Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canlarr ben bır mama yıyıp gelım...ÖĞle vaktı arkadaŞlar benı beklıyor..bırazda yÜrÜm belkı sancım geÇer.....

AYSEN74, beryal, chen, ESCALES, hira64, iltercakir, megryann, neslihan165, nilaykisir, rozalin, scuba, sekerkiz67, sirrinenur, vildangel ARKADAŞLAR BENİM DE ADETMİ BİTELİ 6 GÜN OLDU BELİMDE ŞİDDETLİ BİR AĞRI VAR ADET OLCAKMIŞIM GİBİ YUMURTLAMA GÜNÜM OLABİLİRMİ

yumurtlkama gunleı adetın 1.gunununden ıtı baren say 10. ve 20 gun arasıymış doktorum oyle demıştı

hiraaaaaa naber güzelim beni görmüyosun bakıyorum hiççç sengözlerimebaksanab

hiiii hiç kıyamam nbr güzelim valla kusura bakma dalıp dalıp gidiyorum iyice bi garip oldum doktoruma yazık adam sabret dicek biliyorum sanki kolaydı yaaa...

ben bi garip oldum zaten her sabah möcük oluyorum kuru kuru öğür dur....
oturma odasının tülünü yıkadım asıcam ama basım döndü merdivene çıkarken vazgectiiiiim...

ya hepsi psikolojikse yoksa ben naaaparım bida yapmaya calısmam pes ederim herhalde....opuyorumnanaktansenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

AYSEN74, beryal, chen, ESCALES, hira64, iltercakir, megryann, neslihan165, nilaykisir, rozalin, scuba, sekerkiz67, sirrinenur, vildangel ARKADAŞLAR BENİM DE ADETMİ BİTELİ 6 GÜN OLDU BELİMDE ŞİDDETLİ BİR AĞRI VAR ADET OLCAKMIŞIM GİBİ YUMURTLAMA GÜNÜM OLABİLİRMİ

CNM ADET TARİHİNDEN 1. GÜNÜNDEN SAYMAYA BAŞLA 11.GÜNÜ İLE 22 GÜNLERİ ARASI YUMURTLAMA DÖNEMİ OLUYOR..GÜN AŞRI İLİŞKİ OLMASI LAZIM BEBİŞ İÇİN...:eek:

ya beni yanlış anlamada ben böyle insanlara üzülüyorum bile acıyorum aslında hiç bi zaman esas adam olamaz bi eziklik içinde yaşarlar işte bu yüzden acıyorum yani o adamla evlenebilmek için hamile kalmayı düşünüyor ölemi ya hamile kaldıktan sonra daha çok onu bırakırsa al çocuğunla ne yaparsan yap derse o zmaan ne yapıcak kendi zaten bi bataklıkta o bebeğe bunu yaşatmaya ne hakkı var muhtemel o çocuğuda aldıracak böyle sonuçları olabileceği halde nasıl bunu düşünür kendi çıkarları için zaten adam onu sevseydi boşanma davası sonlanır sonlanmaz evlenir onunla çocuğa felan gerek kalmaz hem bugün sen bi başkasının yuvasının yıkılmasına sebepsen yarında senin yuvanın yıkılmasına başkaları sebep olur Allah kimsenin yaptığını yanına bırakmaz Allah korkusu yok sanırım arkadaşında çünkü bunu düşünebilse masum bi çocuğu dünyaya getirip oyunlarına onu ağlet edip onu istemeyen bi adamla zoraki çocuk yüzünden evlenmeye kalmazdı yaptığı çok yanlış sen kaybeden değilsin hiç üzülme emin ol senin gibi bi dostu kaybettiği için o üzülsün bırak bi laf var ben çok severim GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR BEN GİDENİ DEĞİL GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR o bu kaçınılmaz vedayı fazlasıyla hak etmiş ama sen kıyamamışsın senin duygularının en çökmüş halindeyken çocuğunun acısını yaşıyorken o oyununa bi bebek katmaya çalışıyor ve bunu sana söylüyor kusurabakma ama ark psikolojisi tamamen çökmüş ezik yaşamaya mahkum biri evli düzgün ark edinmeye çalış arkadaşım bak biz burdayızalkisalkisalkisŞeniz

Canım çok sağol inanılmaz moral oldu yazdıkların.Dediğin gibi en doğrusu evli aklı başında insanlarla muhatap olmak benimde dengemi bozuyorlar çünkü.İyiki varsın bu durumları yaşadığın için çok iyi anlıyorsun sağol canım...

yok sen üşütmüşsündür...adetinin 1. gününden itibaren 14.gün en son adet tarihinin birinci gününden hesapla...

