sadece bir kişi okuyor adı üstünde özel. ama buraya yazınca hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz lütfen bırakında devam edelim. hıı bide eğer bu topice girip beğenmeyen varsa kimsa kusura bakmasın biz onları zorla burada tutmuyoruz lütfen sessiz sedasız çıkıp gitsinler bir şey yazmalarına gerek yok. ohhhhhh beeee

yavriim ne güzel yazmışsın
nefes bile almadan yazmışsın
katılıyorum cnm özelden bişey halledilmiyo genel istiyoz biz :lepi:

yok cnm randevum yarına alındı

hayırlısı olsun rufeydecim :teselli:
ne yapmayı düşünüyosun peki şimdi

bu ay bekliyim kafam rahatlasın temmuzda gideyim diye düşünüyorum
yeni bi dr buldum
benim sorunum yumurtlamayla ilgili ya dr ilgi alanı
Ovulasyon İndüksiyonu - OPU muş
bu yumurtlamayla ilgili gibi geldi içime sindi
hem zübeyde de hem özeli var
hayırlısı olur inşallah ya

belenay canım benim sogan suyunu sormussun ben yaptım 15 gün iltihap vardı ilk gün cok tuvalete cıktım 2 günden itibaren aferdersin ama bende kahverengi cok asırı akıntılarım oldu 1 hafta devam etti ve benim vajinal bölgemde asırı kasınma ve beyaz akıntı oluyo du buda 15 gün sonra kalmadı yani su anda akıntımda yok kasıntıda ben işe yaradıgını düsünüyorum

yaAAAAAAA benim gögüslerim sızlıyo acaba hamilemiyim adetmi olucam ama yumurtalama tarihim yeni bitti adetmi olucam yoksaaaaaa

buyruuun buyruuun ağzımız tatlansın

bu arada dilnur hiç gelmemiş dikkatimi çekti

hadi bakalım cnm inşallah bundan sonuç alırsın
hatta bekleme sırasında bebiş kendi gelse daha iyi olur yani alkisalkisalkis
yaAAAAAAA benim gögüslerim sızlıyo acaba hamilemiyim adetmi olucam ama yumurtalama tarihim yeni bitti adetmi olucam yoksaaaaaa

canım inşallah hamile olduğun için sızlıyodur
belirtiler birbirine çok benzerler ayırt etmek zor
inşallah hamilesindir cnm :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…