Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

AYSEN74, beryal, ESCALES, iltercakir, megryann, neslihan165+, NURSİMA, scuba

kızlar merhaba dedik slm dedik dimi yaa anladık yasımıs küçük eehh birasda zayıfım ama fark edilmicek kadarda küçümen diiiliiiiiiimmmmmmmm.:sm_confused::1no2:

Sağol canım işte size anlatıyorum sizlerle zaman geçiriyorum biraz rahatlıyorum.İnsanın böyle durumlarda kafası o kadar karışıyorki 'doğrumu yaptım acaba'diye düşünüp tasvip bekler oluyor etrafından.Şimdilik üzülmemeye çalışsamda buruk yüreğim.Zamanla her şey geçer ve Rabbim doğru dostları karşıma çıkarır inş.Beni yormayan,fedakar,aklı başında gerçek bir dost olur umarım...

hiracım senin günün yakın değilmiydi yaptınmı test falan

daha adetime var ama normalde bugunlerde hafiften bir şişlik belimde bi agırlık olurdu yok sürekli yiyorum ama hala sogan a tahammül edemiyorum yemeklere sogan koymuyorum salataya falan...dün kadın sarımsak sogan satıyordu dedim ya kapıyı caldı diye anam bi içim kalktı ıyyy dedim çek çek...

ayy meraktan ölmeden bu ayı tamamlarsam amenna...:uhm:

Canım yanlış arkadaş seçiminin sıkıntısı var.Geçmiş 1-2 sayfayı oku canım orda anlattım her şeyi...

slm beryalcim iyiyiz çok şükür bugün ilaçlarımı myazdırmaya gidicem sağlık ocağına vururlar herhalde şuan 18+5 iz zamanı demi...

Canım yanlış arkadaş seçiminin sıkıntısı var.Geçmiş 1-2 sayfayı oku canım orda anlattım her şeyi...

buldum buldum sen takma kafanı rabbim bazı kuluna böle verirmiş insanlara ibretlik sonları göstermek için,sıkma sen canını...

bide bunların evli versiyonları var ben bitane atlattım benimkide hortlaktı yılmıstık esimle artık o dereceydi... hatırlamak bile istemiyorum grip mikrobu gibiler insanı yıpratıyorlar...

hasta ediyorlar napıcaaaaz bol vitamin defi terk mikroplarrr.....alkisalkisalkis

opuyorumnanaktan öpüdüm ben seni...

baryal sana bişi sorucam dr um önümüzdeki hafta organ taraması yapıcağını söyledi sanada yapıldımı.yapıldıysa muayene ücreti dışında bi ücret aldımı...

Sağol canım beni düşündüğün için iyiki varsınız.Hasta değilim çok şükür şimdilik.Bir anda çıkmaz inş. bunların bedeli.İleride olmasını düşlediğimiz bebeklerimiz için sağlıklı olmaya ihtiyacımız var hepimizin.Allah hepimize sağlık versin...

hira yaptın mı test

canım benim nsb ye çin takvimi için bilgilerini yolladım ancak ulastıgının bilgisini aldım dünde fazla giremedim...kusura bakma merakta bıraktım seni...

daha var zaman ya yapıpta hüsranla karsılasıp yıkılmak istemiyorum ya sabır cekip bekliyorum çok ilginç bişi bunu beklemek.....bugun den itibaren günde yüz tane sabır cekicem bide her işin hayırlı olması için kolay olması için okunan bi dua gibi bişi var onuda okucam hergün 100 tane...:uhm:

insallah işe yarar...:1no2:

tamam canım zaten ben kayıt yaptırdım ama sağlık ocağına değil canım aile hekimine kayıt yaptırdım ayın 18 inde kontrole gideceğim canım bir şey sorcam benim doktorum bana bir şey vermedi sadece folıc plusa devam dedi anacım kalp atışlarını duyduktan sonramı ne bileyim ilaç falan verilecek kız valla meraktan çatlıycam hayırlısıyla bir duysaydım kalp atışlarını bu hafta geçmek bilmedi valla
anam hayırdır kız birşeymi var yoksa bacım heeee

