Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Canım yanlış arkadaş seçiminin sıkıntısı var.Geçmiş 1-2 sayfayı oku canım orda anlattım her şeyi...
işlerimi bir kenara bıraktım geçmişi okudum geldim
yazdıklarını okudum canım bunun için cevap vermek istedim umarım beni yanlış anlamazsın
ben arkadaş seçmekte çok zorlanıyorum herksele arkadaş olamam çok seçiçiyimdir
onun içinde çok arkadaşım yok tur herkezle çarşıya felan gidip dolaşamam nedenide
arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyliyeyim diye bir laf var bilirsin bunun için otür kişilerle yan yana gelipte bende adımı çıkartamam bence sen en güzelini yapmışsın o kişiyle arkadaşlığını bitirmekle en güzeli buu hiç üzülme

anam hayırdır kız birşeymi var yoksa bacım heeee

slm bacım senin miğden kötüymüş galiba geçmiş olsu tatlı kuşum

tatlım midem saglamda su sabahları olan bulantı mahvetti beni....ya kalkıyorum yataktan kurukuru bi bulantı öğür dur baska bişi yok hele sogan görünce bile içim çıkıyo....

şiii nohutum nasıl öpsün teyzesini bi ben bi iileşiyim...

bak şimdi gecti yemegimi yediiim ama var ya sabah çok komikti....
eşim niye mölüyosun diyo ben bu arada tabi öğürüyorum...:roflol::roflol::roflol:

inşallah megicim inşallah canım sende atlatıcaksın senin bi artın daha var sadece arkadasın benim basımdaydıııı:çok üzgünüm: ama gececek gülüCADIARZUm sen bebişini düşün esinle mutlu ol kıymet bilmeyene kıymet verilmez be gülüm sıkma hadi canınıııı....

Şu an üzülsemde kurtulduğuma şükredeceğim öyleyse.Ne yazıkki eskisi kadar az değil bu vakalar kafamı nereye çevirsem 3 kişiden birinin yasak ilişkisi var.Bizler ses çıkarmadıkça mantar gibi türüyorlar.Allah bizi ve yuvamızı böylelerinden korusun.... Neyseki siz atlatmışsınız,bende atlatırım inş.

canım sıkma canını arkadaşın bir gün kafasını duvarlara vurur ama iş işten geçer zaten o neyin ne olduğunu bilecek yaşta tamam sen çok iyi yapmışsın anlaması için ama anlıyacak yapıya sahip değilmişki sana bu kadar büyük bir tepki vermiş allahtan hayırlısı dile canım hem kendin için hem arkadaşın için çünkü allah ona doğru yolu bulmasına yardımcı olacaktır. ben bu erkekleri anlayamıyorum valla hem evlisin ya şunun farkında değiller eşlerini aldatıyorlar hadi zamanı gelince ailesi öğrenince ne yapacaklar hadi o kadında onu aldatsa ne olacak ki olmayan şey değil hele helede bu zamanda allah yardımcıları olsun canım sen zaten yapacağını yapmışsın sıkma canını canım

tatlım midem saglamda su sabahları olan bulantı mahvetti beni....ya kalkıyorum yataktan kurukuru bi bulantı öğür dur baska bişi yok hele sogan görünce bile içim çıkıyo....

şiii nohutum nasıl öpsün teyzesini bi ben bi iileşiyim...

bak şimdi gecti yemegimi yediiim ama var ya sabah çok komikti....
eşim niye mölüyosun diyo ben bu arada tabi öğürüyorum...:roflol::roflol::roflol:

inşallah megicim inşallah canım sende atlatıcaksın senin bi artın daha var sadece arkadasın benim basımdaydıııı:çok üzgünüm: ama gececek gülüCADIARZUm sen bebişini düşün esinle mutlu ol kıymet bilmeyene kıymet verilmez be gülüm sıkma hadi canınıııı....
anam zor o durum allah kolaylık versin inşallah canım çabuk geçer valla benim sadece sabahları acıktığım zaman miğdem bulanıyor şükür daha bakalım ne olacak turkbayragi adam güzel dalga geçmiş senle bacım sırnaşık şeysırnaşık şey

