Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tabi senin düşüncen şu bugün başkasına yapılan yarın banada yapılır bende evli biriyim öncelikle ark senin evliliğini pek önemsememiş ben çekinirdim böyle bi ilişki yaşıyorsam evli bi ark demeye,beni yanlış anlama arkadaşınmış 3senedir sen yeterince susmuşun sonuçta iyi bi arkadaşmışın yanlış olduğunu bile bile onu terketmemişin yanlış anlama merak ettim arkadaşının yaşı kaç bide evlilik geçirmişmi hiç psikolojisini anlamaya çalışıyorumda:)

Canım bekar ve 26 yaşında aslında ailesi öğrense dünyayı dar eder ona.Eşim arkadaşımla en son kavgamızda şüphelenip (bilmiyordu arkadaşımın böyle bir ilişki yaşadığını söyleyemezdim) 'varmı böyle bir ilişkisi söyleyeyimmi ailesine'dedi.Yok dedim karışma şimdi bir şey falan yaparda sebebi biz oluruz dedim geri çekildik yani.Onun psikolojisine gelince sevdiği zaman aklını kaybediyor karşısındaki adama tüm benliğiyle bağlanıyor.O adamın medeni durumu yaşı falan önceliği olmuyor.İşin tuhafı adam aşık değil arkadaşıma kullanıyor resmen.'Kullanıyor seni'dediğimde ise 'Sanane kullandıran benim'diyor.O benim iyi bir arkadaş olduğumu düşünmüyor çünkü doğruları söylüyorum.Benden başkada bu ilişkisini bilen yok.'Ben hariç çevrendeki bir arkadaşına bu durumunu anlatsan senin yüzüne bile bakmazlardı'dediğimde resmen bana 'beni yargılasaydın yanımda olmazdın şu anda ' dedi.Sanki ben sustuğum için bu arkadaşlık devam ediyormuş gibi ima da bulundu.Beni en çok kıran düşük yaptığım bir dönemde bana 'hamilelik belirtilerin neydi bende olabilirmiyim acaba ' demesiydi.Benim ne kadar üzgün olduğumu bile bile bu soruyu sorabildi ve o andan sonra zaten benim konuşmalarım artık normal olmadı...

pek bi bilgim yok öğrenirsem haber veririm

abyosun,chen,mercanayse,scuba,Titanya Günaydın kızlar.....Nasılsınız? Ben bugün biraz hüzünlüyüm kırgınım sanki.Suratım hiç gülmüyor....
canım benim günaydın .
asma suratını sorun ne bilmiyorum ama kendini üzmene değmez inan bana herşey olacağına varıyor ve bizler sadece üzüldüğümüzle kalıyoruz.
arkadaşlar çatlatma iğnesi ile hamile olan varmı çok merak ediyorum.bilgilendirirseniz çok sevineceğim
ben kaldım tatlım
OVİTRELLE çatlatma iğnesi ile.
kızlar donuyoooooooooooooooooom

ben senden şüphelenmeye başladım canım .
kaç gün var adetine?

arkadaşlar resmimi koydum albümlerime..
enam dur ben bakim hemen .
İNŞAAAAAALLLLLLLLAAAAAH... BU AY GÜZEL HABERİ ALIRSIN..... YA KİLO BEN DE ALDIM 52 DEN 65 E ÇIKTIM YANİ EVLENİNCE NOLUYORSA ANLAMIYORUM ÇOKMU YİYORUZ NE?:1shok:

canım kocalarımız iyi bakıyolar bize kaydirigubbakcemile3

Canım onu ve onun gibileri Allah ıslah etsin diye dua ediyorum.Yaptıkları şeyin yanlış olduğunu kendileride biliyor ve kılıfını çok güzel uyduruyorlar inan.Yaşamam gerekiyormuş yaşadım diyenler var,sevgisiz büyüdüm yaptım diyenler var.Hayata karşı yaşadıkları olumsuzlukların acısını bu şekilde çıkarmanın hak olduğunu düşünüyorlar ne yazıkki.Benim bu konuda yeterince fedakar davrandığımı anlayabilecek durumda değil.O hala kendini haklı görüyor.Ancak evlenirse anlayabilir o zamanda çok geç olur.Bana bunları yaşattıktan sonra anlayıp gelse affedermisiniz?Affetsenizde içiniz aynı kalırmı o arkadaşınıza karşı?Mümkün değil.Bu nedenle hem kırgın,kızgın ve üzgünüm...

İNŞAAAAAALLLLLLLLAAAAAH... BU AY GÜZEL HABERİ ALIRSIN..... YA KİLO BEN DE ALDIM 52 DEN 65 E ÇIKTIM YANİ EVLENİNCE NOLUYORSA ANLAMIYORUM ÇOKMU YİYORUZ NE?:1shok:

inşallah canım bu ay olmazsa kocişimi götürücem dr a :jeyyar: . valla ben hareketsizlikten aldım kiloyu bide sıkıldıkça yiyorum.