slm bacım senin miğden kötüymüş galiba geçmiş olsu tatlı kuşum

çarşıya kadar gittim bitanem cvp yazamadım hemen kusurabakma bence arkadaşında kendinin kullanıldığını biliyor baksana ben kullandırıyorum deyip sana bide karşı durmuş yaptığı yanlışın farkında ama arkadaşın boşlukta bence sanırım aile ve dışardaki bütün ark evli buda kendini evli bi erkekle dolaşarak evliymişim hissine kapılıyor adamında yaşı var sanırım anladığımca böyle bişey benimde bekarken başıma gelmişti gülşen diye bi ark vardı iş yerinde tanışmıştık samimi olduk felan kalmaya başladı sonra ben onda bi gece sevgilisi geldi koskoca adam şok oldum olabilir dedim sonra dediki eski patronumdu sonra sevgili olduk ve öle iğrenç bi durumki patronunun yani sevgilisinin karısıyla arkadaş oluyor onlarda bile kalıyor bunları duyduğumda şok geçirdimya dedim nasıl kabulleniyorsun kadın sana evini açıyor misafir oluyor gece orda kalıyorsun ve sevgilin öbür odada karısıyla yatıyor sen bunu nasıl hazmediyorsun başka adammı yok kafayımı yedin felan dedim aynı tepkiileri bende aldım seni ne alakadar eder ben biliyorum doğruyu vs laflar tipik işte bende demiştim senin gibiler işte hep 2planda olur karısından vazgeçmez ama seni bi kelimeyle terk eder şimdi bizde görüşmüyoruz bana küstü ama kaybettiğim bişey yok hatasını anlasın eğerki düzgün karakterli biriyse ben olsaydım o yanlış ilişkimi bitirir gelir senden özürdiler ve bu ilişkiyi bitirdiğimi bildirirdim seninde küs olman için bi sebep kalmazdı ama nerde o düşünce

inşallah vericeksin bize müjdeli haberi ben bile sabırsızlandım şimdi haftaya belli olur mu?

Şu an üzülsemde kurtulduğuma şükredeceğim öyleyse.Ne yazıkki eskisi kadar az değil bu vakalar kafamı nereye çevirsem 3 kişiden birinin yasak ilişkisi var.Bizler ses çıkarmadıkça mantar gibi türüyorlar.Allah bizi ve yuvamızı böylelerinden korusun.... Neyseki siz atlatmışsınız,bende atlatırım inş.

güzelim bir test yap..bebiş geliyordur belki..
sen ona doğruyu söylüyorsun o görmek istemiyorsa yapabileceğin başka birşey yok malesef..

abboowww gene toplanmışsınız ha bi slm verip kaçayım dedim öptüm hepünüzü en çokta nohutumu öptüm annesi opuyorumnanaktan
bizde seni öpyüs teyzesiopuyorumnanaktan
selam teyzoş ben sana selam vereyim bari
nasılsın ben yaramaz çapkın nohut opuyorumnanaktan
beryal ben en son adet günümü unuttum

nasıl ya
çabuk hatırlamaya çalış
hamile kalsan çok önemli tarih
son adeti tarihinden hesaplanıyo canımmmm

HıracıĞımm yoksa yoksa hamılemısın.....ahh keŞke...ınŞ. Dualarım sızınle kızlar...

inşallah vericeksin bize müjdeli haberi ben bile sabırsızlandım şimdi haftaya belli olur mu?

inşallah canım keske verebilsem....benim adet bu ayın 11 de 9 gün var 5-6 günde gecmesi için bak işte...hesapla dur yineeee.çildiriciğiiiiimlaelaelaelaelae:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…