Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

gecer bwn nezaman öğürsem hemen mölüyo olurum endoskopiden çıktıgımda da demişti...
möcüğüm diye ama böle yaparsa yerim ben onu hamileye denirmi mömüsün diye hele bide hamileysem yedi naneyi de haberi yok heheheh

kızlar yok mu bu hamileliği erkencikten anlamanın yolu kan+idrar+ultrason baskaaaaaa?

canlarım ya gitsem doktoruma ultrasonda belli olurmu....

adetin en az 10 gün geçerse ultrasonda belli olur senin kaçıncı günü geçeli

kıslaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr ben geldım dedım sm dedım kımse bışıy demedı uzuldumm:KK43: kıslar bı tuhafım bugun yarın adet gunum dua edın olmıyım ama hıcbır belırtım yok akıntı var koyu sekılde

Kızlarr Çok sancımm var dayanamıyorum...kasıklarımdan dızıme bır aĞrı da deĞıl kramp gıbı sancıyor...

gülüüüm kalbim bunu beklemeye nasıl dayanıcak hiçbirfikrim yok ama eger öyleysem ben yandım şimdiden böle yapan asermede napar eeee benim velet olursa böyle olur canavar gibi şimdi den kök söktürür bana böle.....
nazlı anası nazlı eyvah bana mı cekti yandık ailece yandık 9 ay ve kalanında da bş ömür bari kız olsa ayyy iiiyyyiiiceee sapıttım dogmamıs çocuga don biçiyorum fol yok yumurta yok....laelaelaelaelae:bbo::1shok:

EVEEET HAMİLESİN BENCE YÜZDE 90 YANİ İNŞALLAH. NE GÜZEL BİR ŞEY ALLAH ÜMİTLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN....kaydirigubbakcemile5

adetin en az 10 gün geçerse ultrasonda belli olur senin kaçıncı günü geçeli
daha gecmedi bileeee saabır dicen yine dimmiiiiii:eek:klava:demeee valla ben uyusam bütün gün hem dinlenmiş olurum hemide günler cabucak gecer dimi hehehehhh...
:roflol:sırnaşık şey:sm_cool:
(kızmadın dimii seni oklavaladım diye)

kıslaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr ben geldım dedım sm dedım kımse bışıy demedı uzuldumm:KK43: kıslar bı tuhafım bugun yarın adet gunum dua edın olmıyım ama hıcbır belırtım yok akıntı var koyu sekılde

insallah gülüm insallah hamilesindir rabbim gönlüne göre hayırlısını versin hos geldiin bu arada...

AŞKOL TALTLIM...TOPLUCA HOŞGELDİNİZ KIZLAR DEDİM YA...:KK43::KK43::eek:klava:

canım o an için öle düşünmüşsün demekki o an doğru oydu senin için
verdiğin kararlardan dönme .bırak herşeyi zamana.
zaten o kişi senin gerçek arkadaşınsa hatasını anlayıp gelecektir .
gelmiyosada sakın üzülme demekki arkadalşın değilmiş.yıpratma kendini.

evet canım vurulman gerek ben 16 hafta lıkken vuruldum bu ay da ikincisi vurulacak.
bu arada sen doktora gittinmi senin 2 lii ve 3 lü testlerin de olması gerek aksatma yaptır.

Haklısın sağol canım.....

İNŞALLAH OLMAZSIN İYİDİLEKLERİM SENİNLE..... :içelim:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn cnm amiiiiiiiinnn 8 ay sonunda ınsallah benımde yuzum guler rabbım tumısteyenlere aratmadan versın amiiiiiiiiiiinnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlarr Çok sancımm var dayanamıyorum...kasıklarımdan dİzİme bİr aĞrı da deĞİl kramp gİbİ sancıyor...
kıyamam gülüm üşüttün sen kesin canım ya ayaklarını ısıtmaya calıs sıcak bişiler i.ç yumusarsın biraz...ilac içtin mi eger kullanmak istersen spasmomen kullanırdım ben böle sancılarda ama sen bi doktora git ilaç tavsiye etmek dogru diil bence...

EVEEET HAMİLESİN BENCE YÜZDE 90 YANİ İNŞALLAH. NE GÜZEL BİR ŞEY ALLAH ÜMİTLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN....kaydirigubbakcemile5

amiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn allah ım nerdeee okadar zaman sonra nohut gelmişmidir ben valla karamsar oldum bide dün diziye agladım ben bukadar yumus degilim öle hü diyene aglayamam ayy benim adam ne güldü....:roflol: al şimdi bende gülüyorum ama aksam içime oturmustu....:uhm:

ınŞ. Sekerkızım ınŞ. Olmazsın.. Senınde adını hamıŞlere ekler beryalcıĞımız...

AYSEN74+, beryal+, chen, ESCALES+, gelevera, hira64, iltercakir+, megryann, nilaykisir, scuba, sekerkiz67+, sirrinenur
selam kk lı güzel bağyanlar
ben hemen çıkacam bi meraba deyim dedim
escales cnm dün niye hiç girmedin bişey yok demi

daha gecmedi bileeee saabır dicen yine dimmiiiiii:eek:klava:demeee valla ben uyusam bütün gün hem dinlenmiş olurum hemide günler cabucak gecer dimi hehehehhh...
:roflol:sırnaşık şey:sm_cool:
(kızmadın dimii seni oklavaladım diye)

insallah gülüm insallah hamilesindir rabbim gönlüne göre hayırlısını versin hos geldiin bu arada...

amin cumlemısın senın kac gun gectı cnm

AYSEN74+, beryal+, chen, ESCALES+, gelevera, hira64, iltercakir+, megryann, nilaykisir, scuba, sekerkiz67+, sirrinenur
selam kk lı güzel bağyanlar
ben hemen çıkacam bi meraba deyim dedim
escales cnm dün niye hiç girmedin bişey yok demi

hoş geldın cnmcm

SaĞol hıracıĞım..ben hıÇ ÜŞÜtmem aslında gece yatrken bıle Çorapla yatardım Şurda 1 haftadır Çıkardım Çorapları...gÜndÜz ıŞe gelırken bıle aÇık ayk. Gıymıyorum..ÜŞÜrÜm dıye...sıcak tutmam lazım ayaklarımı....sanırım adet olucam..ınŞ. Olurum 4 gÖzle beklıyorum...cıvanperÇemının faydası olsun barı 18 gÜndÜr ıÇıyorum...

X