Megrann cıĞım ÜzÜlme bu onun ayıbı bıze gÖre...sen ÜstÜne dÜŞenı yapmıŞsınn o anlar veya anlamaz...ama ÜzÜlme kendını hasta etme....ınŞ. Hatasını anlar...

Kızlarr ıyı deĞılım...sabahtan berı kasıklarımda bır aĞrıı dızlerıme vuruyor sancısı..nıye acaba bılgıs olan varmı.... Duramıyorum..yaptıĞım ıŞede kendımı veremedım...

hayırdır inşallah canım. yumurtlama zamanınmı acaba

Öyle beryalcim haklısın.Her ne kadar engel olamasakda üzüntülerimize yıllar sonra değermiydi bunun için diyoruz.Geçecek elbette.Benim bu yılki yaşadığım şanssızlıkları belki hatırlayan arkadaşlar olur.Kayınpederimin vefat etmesi,eşimin rahatsızlığı benim düşük olayım arkasından yanlış dost seçimi.İster istemez yordu yıprattı beni.Yaşanalardan sonra ister istemez durgunlaştım,eskisi gibi hareketliliğimde kalmadı.Beni tanıyan eş dost yüzümün çok solgun olduğunu söylüyor 2-3 aydır.İçimdeki umutsuzluğun dışa vurumu.Her şeyde hayır var diyerek Allaha yönelerek huzur bulmaya çalışıyorum.Geçecek diyorum ama diğer yandan da hiç geçmeyecek bu zor günler diyorum... Böyle işte canım.Sabah sabah yordum hepinizide sıkıntılarımla....

yazdıklarına cevap vermek istedim güzelim yanlış anlama ama böyle bir insanla hala arkadaşlığına devam etmen bile yanlış..tamam belki kendi tercihi..karşıdan insanları yargılamak çok kolaydır bunu biliyorum ama 34 yaşıma geldim bunun gibi insanlarla bende karşılaştım malesef ki..neye üzüleceğini bilemiyor insan arkadaşına mı onun ailesine mi..yoksa arada kaldığı için kendine mi..tek tavsiyem o insanla mesafeni koru..çünkü eninde sonunda sende zarar görürsün yoksa..ve seni başkalarının üzmesine izin verme..dostun arkadaşın olsa senin hassas bir döneminde alay eder gibi soru sormaz..tabiki benim düşüncelerim bunlar....allah herkesi iyilerle karşılaştırsın.doğru yoldan ayırmasın güzelim.:Saruboceq:

TARİH : 03.06.2009 SAAT : 11:30

HAMİLE LİSTESİ

İSİM____________________ SAT ______________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK___________kız
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK____________erkek
4.beryal: _________________12 OCAK ____________erkek
5.bİrcan:__________________25 OCAK
6.sÜprİz_mucİze : __________6 OCAK
7.İNTERHAT: ______________
8.merve_85: ________________6 ŞUBAT __________kız
9.ÖZLEMİMSİN: ___________ _9 ARALIK _________erkek
10.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
11.mervevatan:______________
12.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
13.missmiss : _____________
14.hlymms: ________________8 MART
15.sessizdeniz:____________ 21 MART
16.sevgii:) _________________19 MART
17.muhasebe22 ____________ 2 NİSAN
18.gaye ___________________
19.aki.no.bebii _____________ 9 ŞUBAT _________erkek
20.benbilirim________________1 NİSAN
21.bitirici ___________________6 NİSAN
22.smhsmh ________________31 MART
23.serra84 _________________13 NİSAN
24.ESCALES_______________ 5 NİSAN
25.yaren35 ________________ 31 MART
26.SELIN_OZCAN __________ 27 NİSAN :teytey::teytey::teytey:
27.melike25 _______________ 24 NİSAN :teytey::teytey::teytey:

