Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

1-2 milyon ama ben ilk çocuğuma hamile kaldıktan 2ay sonra eşim böbrek ameliyatı oldu.. O etkiledi diyorum.. Bir defa daha yapılacak test bakalım...

bircancım gözün aydın canım inşaalah kalp atışlarınıda duyarsın canıma.s.

1-2 milyon ama ben ilk çocuğuma hamile kaldıktan 2ay sonra eşim böbrek ameliyatı oldu.. O etkiledi diyorum.. Bir defa daha yapılacak test bakalım...

canım olmazsa test bir daha yapılır, o zamanda başka bir doktorla görüşmeye gidersiniz . sen hemen canını sıkma,herşeyin hayırlısı,içini ferah tut.

iidir çitos napıyım hep aynı çalışıyorum sen nasılsın bebiş nasıl bakalım bugün :)

canım gözün aydın...solda da iki tane gördü demişsin canım kaç tane ikiz olmasın.maaşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dikkat et kendine...

valla sabah sabah beni güldürdün Allahta seni güldürsün emii:roflol::roflol::roflol:

amin canım Allah hepimizi güldürsün, mutluluğumuz daim olsun:Saruboceq:
:Saruboceq:
iskoc arkadaşımızında en yakın zamanda Allah gönlüne göre versin. göz yaşları sevinç gözyaşları olsun inşallah:Saruboceq:.

aminnnnnnnn cümlesinin:Saruboceq::Saruboceq:

saolun arkadaşlar darısı isteyenlerin başına inşallah...şimdi 1 kese var onun haricinde 2 tane daha karartı gördü eğer o tane karartıda keseyse 3 tane var demektir.haftaya tekrar çağırdı...

kizlar ben kaciyorum kayin validemle gezmeye gidicez akrabalara birinin bebeigi olmusta

kızlar bana akıl verin eşim sagon kürü iç diyor bana ama tadı cok kötüdür onun tahmin edebiliyorum ama incir kürü daha iidir onu yapsam olmazmı 2sini birden mi içmek gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…