Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yumurtlamama yardımcı olsun diye içtim canım artık o mu fayda etti glokofende kullandım o mu faydası oldu bilmiyom tabbiki evvela Allah yardımcımız oldu canım

bu ay bende içmeyi düşünüyorum.inşallah banada faydası olur.isteyen herkesin olur inşallah

kızlar bende çıkıyorum yarın görüşürüz öptüm hepinizi tek tekŞenizŞeniz

meraba kızlarr çitos hamile testini yapmadan önce gögüslerin sızlıyormuydu adetin kaç gün geçince eczane testi yaptın

Ben bugün test yaptım negatif çıktı ama 2-3 gündür kasıklarım çok agrıyordu. Halende agrıyor günüm 2 gün geçti. gerçi ben pek düzenli olmam ama bu kadar kasıklarım hiç agrımazdı. Ayrıca acayip kahverengi akıntım vardı ama anladım ki incir kürnü kulanan herkeste oluyomuş bu

slm kızlar bende aranıza katılan yeni üyelerdenim bende hamile kalamıyorum inş en yukın zaman da kalırız arkadaşlar

doktora gittim rahim duvarı kalın adet olmuyorsun dedi carsamba günü gebelik testi yapacaktı adet oldum.bugün yine gidecegim pazar günüde hapa baslarım sendede pkomu var

rufeydecim canım sağol biz iyiyiz sen nasılsın?görüşemiyoruz artık...

evet hakcacım ya denk gelemiyoruz bu ara pek bende iyi sayılırım işte
sen şu incir kürünü ne kadar kullanmıştın canım ya
benim adetim bitti 4 gü sonr yine akıntım başladı topikteki arkadaşlarda da öyle olmuş
acaba incirden mi oldu diye merak ettik
sende öyle birşey olmuş nmuydu hiç:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…