UMUT LİSTESİ

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.lucian
11.pinkrose
12. yeb2004
13.sumos23
14.dyd
15.kurnaz
16.alin
17.yadel
18.ezgicik
19.eylull
20.pingu.
21.funda41
22.selra
23.huzeyfe
24.yosun2003
25.orays
26.butha.
27.ozle_mm.
28.bilgen35.
29.tatl :
30.SivriBiber:
31.NAZ87:
32.burcinn:
33.hayrun:
34.meryem82.
35.zahidem:
36.triyandafil:
37.Eski_dünya:
38.umutlu16:
39.ekince:
40.ceylanmelek:
41:srncr :
42:daisy24:
43.34nesli:
44.vildan83:
45.bengl :
46.&ayla&:.
47.cesica:
48.mavi_gozlu:
49.ebrar42:
50.osmaniye80:
51.fransiyum:
52.ALARA1983:
53.angel_eda:
54.talyaa:
55.ktg:
56.belenay:
57.datlum:
58.zeyn77:
59.yagmur2009:
60.windy:
61.niran77:
62.yldz:
63.iklimtuana:
64.tekecen:
65.dezy:
66.gize:
67.ozbek83:
68.sedcan:
69.k.a.y.r.a
70.sinemis84:
71.AYSEN74:
72.abyosun:
73.esengülüm:
74.NS72
75.sekerkiz67:
76.himeros:
77.hummu85:
78.sema785
79.emelistan:
80.iltercakir.
81.FİRUZE:
82.nsb:
83.chen.
84.gulde:
85.nilaykisir.
86.deniz_4444
87._kardelen:
88.tombilibu
89.pufi:
90.yarenb:
91.papatya_1979:
92.sulezehra:
93.empty002:
94.kuskonmaz:
95.cisem001:
96.filiziko:
97.duygumehmet2
98.ECE_ESKICI:
99.rengarenk_ :
100.mercanayse:
101.sevimsizim:
102.sekeriim:
103.gulencim:
104.megryann
105.beleney:
106.memuriye
107.leylem:
108.ozgurum:
109.meleksen:
110.zeyneppk:
111.tuugbaa_29:
112.istanbul_ :
113.sironaa:
114.cosmopoli
115.nezooo:
116.duygussduyguss:
117.bengisu_nisa:
118.denizia:
119.firdevs2006:
120.marbley:
121.princess of rain:
122.hira64:
123.neslihan165:
124.Beci:
125.peri38:
126.RELAX :
127.siyahinci1:
128.Duru_ :
129.sudemebru:
130.scuba:
131.nilüfer79:
132.hulen:
133.ashlygt :
134.Sympathique
135.vuslat2006:
136.bebegem:

KIZLAR EN YENİ LİSTE BU.İSMİ OLMAYANLAR LÜTFEN BANA BİLDİRSİN .
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileturkbayragivereliniortak

abboowww gene toplanmışsınız ha bi slm verip kaçayım dedim öptüm hepünüzü en çokta nohutumu öptüm annesi opuyorumnanaktan

Amin canım amin.Hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın inş.Bunca zaman bir şekilde sabrettim,belki az görüştüğüm için belki adamla ikisini bir arada görmediğim için çok etkilenmedim.Ama en son yaşadıklarımdan sonra daha ben kendimi toparlayamamışken saçma saçma konuşmalar yapıp kendinide haklıymış gibi bana göstermeye çalışınca 'yeter'dedim.Özünde iyi bir kız ama aşık olunca dengesi bozuluyor doğruyu yanlışı ayırt edemiyor.Çok pişman olacaksın bir gün dedim bu yaşadıklarına.Keşke o ilişkiyi asla yaşamasaydım diyeceksin dedim.Fakat o kadar hayal aleminde yaşıyorki 'evlenirsem ancak onunla evlenirim'diyor.Adam istemiyor o ayrı konu tabii....

BıLMıYORUM Kı CNM YA HıÇ ıı DEĞıLıM 40-45 GÜN OLDU SANIRIM ADET OLALI..... ANLAMADIM... .. ACABA ADET Mı OLUCAM ONUN BELıRTıSıMı..AMA BEN ADET DÖNEMLERıNDE OLSAMDA OLMASANDA SADECE BELıM AĞRIR VE GÖĞÜSLERıM ŞıŞERDı...O BELıRTıLER DE YOK...benneyaptımki

slm arkadaşlar nasılsınız hayırlı günler...
selam canım
hoşgeldin nasılsın bebiş nasıl
tetnoz aşını vuruldunmu

canını sıkmamaya çalış ve kendini güzel şeylere motive et.
düşünme seni üzen şeyleri.
seni anlıyorum bende kayınvlidemden çok sıkıntı yaşıyorum çok bunlaltıyolar beni.
inan bebğimin olacağına bile doğru dürüst sevinemedim ilk öğrendiğimde hevesimi kursağımda bıraktılar.çok kızıyordum ama şimdi bıraktım yakalarını beni üzen şeylerden uzak duruyorum .
bebeğimizi düşünüyorum
çünkü ben onlara kızıp sinirlendikçe bebekte etkilenecek diye artık onlarala muhatap bile olmuyorum arıyolar açmıyorum
eşim açıyo benim uyuduğumu söylüyo yada rahatsız keyfi yok diyo hiçç muhatap etmiyo beni.
bende uzak duruyorum beni yoran heşeyden .öle buldum çareyi

slm kızlaaaar noluyor megicim kimler üzdü seni?kıyamam ben sana...kızlar sabahtan beri yeni bişiler yiyebildim ya bune mide bulantısından geberdim resmen ya tam diyorum gecti bida kuru kuru öğür dur...anlayamadım ki....:uhm:

hiracım senin günün yakın değilmiydi yaptınmı test falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…