Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saol beryalcım sende olmasan
doruk canım gel teyzenede yardım et azıcık yaaa
şans öpücüğüde verirmiş teyzesine yerim ben onu al bende seni öperim işteee kokulu kokulu hemde opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hemen kaçıyormusun iltercim hadi sana kolay gelsin fırsat bulursan gel
evet canım işlerimi haledeyim geleyim kaaç gündür yapmıyorum bir sürü evrak birikti yaaa
slm kıslarrrr nasılsınızzzzzzzz dünürüm nasılsın nohutumuz nasıl :))))
slm canım sen nasılsın ben kendi adıma iyiyim

günaydın canlarım... opuyorumnanaktan

hepinizi kocaman öpüyorum... opuyorumnanaktan

nohutlarımızında poposuna ısırık atıyorum....
nasılsın bakalım canım ben şimdi çıkıcam sonra görürşüz öpüldünüz hepinizzz

not aldım güzelim..ondan isterim..teşekkür ederim..

aşkol aysen ciğim....rep veriyorum ben sürekli ama belli zmn geçmesi lazım aynı kişiye 2. verebilmek için....sen verdin mi bakım bana... -tatlicadiarzu-

Günaydın canalrım yine faturalarla boğuşuyorum ama öleden sonra rahatlıcam görüşürüz kendinize iyi bakın

kızlar resim ekledim dün akşam bir bakarsınız..şaşırmayın sakın arada 4 yıl ve 22kg. var.:):)

merhaba.bende uğraşıyorum rahim filmi çektirdim.dün doktora gittim haftaya adetimin 13.günü yumurta çatlatma iğnesi yapacak doktor duruma gör.inşallah olur.yoksa çok moralim bozuluyor.

abyosun,chen,mercanayse,scuba,Titanya Günaydın kızlar.....Nasılsınız? Ben bugün biraz hüzünlüyüm kırgınım sanki.Suratım hiç gülmüyor....

Neslihancım senin adını aşağıda görememiştim günaydın canım nasılsın?

Çok yakın dostumla arkadaşlığımı bitirdim... Doğru olanı yaptım ama tabii kaç yıl sonra ayrılınca biraz etkileniyorsun.Onun kırgınlığı var biraz üzerimde.Çok emek verdim ve hüsrana uğradım sonunda... Doğruyu söylediğim için benimle kavga etti 10 gündür görüşmüyoruz.Görüşmekte istemiyorum çok kırıldım.O da kendince bana kırgın.Üstelik çocuk gibi hareketleri var.Bu süre içinde aklı başına gelmemiş Hala haklı olduğunu düşünmesi ve hayattaki tek doğruyu göremiyor olması benim için onun bitişi oluyor.Böyle işte hem kırgın,kızgın hemde üzgünüm.

ozbek83, scuba HARıKASINIZ HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ....... ÇOK GÜZEL KALBıNıZ VAR.... SEVGıLER......

bunca yıllık dostluğu bitirebilecek sorun neki bazı gerçekleri görmesinimi sağladın görüncede ani şok sen yalan söylüyorsun modumu benmi öle anladımvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…