Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canım niye çıkıyorsun hemen:içelim:
merhaba cnm kaynanamlarla gezmeye gidecez
kadın oturması -tatlicadiarzu-
canikom nasılsın bakalım hoşgeldin .
gel bakim nohutum öpsün seni dudaktan ŞenizŞenizŞeniz
iyiyim canım sen nasılsın
nohut naber bebiş
öp bakiiim teyzoşu dudaklardan mucuukk Şeniz
iyiyim bende ne olsun aynı işteyimm :nazar:

allah iyilik versin cnm :1hug:

kolay gelsin sana teyzoş
bizde nohutla evdeyiz ne yapalım yiyip içip yatıyos kaydirigubbakcemile3

ohhh keyfiniz güzelll :1ninca:zemuszemus nohutun bizim içnde duaa etsin başka nohut arkadaşları olsun diyee kaydirigubbakcemile5 öptüm onu çookk Şeniz

hesapladım 12. günü yaaa inşallah bu ay olur artık yeteeeeeeer... 9 aydır

benim13aydır tık yok ne üzüyorsun benden sonra evlenenler bile doğurdu artı durumu benden kötü olanlar var 3sene 5sene 10sene çocuğu olmayanlar var bizim alttaki komşunun 15sene sonra oldu sonrada araba altında kaldı öldü bu dahamı hayırlı tek çocuktu düşün 15sene sonra oluyor ve araba altında ezilerek ölüyor rabbim neylerse güzel eyler dua ve şükür kızlar rabbim sabırlı kullarını sever unutmayalım(teselli verene bakın ben ayrı depresyondayım çaktırmayın:)

benim bildiğim kanda belli bir orana ulaşınca ultrasonda bakıyor drlar keseyi görmek için.
yaa iide şimdi bunu benim adama bellietmeden yapmak mesele...
mecburen sabredicem....
:çok üzgünüm:

hesapladım 12. günü yaaa inşallah bu ay olur artık yeteeeeeeer... 9 aydır
insallah gülüm yumurtan 36 saat yasar tam yumurta gününde ilişkiye girin sansın yüksek olur...atesini ölçerekte yumurta gününü bulabilirsin....0.5derece yükselir....

ohhh keyfiniz güzelll :1ninca:zemuszemus nohutun bizim içnde duaa etsin başka nohut arkadaşları olsun diyee kaydirigubbakcemile5 öptüm onu çookk Şeniz

olur olur inş hepimizin olur şükredelim elimiz ayağımız tutuyo rabbim çaresiz hastalık vermesin tıp ilerledi geçmişi düşünelim kaç kadın öldürülmüştür bu yüzden kaç kadının üstüne kuma gelmiştir kaç kadın küçümsenmiştir gene çok şükürki bu çağdayız ve eşlerimiz anlayışlı:)

merhaba cnm kaynanamlarla gezmeye gidecez
kadın oturması -tatlicadiarzu-

iyiyim canım sen nasılsın
nohut naber bebiş
öp bakiiim teyzoşu dudaklardan mucuukk Şeniz

allah iyilik versin cnm :1hug:
vildan bugun beni hiç görmediiii:çok üzgünüm:

insallah gülüm yumurtan 36 saat yasar tam yumurta gününde ilişkiye girin sansın yüksek olur...atesini ölçerekte yumurta gününü bulabilirsin....0.5derece yükselir....[/QUOTE]

sağol canım inşallah...

nese kıslar ben kacıyorumhepiniz kendinize ii bakın hamileler dikkatli olsun,geri geldigimde sayım yapıcam ona göre sıraya gecin bakim hadi ,

görüşürüs:enbuyukkk:

öpüdüm sekerler....

bye bye....:a015:

benim13aydır tık yok ne üzüyorsun benden sonra evlenenler bile doğurdu artı durumu benden kötü olanlar var 3sene 5sene 10sene çocuğu olmayanlar var bizim alttaki komşunun 15sene sonra oldu sonrada araba altında kaldı öldü bu dahamı hayırlı tek çocuktu düşün 15sene sonra oluyor ve araba altında ezilerek ölüyor rabbim neylerse güzel eyler dua ve şükür kızlar rabbim sabırlı kullarını sever unutmayalım(teselli verene bakın ben ayrı depresyondayım çaktırmayın:)

HAKLISIN İNSAN BUNLARI DÜŞÜNSEDE NEDEN SE İSYAN EDESİ GELİYOR YİNEDE. ALLAH KORUSUN İSYANDAN TABİİKİ OF ...CENDERE.. kötükedihüso

nese kıslar ben kacıyorumhepiniz kendinize ii bakın hamileler dikkatli olsun,geri geldigimde sayım yapıcam ona göre sıraya gecin bakim hadi ,

görüşürüs:enbuyukkk:

öpüdüm sekerler....

bye bye....:a015:

hoşçakal güzelim sende iyi bak kendine görüşürüzzz :a015:

X