Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canım çok sağol inanılmaz moral oldu yazdıkların.Dediğin gibi en doğrusu evli aklı başında insanlarla muhatap olmak benimde dengemi bozuyorlar çünkü.İyiki varsın bu durumları yaşadığın için çok iyi anlıyorsun sağol canım...

hadi bakalım kapat konuyu bi sirkil unut geçmişi o arkadaşınıda çünkü ark hiç bi zaman olamamış :)

kızlarrr ben şimdilik çıkıyorumm işler yoğunlaştıı.öğleden sonra tekrar gelicemm size iyi sohbetlerr Şeniz

hos bulduk aysen cnm bazi arkadaslar gormedi galiba veya kendine yakın bulmuyo cok kırıldım vala

HAKLISIN İNSAN BUNLARI DÜŞÜNSEDE NEDEN SE İSYAN EDESİ GELİYOR YİNEDE. ALLAH KORUSUN İSYANDAN TABİİKİ OF ...CENDERE.. kötükedihüso

hemde öğretmensin sanırım daha ne çoluğun çocuğun içindesin tabiki senin yavrunu tutamaz aslında bizi bu buğramın içine sokanda çevredeki bakış açıcı belki dışardakiler bi beklenti içine girmese bizde bu kadar kendimizi kasmicaz zaman herşeyin ilacı arkadaşım henüz çok genciz geçer bugünler inşallah:)bi bakarsınki unutmuşun bu günleri boy boy çocuğun olmuş:)

hemde öğretmensin sanırım daha ne çoluğun çocuğun içindesin tabiki senin yavrunu tutamaz aslında bizi bu buğramın içine sokanda çevredeki bakış açıcı belki dışardakiler bi beklenti içine girmese bizde bu kadar kendimizi kasmicaz zaman herşeyin ilacı arkadaşım henüz çok genciz geçer bugünler inşallah:)bi bakarsınki unutmuşun bu günleri boy boy çocuğun olmuş:)

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:teytey:

hos bulduk aysen cnm bazi arkadaslar gormedi galiba veya kendine yakın bulmuyo cok kırıldım vala

aaaaaaaaa aşkolsun olurmu ne yazıkki işler bitmiyor bide topik çok hızlı bi yazıya cvp yazarken dolu başka şeyler yazılmış oluyor bide işler canım ya müşteri felan geliyor işte ilgilenirken kopuyor gidiyor muhabbet
HOŞGELDİN MELEKSENNNNNNNNNNNN

X