Canım çok sağol inanılmaz moral oldu yazdıkların.Dediğin gibi en doğrusu evli aklı başında insanlarla muhatap olmak benimde dengemi bozuyorlar çünkü.İyiki varsın bu durumları yaşadığın için çok iyi anlıyorsun sağol canım...

kıskandııııııııımsenağlama

hiiii hiç kıyamam nbr güzelim valla kusura bakma dalıp dalıp gidiyorum iyice bi garip oldum doktoruma yazık adam sabret dicek biliyorum sanki kolaydı yaaa...

ben bi garip oldum zaten her sabah möcük oluyorum kuru kuru öğür dur....
oturma odasının tülünü yıkadım asıcam ama basım döndü merdivene çıkarken vazgectiiiiim...

ya hepsi psikolojikse yoksa ben naaaparım bida yapmaya calısmam pes ederim herhalde....opuyorumnanaktansenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

nebilim dedim hira bana selam veriridi şaşırdım :1shok: nasılsın bakalımmm
ya sen nasıl çıkıp perdeyi asmaya cesaret edebiliyosun dikkat etmen lazım aaa kızdırma bakim beni kötükedihüso birinden yardım iste komşundan falan
dikkat ett kendineeee

tamam canım zaten ben kayıt yaptırdım ama sağlık ocağına değil canım aile hekimine kayıt yaptırdım ayın 18 inde kontrole gideceğim canım bir şey sorcam benim doktorum bana bir şey vermedi sadece folıc plusa devam dedi anacım kalp atışlarını duyduktan sonramı ne bileyim ilaç falan verilecek kız valla meraktan çatlıycam hayırlısıyla bir duysaydım kalp atışlarını bu hafta geçmek bilmedi valla

anam hayırdır kız birşeymi var yoksa bacım heeee

slm bacım senin miğden kötüymüş galiba geçmiş olsu tatlı kuşum
tamam canım aile hekimliğide yapıyo
bana 3 buçuk aydan sonra elevit diye vitamin ve bir tanede demir kan hapı verdi doktorum şu an 3 ilaç içiyorum .1 vitamin 1 kan demir ve 1 tanede balık yağı içeren bir ialç içiyorum balık yemediğimden dolayı.
ama senin şu ana erkan tatlım 3 buçuk 4 aydan sonra başlanıyo bu vitaminlere.
beryalokadar çok düşününce unuttum komik dimi
hatırlmaya çalış canım .
mutlaka gelir aklına .
kıslar bengeldımdene oluyoı hortlak mortlak
hoşgeldin canım nasılsın
GÜNAYDINNN Güzelll Bayanlarrrrrrrrrr :lepi:
ben geldimm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
hoşgeldin nasılsın şeker
AYSEN74+, beryal+, chen, ESCALES+, gelevera, hira64, iltercakir+, megryann, nilaykisir, scuba, sekerkiz67+, sirrinenur
selam kk lı güzel bağyanlar
ben hemen çıkacam bi meraba deyim dedim
escales cnm dün niye hiç girmedin bişey yok demi

canikom nasılsın bakalım hoşgeldin .
gel bakim nohutum öpsün seni dudaktan ŞenizŞenizŞeniz

tamam canım aile hekimliğide yapıyo
bana 3 buçuk aydan sonra elevit diye vitamin ve bir tanede demir kan hapı verdi doktorum şu an 3 ilaç içiyorum .1 vitamin 1 kan demir ve 1 tanede balık yağı içeren bir ialç içiyorum balık yemediğimden dolayı.
ama senin şu ana erkan tatlım 3 buçuk 4 aydan sonra başlanıyo bu vitaminlere.

hatırlmaya çalış canım .
mutlaka gelir aklına .

hoşgeldin canım nasılsın

hoşgeldin nasılsın şeker

canikom nasılsın bakalım hoşgeldin .
gel bakim nohutum öpsün seni dudaktan ŞenizŞenizŞeniz
canımcım ne olsun aynı işteyimm çalışıyorumm :nazar:

senin nohutun neyapıyor nasıl?? gamyoncuiremsu

nebilim dedim hira bana selam veriridi şaşırdım :1shok: nasılsın bakalımmm
ya sen nasıl çıkıp perdeyi asmaya cesaret edebiliyosun dikkat etmen lazım aaa kızdırma bakim beni kötükedihüso birinden yardım iste komşundan falan
dikkat ett kendineeee

amaaaan asmıcam attım yaataak odasına aksam benim adam asar gerci oda sevmez...

iiyim ama dedgim gibi karma karısıgım.. öle akıyo mesajlar önümde....:bbo::çok üzgünüm:

merhabalar arkadaşlar
bende siteye yeni katılanlardanım ama bebiş sorumum 2 senedir var malesef çatlatma iğnesi oldum ve adetim gelmesine 2 gün var gerçi benim pek belli olmuyo ama gelmesin diye dua ediyom inşallah hamiş kalırım :emir_bebek: beklemek ne kadar zor strese giriyo insan bende ümit içinde bekleyenler arasındayım inşallah hepimiz kucağımıza alırız bebişlerimizi sağlıcakla kalın arkadaşlar kaydirigubbakcemile2
hoşgeldin canım .
inşallah hamile kalmışsındır.

evet olabilir canım çalışmalara devam edin bu hafta

nekadar hızlı bir insanım puanlar mesajlar hızla yükseliyor arkadaslar rep verebildiklerimi repledim chen,AYSEN74,nilayııım vs...

yannız anlayamadıgım konu ben nasıl kim rep vermiş anlıycam....:uhm:

gecer bwn nezaman öğürsem hemen mölüyo olurum endoskopiden çıktıgımda da demişti...
möcüğüm diye ama böle yaparsa yerim ben onu hamileye denirmi mömüsün diye hele bide hamileysem yedi naneyi de haberi yok heheheh

kızlar yok mu bu hamileliği erkencikten anlamanın yolu kan+idrar+ultrason baskaaaaaa?

canlarım ya gitsem doktoruma ultrasonda belli olurmu....

benim bildiğim kanda belli bir orana ulaşınca ultrasonda bakıyor drlar keseyi görmek için.

X