Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bunca yıllık dostluğu bitirebilecek sorun neki bazı gerçekleri görmesinimi sağladın görüncede ani şok sen yalan söylüyorsun modumu benmi öle anladımvereliniortak

Yok canım yaşadığı yanlış ilişkiye 3 yıldır sustum ama en sonunda patladım.Benim düşük yaptığım ve kötü günler geçirdiğim bir zamanda yanlış ilişkisinden dolayı gebe kalırsa evlenmek zorunda kalırsa neler olabileceğini sordu ve 'iğrenç olur' dediğim için.Vay sen nasıl iğrenç dersin diye benimle ağız dalaşına girdi.'Kendine gel evliyim ben bunca zaman sustuğuma şükret'dedim.Yok onu kimse yargılayamazmışta eğer o şekilde evlenmek zorunda olursa belki o onun için hayırlı olduğu içinmişte falanda filanda iyice zırvaladı.Kapıyı çarptıp çıktım...Kendi evli olmadığı için benim hissettiklerimi onun yanlış ilişkisine rağmen susmamın ne kadar zor olduğunu anlamasıda zor.Allaha havale ettim şimdi hala aklı başında değil çocuksu çocuksu kendini haklı görüyor.Güya haklıymış gibi kendini geri çekiyor.Hal böyle olunca hem suçlu hem güçlü olduğu için yaptığı yanlışı ısrarla görmediği ve beni anlamadığı için şu aşamada barışsak bile birbirimize çok şey veremeyeceğimizi biliyorum.Yarardan çok zarar olacak iyice yıpranacağız.Görüşmemek en iyisi diye düşündüm elbette üzüldüm kaç yıllık dostluk diye.Siz olsanız benim yerimde napardınız?

AMİN CANIM HEPİMİZ İNŞALLAH CANIM BEN SENİN SORUNUNU SORMUŞTUM ÖZEL MESAJ OLARAK MERAK ETTİM... NEDİR PROBLEM:1hug:

benim evlendikten sonra 6 ayda bir falan adet gecikmem oluyor. dr a gittim bunun için bir sorun yoktu. ama evlendikten sonra çok kilo aldım 6 kilo daha vermem gerekiyormuş drumun söylediğine göre. kilom için glucophage kullanıyorum o kadar. ben yeni bıraktım korunmayı bu ay hamile kalmazsam bir dahaki ay tekrar dr a gidicem hemde yumurtalarımı görmüş olurum.

kilosu 2 liraydı ah koçişe süpriz yapacaktımcokacimcoook

10kilo almadın inş:) bizim burda batmanla satılır bi batman 8kilo oluyor oda 15tl felan bizim bağımız yok kayınpeder istiyorda ben ve eltim kabul etmiyoruz uğraşamayız öle şeylerle felan diye bide kene vakamış var biliyorsun buralarda kene var oyüzden komşudan alıyoruz:)cokacimcoookhımmm zeytinyağlı çok güzel oluyor:)

üşüyorum hastalancam heralde

geçmiş olsun umarım hasta olmazsınız. Ben size bir şey soracaktım ankaralısınız ya. Hacettepede sinan beksaç diye bir doktor varmış harikaymış sizin bir bilginiz var mı? Yazın gelirsem muayene olmaya giderim belki...

evet aman keneye dikkat et

sorduğun için cevap veriyorum. aynı şey benim başımada geldi o zaman yaşım çok küçüktü hatta reşit bile değildim, evlide değildim tabii. tepki vermem uzun sürmüştü o zaman. ama şu an olsa birgün bile beklemem. senin kadar sabırlı olamazdım. canım inşallah çok geç kalmadan arkadaşının aklı başına gelir.

İNŞAAAAAALLLLLLLLAAAAAH... BU AY GÜZEL HABERİ ALIRSIN..... YA KİLO BEN DE ALDIM 52 DEN 65 E ÇIKTIM YANİ EVLENİNCE NOLUYORSA ANLAMIYORUM ÇOKMU YİYORUZ NE?:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…