Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin cnm Şeniz

izlemezmiyiz cnm çok güldük bizde ama o espiriyi çıkaramadım ben
işin iyi tarafı izlerim unuturum sonra bidaha izlerken ilk izliyomuş gibi gülerim alkisalkisalkis
bende çok gülüyorum şafak sezere adamın yüzünden komiklik akıyo
çok komik o film bende kaç kere izledim sırnaşık şey

nerde 2 yıldır olmuyorum diyebilirim..ilaçla bile olmuyorum artık..bende civanperçemine başladım 17 .günüm bugün içmeye başlayalı..inş. ii gelir. cnm...kiloluyum dr. kilo verirsen düzene girer belki dedi...
senin daa ötüymüş canım ben ilaçla oluyorum kilomda yok inşAllah iyi gelir bende soğanla hayıt tohumna başlıcam

kısslar şimdilik çıkıyorum gerçekten :smiley-cool: öğlen yemeği yemedim şimdi yemeğe gidiyorum bugün klinik çok yoğun başım ağrıdı zaten.yarımsaate kadar gelicem hepinizi çok öptümmmm sizi seviyom hemide çoooooooooookkkkkkkk Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile5

hg canııımmmm mucukkssss ay deme gitsin bizim filmimiz o yaa

kısslar şimdilik çıkıyorum gerçekten :smiley-cool: öğlen yemeği yemedim şimdi yemeğe gidiyorum bugün klinik çok yoğun başım ağrıdı zaten.yarımsaate kadar gelicem hepinizi çok öptümmmm sizi seviyom hemide çoooooooooookkkkkkkk Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile5
tamam cnm byy
kıslarr sohbetinize doyum olmuyo ama çıkmam lazımm yemek yapıcamm işlerim azcıkda allaha emanet olun kendinize iyi bakın hamiş kalın mutlu kalınn hoşçakalınn hepinizi seviyorumm öpüyom tek tek kokulu kokulu öptümm ohh

oh ohh bende öptüm hadi görüşürüz cnm

yaaa kopuyoz gülmekten eşime yetmedi dvd sini aldı arşive koycam diyoo... kız hani o cadıya diyoya işin şekli buysa buyrun bende eşiyim eşiyo evin ortasınaa puhahahaha

allah seni kızzz

mrbb hg canımcımopuyorumnanaktan

aynen benim kocik onun hayranı
ben hiç onu o kadar gülerken görmemiştim kaydirigubbakcemile3

hpim1923d.jpg

bak iltercim buda 4 aylıkken kızım
allah bağışasın canım kızın çok tatlı allah nazarlardan saklarsın o tatlı kızına söyle ilter teyzesiiçinde dua etsin benimd eonun gibi bir kızım olur inşallahhh

gelsin gelsiin....öptüm tatlım...

kimse benle konuşmuyo bende tek oynim dedim...

iyiym komşucum sen nasılsın...kaydirigubbakcemile5
aay konuşuyoruz yaaa kız aşk olsun yaaa

iklimci sagol 13 kişi var bi se cevap verdim küstü erkese işte
sendemi özbek ben yazıyorum sana sen bana cevap bile yazmamışsın öyle olsun
amin canım rabbim olmayan herkese versin sonra bana 2 . yi versin sırnaşık şey
aminnnn

Kızlar ben kaÇtım gÖrÜŞÜrÜz yİne
görüşürüz canım cımmm

sırnaşık şey sırnaşık şey güzel espiri hoşuma gitti :roflol: :roflol:
2 haziran dünya küsme günü sırnaşık şey
evet çok güzel espiri şimdi bende küsecem herkeseee :roflol::roflol:

Yaa kimseyle karşılaşmıyorumki bacım.Asansörde karşılaşırsak ancak iki laf ediyoruz.Çoğu zaten çalışan bayan.Evde olanlarada benmi denk gelmiyorum nedir?Oturduğum semtte arkadaşlarım var öyle gidip geldiğim ama gel görki oturduğum binada komşuluk yok.Pat diye kapılarını çalsan ne oluyor derler?Biraz moronlukta var herhalde.Ben sonradan geldiğim için kapımı çalıp hoşgeldin demelerini beklerdim yan komşu alt komşu hepsi duyarsız.Ben kapıyı çalıp 'Yeni komşunuzum' demekte komik olur.Ancak kandil olur bir şey olurda öyle tanışır birbirimizin kapısını çalarız galiba.
büyük şehilerin kaderi böyle sanırım cnaım ya bizim buralarda herkezbirbirini tanır özellikle kışın sokakata herkez tanıdıktı ama şimdilerde çok yabancı gelmeye başladı

merhaba arkadaşlar :teytey:
merhaba canım nasılsınn

aylin3578, AYSEN74, Duru_, iklimtuana, iltercakir, mavi_qozlu, megryann, mercanayse, neslihan165, nilaykisir, orays, ozbek83, pancuben, vildangel, yeb2004

merhaba kızlar nasılsınız?
hoş geldin cnaım nasılsın biz iyiyiz sen nasılsın

kıslarr sohbetinize doyum olmuyo ama çıkmam lazımm yemek yapıcamm işlerim azcıkda allaha emanet olun kendinize iyi bakın hamiş kalın mutlu kalınn hoşçakalınn hepinizi seviyorumm öpüyom tek tek kokulu kokulu öptümm ohh
güle güle canım görürşüz sonra kendine iyiyi bakkk

