Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

CADIARZUCADIARZUCADIARZUkKISLAR BEN GELDIM BANA AKIL VERIN YA KAFAM KARIŞTI GECENLERDE GENE SORMUŞTUM BIDAHA SORAYIM:) ŞİMDİ BEN GECEN AYIN 24UNDE ADET OLDUM TAM SOKULEMEDIM PEMBEPEMBE GELDI VE DOKTORA GITTIM FARLUTAL VERDI.BUNA BASLA 3.GUNU TAHLIL YAPTIR DEDI BI DUNYA TAHLIL YAPTIRDIM HERSEY IYI CIKTI.VE 4MAYISTA TAM SOKULMEYE BASLADIM.SIMDI BEN TEST YAPMAMK IÇIN 24 MAYISI MI BEKLEMELIYDIM YOK 4 HAZIRANNIMI HALA AKINTIDAN BASKA BIŞIY YTOK ARA ARA BIDEM EZILIO GIBI OLUYO BANA AKLI VERIIIINNN

ağlattın beni ya basmasana yarama bende çok özledim annemi babamı kardeşlerimi senağlamasenağlama

güzelim gittim doktora biliyorsunun klomen kullanmıştım..2 gün önce bitmişti..doktor çok iyi dedi..hatta normalden de fazzla büyümüş yumoş dr şok oldu resmen bu ne kaç tane kullanmıştın dedi...günde 1 tane kullanmıştım ilacı ..doktor iyiki daha yüksek doz vermemişim dedi..resmini çekti..ev ödevi verdi..çalışın dedi:)c.tesi tekrar gel dedi..

canım benim yaa:teselli: üzülme olur mu bende gurbetlik çekiyorum..ailemden memleketimden ayrıyım.benide ağlatacaksın yoksa..senağlama.evdekilerle telefonla konuşunca bile kötü oluyorum..gözlerim doluyor..evlilik böyle birşey herşeye yeniden başlamak.

tamam kanka öle yapalım madem kabul etmiyon sölemiyeydim keşke ama neysee dilnur sen üçüncüyü bana yapıver o zmaan vildoşumada istediğini yapıver sana zahmet oldu canım benim

selam kıııııııııııııızlaaaaaaaaaaaar ben geldim boynum tutulmus sabahtan beri kafamı ceviremiyom oklavaya döndüm

tamam canım öle olsun öle yapalım tamam ben çok seviyorum alyansları ne bilim deişik deişik söle dört bes tane olsun istiyom kendime ama malesf mumkum diill
ok içim rahat etti şimdi vereliniortak

cnm bidahaki adet günün ney senin geldimi geçtimi tam anlayamadım ama
farlutal farlutal deyip duruyosunuzda bu farlutal ney ne işe yarar sadece adetmi söktürür
farlutal kullanırken hamile kalınabilirmi
yani yumurta oluşturucu özelliği varmı
yumurta oluşmazsa zaten adet olunmazda kafam karıştı benim bu ilacı hiç duymamıştım ben
aklım yetti yeteli hep adet söktürücü ilaç kullandım ama farlutal hiç kullanmadım ilk defa burda duydum
merak ettim :uhm:

4 haziranı beklemen lazım güzelim çünkü gerçek kanaman 4 mayıs da olmuş ..

hoşgeldin canım
Ben yemeĞe gİdİyorummm...
afiyet olsun anacım
ne testi yapıcan canım benim anlamadım bak gene gidip tahlil falanmı vericeksin yoksa bebişin testini yapıcaksın

tamam kanka öle yapalım madem kabul etmiyon sölemiyeydim keşke ama neysee dilnur sen üçüncüyü bana yapıver o zmaan vildoşumada istediğini yapıver sana zahmet oldu canım benim
canım seninkinin tarihi tamam o haliyle oradan kopyala yapıştır ok yapılacak bişey yok a.s

ooo alyans koleksiyonuna bakmaya geleyimmi :jeyyar:

canım keşke koleksiyonum olsa ama bi dunya para isterr valla koçiş almazz ancak kilo alırda bu alyansım olmazsa yenisini alırr bide ben istediğimi alamadım benimki karısık oldu biraz söz yuzugu aldık sonra dediler nişan olsun söz nişan bi arada yapalım aynı yerden bi yuzuk sectim öle aldım yoksam almazdımm istediğimi alcaktımm

güzelim zaten bu gün haziranın 4 dü yani bugün adet günün ama sen her ihtimale karşı bir kaç gün daha bekle bence sen bu ay ilaç felan kulandım mı canım yumurtlama takibi felan yaptırdın mı

oooo harika çok sevindim buna bol bol çalışın durmak yok hadi hayırlısı inşallah güzel haberlerle döneceksin bu ayy güzelimm

selam kıııııııııııııızlaaaaaaaaaaaar ben geldim boynum tutulmus sabahtan beri kafamı ceviremiyom oklavaya döndüm
hoş geldin allah iyiliğini versin senin kıaz kendi kendinimi dövdün :roflol::roflol:
geçmiş olsun güzelimm

vereliniortak tamam cnm bende ikisi arasında kararsız kalmıştım
selam cnm hoşgeldin Şeniz
geçmiş olsun cnm yaa kafan yastıktan düşmüştür kesin yada terledin üşüttün boynunu

slm hayırdır kızlar 3. 5. sıra ne anlaşması neler oluyor geçmişi okuyamadım

selam cnm hoşgeldin
imza beğeniyozda
diloş imza pazarlıyo kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…