çarşıya kadar gittim bitanem cvp yazamadım hemen kusurabakma bence arkadaşında kendinin kullanıldığını biliyor baksana ben kullandırıyorum deyip sana bide karşı durmuş yaptığı yanlışın farkında ama arkadaşın boşlukta bence sanırım aile ve dışardaki bütün ark evli buda kendini evli bi erkekle dolaşarak evliymişim hissine kapılıyor adamında yaşı var sanırım anladığımca böyle bişey benimde bekarken başıma gelmişti gülşen diye bi ark vardı iş yerinde tanışmıştık samimi olduk felan kalmaya başladı sonra ben onda bi gece sevgilisi geldi koskoca adam şok oldum olabilir dedim sonra dediki eski patronumdu sonra sevgili olduk ve öle iğrenç bi durumki patronunun yani sevgilisinin karısıyla arkadaş oluyor onlarda bile kalıyor bunları duyduğumda şok geçirdimya dedim nasıl kabulleniyorsun kadın sana evini açıyor misafir oluyor gece orda kalıyorsun ve sevgilin öbür odada karısıyla yatıyor sen bunu nasıl hazmediyorsun başka adammı yok kafayımı yedin felan dedim aynı tepkiileri bende aldım seni ne alakadar eder ben biliyorum doğruyu vs laflar tipik işte bende demiştim senin gibiler işte hep 2planda olur karısından vazgeçmez ama seni bi kelimeyle terk eder şimdi bizde görüşmüyoruz bana küstü ama kaybettiğim bişey yok hatasını anlasın eğerki düzgün karakterli biriyse ben olsaydım o yanlış ilişkimi bitirir gelir senden özürdiler ve bu ilişkiyi bitirdiğimi bildirirdim seninde küs olman için bi sebep kalmazdı ama nerde o düşünce

chen durumu süper anlamış ve özetlemişsin.Hemen hemen aynı yaşadıklarımız.Benim arkadaşta eski patronuyla.Önceden onunla çalışıyordu sonra ayrıldı şirketten adam onun saplantılı aşkından bunaldığı için kavga ettiler çıktı arkadaşım işten.Bir müddet görüşmediler ama sonra tekrar görüşmeye başladılar.Adamın başka bir ilişkisi daha vardı eşinede boşanma davası açmıştı arkadaşım yanındaki her bayandan kıskanıyordu onu.Şu an adamın boşanma davası sürüyor.Adamın ayrı evi var arkadaşım onun evine gidip geliyor kaç gere gitme dedim ama dinlemedi.Kılıfıda adamın eşine boşanma davası açmış olması.Kendince adam eşinden ayrılınca bende ondan yanlışlıkla hamile falan kalırsam benimle evlenmek zorunda kalırmı saçmalığını sürdürüyor.Hem korkuyor bunu yapmaktan hemde içten içe sırf adama olan sevgisinden onunla bu şekilde evlenmeye bile razı.Yani aklım maklımda kalmadı benim bunun saçmalıklarından.O da ben gerçekleri söyledim ağır konuştum diye bana küstü kendin bilirsin dedim çıktım gittim çokda kırıldım söylediklerine.Dediğin gibi bir gün aklı başına gelir ama iş işten geçmiş olur.Kaybettikleri dostluklara yansınlar ne diyelim...

HİracıĞımm yoksa yoksa hamİlemİsİn.....ahh keŞke...İnŞ. Dualarım sİzİnle kızlar...

gülüüüm kalbim bunu beklemeye nasıl dayanıcak hiçbirfikrim yok ama eger öyleysem ben yandım şimdiden böle yapan asermede napar eeee benim velet olursa böyle olur canavar gibi şimdi den kök söktürür bana böle.....
nazlı anası nazlı eyvah bana mı cekti yandık ailece yandık 9 ay ve kalanında da bş ömür bari kız olsa ayyy iiiyyyiiiceee sapıttım dogmamıs çocuga don biçiyorum fol yok yumurta yok....laelaelaelaelae:bbo::1shok:

Sağol canım işte size anlatıyorum sizlerle zaman geçiriyorum biraz rahatlıyorum.İnsanın böyle durumlarda kafası o kadar karışıyorki 'doğrumu yaptım acaba'diye düşünüp tasvip bekler oluyor etrafından.Şimdilik üzülmemeye çalışsamda buruk yüreğim.Zamanla her şey geçer ve Rabbim doğru dostları karşıma çıkarır inş.Beni yormayan,fedakar,aklı başında gerçek bir dost olur umarım...
canım o an için öle düşünmüşsün demekki o an doğru oydu senin için
verdiğin kararlardan dönme .bırak herşeyi zamana.
zaten o kişi senin gerçek arkadaşınsa hatasını anlayıp gelecektir .
gelmiyosada sakın üzülme demekki arkadalşın değilmiş.yıpratma kendini.
slm beryalcim iyiyiz çok şükür bugün ilaçlarımı myazdırmaya gidicem sağlık ocağına vururlar herhalde şuan 18+5 iz zamanı demi...

evet canım vurulman gerek ben 16 hafta lıkken vuruldum bu ay da ikincisi vurulacak.
bu arada sen doktora gittinmi senin 2 lii ve 3 lü testlerin de olması gerek aksatma yaptır.

AYSEN74, beryal, ESCALES, iltercakir, megryann, neslihan165+, NURSİMA, scuba

kızlar merhaba dedik slm dedik dimi yaa anladık yasımıs küçük eehh birasda zayıfım ama fark edilmicek kadarda küçümen diiiliiiiiiimmmmmmmm.:sm_confused::1no2:
selam güzelim..hoşgeldin..nasılsın?

beryalci yaptırdım 2 li ve 4 lü yaptı temiz çıktı çok şükür sana bi soru daha sormuştum ama
görmedi galiba neyse özelinede yazıyorum ok ben çıkmak zorundayım sen cevaplarsın bye...

güzelim bir test yap..bebiş geliyordur belki..

sen ona doğruyu söylüyorsun o görmek istemiyorsa yapabileceğin başka birşey yok malesef..

Öyle canım öyle.Bıraktım zaten görüşmüyoruz.Kendide istemiyor zaten kötü görüyor beni bunları söylüyorum diye.Elimden geleni yaptım Allah ıslah etsin ....

anam zor o durum allah kolaylık versin inşallah canım çabuk geçer valla benim sadece sabahları acıktığım zaman miğdem bulanıyor şükür daha bakalım ne olacak turkbayragi adam güzel dalga geçmiş senle bacım sırnaşık şeysırnaşık şey

gecer bwn nezaman öğürsem hemen mölüyo olurum endoskopiden çıktıgımda da demişti...
möcüğüm diye ama böle yaparsa yerim ben onu hamileye denirmi mömüsün diye hele bide hamileysem yedi naneyi de haberi yok heheheh

kızlar yok mu bu hamileliği erkencikten anlamanın yolu kan+idrar+ultrason baskaaaaaa?

canlarım ya gitsem doktoruma ultrasonda belli olurmu....

baryal sana bişi sorucam dr um önümüzdeki hafta organ taraması yapıcağını söyledi sanada yapıldımı.yapıldıysa muayene ücreti dışında bi ücret aldımı...

canım benim de yapılmadı henüz
detaylı ultrasyon senin dediğin
bana dediki doktorum muayne ücretine ek olarak birde ultrasyon ücreti alıcam dedi
çünkü yarım saat falan sürücekmiş

selam güzelim..hoşgeldin..nasılsın?

hosbuldum gülüm ya abyosun su sabahları bulantı ben yidi yidi suanda hamilelik dısında hiç sebep yok haasta degilim yane doktorada eşimle gittim test yaptırmadım sonra o çok üzülüyor...napıcaaam valla bide böle hamileysem hiiii asermede napıcam hiç bilmiyoruuum...:uhm:

X