Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saolun arkadaşlar darısı isteyenlerin başına inşallah...şimdi 1 kese var onun haricinde 2 tane daha karartı gördü eğer o tane karartıda keseyse 3 tane var demektir.haftaya tekrar çağırdı...

canım hayırlısı olsun. bende aşılama yaptırdığım sırada sekreter aşılama sonucu bir hastamızın ikiz,diğer hastamızında üçüz bebekleri olacak inşallah demişti. canım Allah gönlüne göre versin hangisi hayırlısıysa o olsun. darısı inşallah en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızın başına inşallah:Saruboceq:

Sağolun kızlar... Manyak gibiyim. Görseniz. Beklemiyordum hiç böyle birşey... Eşimde iyi değil.. şu cuma saati allah hepimizin dualarını kabul etsin...

canım sende pko varmı soğan suyu kullanıyorsun eğer varsa muhakkak iç faydasını görürsün ewet tadı ve kokusu iğrenç ama bebişler bize malesef kolaylıkla gelmiyor yerimseniben

dr um ufak ufak kistler var dedi ama onemsemedi
cnm gayret etmeye calisiyorum ama istifra edicem cnm

canım ben burnumu tıkar bir solukta içerdim çay içer gibi içersen mideni bulandırır ardındanda meyve yerdim kaydirigubbakcemile3

ewet canım iç eveli ALLAH sonrada soğan suyu sayesinde adetlerim düzene girdi ve bebiş sahibi oldum şifa ALLAHtan belki sanada faydası olur

kızlar bana akıl verin eşim sagon kürü iç diyor bana ama tadı cok kötüdür onun tahmin edebiliyorum ama incir kürü daha iidir onu yapsam olmazmı 2sini birden mi içmek gerekiyor.
canım aynı şeyi sabah hlymmste sormuştu bende özetliyim dedim sana önce soğan kürünü kullan kistlerin için sonra yumurtlamak için incir kürünü dene

amin hakçacım çok saol inşallah rabbim isteyen herkese en yakın zamanda nasip eder bu mübarek
cuma saatinin hürmetine...

çitoscum cok sagol cnm ama bende kist yok adetlerimde düzenli sadece tek problem bebiş için kullanmam gerek o zaman incir kürünü kullanayım dimi yada anlamamışmıyım yine kızma sakın :)

çitoscum cok sagol cnm ama bende kist yok adetlerimde düzenli sadece tek problem bebiş için kullanmam gerek o zaman incir kürünü kullanayım dimi yada anlamamışmıyım yine kızma sakın :)

o zaman sadece incir kürünü kullan canımsositososito

tmm cnm cok tşkr ederim bişey daha sorsam kaç gün ve ne zaman kullanılır bi bilginin varmı acaba utanıyorum artık cok soru sordum ama kusura bakma :)

kızlar bende çıkıyorum şimdilik.sonra görüşmek üzere...
citosum ben dönene kadar diğer kızlarda gelir inşallah
citosumu yalnız bırakmayınklava:
sen ne zaman gideceksin alışverişe..

tmm cnm cok tşkr ederim bişey daha sorsam kaç gün ve ne zaman kullanılır bi bilginin varmı acaba utanıyorum artık cok soru sordum ama kusura bakma :)

sor canım çekinme bak şimdi incir kürünü şöyle kullan istersen adetin bittikten sonra başla
Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

kızlar bende çıkıyorum şimdilik.sonra görüşmek üzere...
citosum ben dönene kadar diğer kızlarda gelir inşallah
citosumu yalnız bırakmayınklava:
sen ne zaman gideceksin alışverişe..

güle güle canım bende öğleden sonra gidicem çarşıya yarın görüşürüz öptümŞeniz

cok cok cok tşkr ederim pek makbule geçti :) kızlar bende çıkıyorum daha sonra grşrz inş kib şimdilik by

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…