senin daa ötüymüş canım ben ilaçla oluyorum kilomda yok inşAllah iyi gelir bende soğanla hayıt tohumna başlıcam

benden daha kötüleride vardır muhakkak ama ben artık sıkıldım...adet olamıyorum...hamile kalamıyorum üstüne git gide kilo alıyorum. 4 yıllık evliyim..
evlenirken 64 kg. idim ve 38 bedendim.. Allahtan kemik yapım iri old. için normal duruyordum..ama şimdi 85 kg. geliyorum..ve 20 kg. vermem lazım ben veremiyorum.rejime başladım bakalım ne olacak...senağlama

dil_nur, ebrar42, iklimtuana, iltercakir+, megryann, neslihan165, nilaykisir, ozbek83, vildangel+, yeb2004
hepinize merhaba kızlar nasılsınız :uhm: a.s.

en çok ta koltukta uyurken kadının yanında gaz bombası atıyo ya pike havalanıyo çatlıyom orda :roflol::roflol:
aynen aynen allahım eşimde en çok orda gülüyo bide diyoya koltuğun yaylarını değiştirelim falan akşam izledik yaa süper
her hata bi gün izliyoz
dil_nur, ebrar42, iklimtuana, iltercakir+, megryann, neslihan165, nilaykisir, ozbek83, vildangel+, yeb2004

mrb hg cnm

allah bağışasın canım kızın çok tatlı allah nazarlardan saklarsın o tatlı kızına söyle ilter teyzesiiçinde dua etsin benimd eonun gibi bir kızım olur inşallahhh
amin saol canım söylerim dua etsin canı onu dua ederken görmelisin çok tatlı kendinden emin rabbim dualarını kabul eder meleğimin inşAllah

benden daha kötüleride vardır muhakkak ama ben artık sıkıldım...adet olamıyorum...hamile kalamıyorum üstüne git gide kilo alıyorum. 4 yıllık evliyim..
evlenirken 64 kg. idim ve 38 bedendim.. Allahtan kemik yapım iri old. için normal duruyordum..ama şimdi 85 kg. geliyorum..ve 20 kg. vermem lazım ben veremiyorum.rejime başladım bakalım ne olacak...senağlama
kilo verirsen düzelir inş canım pko en büyük düşanı kilo

güle güle byyyyy
neyse bende sitede oyun oynuyum biraz mumu diye bi oyun keşfettimm biraz oynuyumm byy
sanada güle güle görürşüzzz
kız ağlama sen kiloları vermeye çalış kilolardan kurtuldun mu adetinde normala dönüyor merak etme ama sen kilo vermek için elinmden geleni yap bak bneimde 3 ay gelmezdi sonra 1 ay hiç durmadan çeşmden akarcasına gelirdi şimdi normal yani her ay düzenli geliyor 34-35 günde geliyor ama geliyor sonuçta birazdaha kilo versem günü gününe gelir eminim birazdaha kilo vereyim adetim düzenli gelecek sonrada bebişim gelecek ben bilyiorum şişman anne istemiyor benim bebeğim bana söylediii

aay konuşuyoruz yaaa kız aşk olsun yaaa

sendemi özbek ben yazıyorum sana sen bana cevap bile yazmamışsın öyle olsun
aminnnn

görüşürüz canım cımmm

evet çok güzel espiri şimdi bende küsecem herkeseee :roflol::roflol:

büyük şehilerin kaderi böyle sanırım cnaım ya bizim buralarda herkezbirbirini tanır özellikle kışın sokakata herkez tanıdıktı ama şimdilerde çok yabancı gelmeye başladı

merhaba canım nasılsınn

hoş geldin cnaım nasılsın biz iyiyiz sen nasılsın

güle güle canım görürşüz sonra kendine iyiyi bakkk

Evet canım öyle ne yazıkki...

Bu arada kızlar bende çıkıyorum yemek yapayım hafif bir şeyler akşama.... Hepinizi öpüyorum görüşürüz inş. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

en çok ta koltukta uyurken kadının yanında gaz bombası atıyo ya pike havalanıyo çatlıyom orda :roflol::roflol:

evet bende ortda bayılıyorum.da koltuk değiştir bişi diyor ya kadına hatunda gülüyor..

sağol tatlım sen nasılsın.

sırnaşık şey sırnaşık şey
hoşgeldin cnm biz iyiyiz sen nasılsın Şeniz
aynen aynen allahım eşimde en çok orda gülüyo bide diyoya koltuğun yaylarını değiştirelim falan akşam izledik yaa süper
her hata bi gün izliyoz

mrb hg cnm

hehe tekrar izlemekte fayda var
kesin o ay yumurtlarım ben gülmekten sırnaşık şey sırnaşık şey

ayy canım arkadaşım gelmiş güzel arkadşaım benim nasılsın bakalım ben bu gün çok iyiyim allahıma çok şükürrr çok iyiyimm

amin saol canım söylerim dua etsin canı onu dua ederken görmelisin çok tatlı kendinden emin rabbim dualarını kabul eder meleğimin inşAllah
allahım o küçük meğin dualarını kabul eder inşallah

X