Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

şimdi sultan yazmış,belenay iyiymiş,uzanıyormuş haftaya bebişin kalp atışlarını duymaya gideceklermiş:Saruboceq:herkese çok selamı varmış.

a...s...
canım ya Allah yardımcısı olsun bebegi sıkı sıkı tutunur inşallah annesine
Rabbim bol bol şifa versin inşallah
bizden de çoooooooook selam belenayakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende ıyıyım saolun gunler gecsın ıstıyorum bır an once surda hamıle olusumuzu paylassak ne guzel olur dımı:CüvCüv:

kızlar dün bi dr.un yazısında okudum çok ilgimi çekti sizede anlatayım..şu adet öncesi olan lekelenmelerle alakalı bişi.mesela adetimiz geçiyor 10 gün sonra bi lekelenme oluyor bazen..bu yumurtlamayla alakalıymış.ve hatta o ay yumurtanın kalitesizliğiylede alakalı olabilirmiş..veya bi hormonal bozuklukta olabilirmiş.muhakkak dr.a gözükün diyordu...

bende bu bu gruba dahilim şuanda 20 gün önce bebeğimi düşürdüm tekrar hamile kalmak istiyorum allah nasib eder inşallah herkeze..

bende bu bu gruba dahilim şuanda 20 gün önce bebeğimi düşürdüm tekrar hamile kalmak istiyorum allah nasib eder inşallah herkeze..

allah sabır versın canım zor ama en azından hamıle kalabılıyosun onu dusun allah yıne hayırlı bır evlat nasıp eder sana ıyısallah bak benım hıc neden yok olmuyo en fazla ne zaman olur tahmın bıle edemıyorum

benım annem bursa ınegol lu yazları gelıyoruz bazen guzel oralar cocugum olur dıye yazın oylatada gelmıstım ama pek ıse yaramadı yınede guzel baska seyler ıcın sıfalı suları

evet canım ya bazılarında işe yarıyor ama bende ihlas armutluya gittim ama bendede işe yaramadı ne yapalım hayırlısı olsun:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…