Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya sizlerde kendi bulduğunuz şeyleri yazarmısınız ben yazim

1 her ilişkiden sonra amuda kalkıyorum bu gidişle boynum kırılacak....

2 tükürük meninin kalitesini bozduğundan ben tükürük varsa temizliyorum...

3 yumurtlama gününden 5 gün önceden başlayıp 5 gün sonraya kadar devam ediyorumm

kızlar hafta sonuna doğru hastalanmam lazım bu günlerde test yapsam belli olurmu

valla ilaç dün bitti..yarın doktora gideceğim..bilmiyorum..ilk kez kullandım..yarın belli olur güzelim.kaydirigubbakcemile5

Aysencım yapıldı bana zaten benım sonucu sıze yazdım..... YazdıĞım sonucu ınternettende araŞtırdım bır kaÇ doktorada sordum bır tanesı evt bu dÜŞÜk sebebıdır ve sÜreklı dÜŞÜk yapar dedı.. ıkı tanesı yapmaz dedı... Ben sızlerden de ÖĞrenıp ÇoĞunluk doktora gÖre davranacam....

günaydın canım
zamanı gelince gelecek melekler merak etme
sağol kuşum bizde sizleri çok özledik ŞenizŞenizserdarımda öpüyor dorukla seni cnmŞeniz
oyy yerim ben onu.
canım ne zaman kontrolün .
ben haftaya salı gidicem detaylı ultrasyon var iöbür ayda şeker yüklemesi olacakmış.bu ay birde tetenoz aşımızın ikincisi vurulacak.
kolaygelsin canikom .bebişin nasıl .
bu arada sende unutma 4 ay bitince tetenoz aşısı vurulacan .sağlık ocağına git kaydını ol bir ara.
bende pkoluyum

banada glukopen verdi...

monopur yumurta büyütme iğnesi

ovitrille çatlatma iğnesi verdi işe yaramadııı
sen yılma bir daha dene tatlım
&ayla&, abyosun, bebegem, citos2903, defne123, ESCALES, iltercakir, neslihan165, scuba GÜNAYDIN HERKESE GÜNAYDIN.......

günaydın canım

inşallah canım yarın dr dan mutlu dönersin hihoyyyt

kızlar hafta sonuna doğru hastalanmam lazım bu günlerde test yapsam belli olurmu

ya 10 gün öncesinde bile belli olabiliyo.ama kişiden kişiye değişiyo.kaynanamın söylediğine göre adetten 15 gün sonra belli olurmuş.ama yalan.sen yap testini.eğer negatif çıkarsa 1 hafta bekle hastalanmazsan tekrar yap.ozaman kesin sonuç alırsın:lepi:

bende glukofenle hamile kaldım

ya dr banada glucophage verdi içerikleri aynı kilo veriyim diye birde benim şeker sınırdaydı hamilelik şekeri olabilir ilerde kullan dedi. ilaç kullanmaktan hiç hoşlanmıyorum ama bu ay başladım. sen hamile kalmadan öncemi bırakmıştın ilacı? canım şimdiden sağol

glukofen ilaç sabah kahvaltıdan sonra ve akşam yemekten sonra olmak üzere günde 2 kez içilen bir ilaç ve herzaman içiliyo .ben 1 yıl hiç aralıksız içtim ve şimdi hamileyim
doktorunu değiştir yanlış bilgi veriyo ben 3 doktora da sordum üçüde bana dediki bu ilaca ara verilmez
en az 6 ay içilmesi gerekliymiş ben içtim hatta hamileliğim 5 ayına kadarda içtim .ama artık doktorum bırak dedi.
üyani zararlı olsaydı hamilelikte bana vermezdi .ben ce sen yanlış kullanıyorsun .sürekli içicen
bende bu umut listesine girebilirmiyim

bende her ay umutlanıp umutları bitip tükenen biriyim..

Bende aranıza katılayım bir nebzede olsa içim rahatlasınn
hoşgeldin canım .
hemen yazıyorum senide

günaydın canım hoşgeldin[/QUOTE]
hoşbulduk güzleim..nasılsın..nohutumuz nasıl..?kocaman öpüyorum nohutunu:)Şeniz[/QUOTE]
iyiyiz teyzesi .şimdi mamiş yiycez.
günaydın kızlarrrrr forumdaki herkese kuçak dolusuuuu öpücükler yolluyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Şeniz

günaydın canım opuyorumnanaktan

Yahuuu arkadaŞlar sızden bır Şey rıca ettık deĞılmı Çok zor bır Şey deĞıl evet yaparım dıyen olmadı...... AŞkolsun...

günaydın canlarım
hoşgeldin nohutlu göbük
günaydın kızlar nasılsınız
h.g
bu tükürük olayını anlamadım :)
gününübekle canım hayırlı sonuçlar inşallah
GÜNAYDIN ARKADAŞLARRRRRRRRhihoyyyt

hoşgeldin canım

bana böyle birşey söylemedi drum sürekli kullanılan bir ilaç çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…