Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

naber kıslar ben çok halsizim ya sabahtan beri yine çıkarıyorum böle bi halsizlik var valla zor yazıyom
hakça naber kıs yetişemedim sana yine çıktın-tatlicadiarzu-
çitoscum sen nasılsın bebiş napıyoo?şimdilik ben pantalon aldım beli lastikli hakçanın dediği gibi yaza geliyo o zaman elbise alcam
sanal alem canım eşinin sonucu ne çıktı bilmiyorum geçmişi okuyamadım eşin böbrek ameliyatı olmuş beniim eşimde böbrek nakilli 8 sene önce ameliyet oldu bi sürü de kullandığı ilaç var hiç moralini bozma canım rabbim inşallah sana da tez zamanda verir bebişini:Saruboceq:
beryal uyuyo galiba boyuna arada bi cee deyip gidiyookaydirigubbakcemile2
bende yatcam şimdi kızlar yarın görüşük öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

citos sen neden soğan suyunu yaptın kist felanmı vardı bende çok şükür öyle bir şey yok diye ben sadce incir kürünü yapıyorum olur demi

naber kıslar ben çok halsizim ya sabahtan beri yine çıkarıyorum böle bi halsizlik var valla zor yazıyom
hakça naber kıs yetişemedim sana yine çıktın-tatlicadiarzu-
çitoscum sen nasılsın bebiş napıyoo?şimdilik ben pantalon aldım beli lastikli hakçanın dediği gibi yaza geliyo o zaman elbise alcam
sanal alem canım eşinin sonucu ne çıktı bilmiyorum geçmişi okuyamadım eşin böbrek ameliyatı olmuş beniim eşimde böbrek nakilli 8 sene önce ameliyet oldu bi sürü de kullandığı ilaç var hiç moralini bozma canım rabbim inşallah sana da tez zamanda verir bebişini:Saruboceq:
beryal uyuyo galiba boyuna arada bi cee deyip gidiyookaydirigubbakcemile2
bende yatcam şimdi kızlar yarın görüşük öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

hg güle güle geçmiş olsun okyanusum tavsiyen için sağol bakıcam artık pantolon alıcam büyük bi ihtimal git yat canımkendini yorma iyi olunca gelirsinŞeniz

okey ozman ben tam gaz incire devam edeyim canım inş bu ay olur okadar çok istiyorumki

kızlar medismart diye yumutlama testi var biliyomusunuz geçen hafta onu aldık ama hiç bir şey anlamadım normalde yumurta olmadan önce yani bir gün önce iki çizgi çıkıyomuş bizde dr gittik oda yumurtlamışın dedi sonra eve geldim yaptım o testi ama sonuç negatif çıktı hiç bişe anlamadım

kızlar benim şimdi çıkmam lazım sonra yine görüşürüz okey hadi öpüldünüz

sağol canım iyiym sen nasılsın.citos sen incir kürü içincemi hamile kaldın okuyunca yazdıklarını öyle anladım

yumurtlamama yardımcı olsun diye içtim canım artık o mu fayda etti glokofende kullandım o mu faydası oldu bilmiyom tabbiki evvela Allah yardımcımız oldu canım

X