Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slmkızlar ben geldim işlerim sonunda bitti sabahtan beri balkonları yıkadım ütü yaptım evi temizledim allahtan yemeğim vardı...sizler neler yaptınız...

hoşbuldum vildancım diloşum ne güzel yazıyorum tam patron geliyor hevesimi kursağımda bırakıyorlar yaaaaaa diloş nasıl rejim yapıyon bakalım nasıl gidiyor benimki hiç iyi değil sabah yürüyüş yapıp işe gidiyorum az bişey yemek yiyorum buda beni mutsuz ediyor yaaa ama başaracağım her zaman olduğu gibi daha önce verdim yine veririm bütün rejim yapanlara Allah kolaylık versin amin:))

sırnaşık şey sırnaşık şey

hoşgeldin cnm biz iyiyiz sen nasılsın Şeniz

hehe tekrar izlemekte fayda var
kesin o ay yumurtlarım ben gülmekten sırnaşık şey sırnaşık şey
izle izle o zaman hahahha
yapabildim mi bilmiyom ama vildoşum bu şarkı sana :roflol::roflol:

Video - ufaklık ağrı dağı - Akilli.Tv - Türkiyenin ilk ve tek interaktif video paylaşım sitesi

arkadaşlar sizde dinleyebilirsiniz :roflol:
kız ben bunu biliom facede paylaşmıştı arkadasın biri tatlı ama yhaa

selam kızlar maşallah yine kalabalıksınız
slm cnm

hoşbuldum vildancım diloşum ne güzel yazıyorum tam patron geliyor hevesimi kursağımda bırakıyorlar yaaaaaa diloş nasıl rejim yapıyon bakalım nasıl gidiyor benimki hiç iyi değil sabah yürüyüş yapıp işe gidiyorum az bişey yemek yiyorum buda beni mutsuz ediyor yaaa ama başaracağım her zaman olduğu gibi daha önce verdim yine veririm bütün rejim yapanlara Allah kolaylık versin amin:))

mrb hg

ay canım benimde kilo vermem lazım ama zaten az yiyorum onu da bırakamam ki spor yapmam lazım hava çok sıcak kolumu kıpırdatamıyorum of ne zor kilo vermek ya keşke hiç almasak ki bazıları o kadar yiyor almıyor :eek:klava::eek:klava:

cnm moralim bozuk adetimten 11 gün sonra tekrar kahverengi akıntım başladı yani pazar günü başladı.hala devam ediyor çok fazla değil ama üzülüyorum neden acaba şimdi doktora git diyeceksin ama gitmektende bıktımmmm geçikse doktora erken gelse doktora gidiyorum..iki sabahtır gelemden önce sancım ve ağrım vardı çok şükür bu sabah olmadı..bu arada eşimle birlikte çalışmak gerçekten çok güzell ama birde her işi yaptırmasa eşi olduğum için nazı bana geçiyor sırnaşık şey sırnaşık şey
canım bence sen buna moralini bozma hatta sevin çünki yumurtalam zanındasın ya yerleşme için o kahverengi akıntı geliyordur yada yumurtalama oldugu için bu her iki durumdada lekelenme şeklinde kana olurmuş canım inşallah öyledir üzülme dr git diyecem istemiyorsun ama birazdaha bekle yine devam ederse ozaman kesin git tamamı

iyiyiz canım benim allah kolaylık versin işlerinde diet içinde kesinlikle bozma cnaım bir an önce verfmeye çalış kiloları vallahi bende geberiyorum dondurma diye ama malesef diette tatlı kesinlikle yok 10 günde bir kendine bonus ver rejim yaparken eğer kilo verdiysen istediğin herşeyi yiyebilirisin tabi 10 gün yemeyince fazla 11 gün zaten az yiyorsun ama tatlı felan isteğini gidermiş oluyorusn cnaım bunu dene

sağol tatlım uygulamaya çalışırım ama yaz gelince dondurmadan vazgeçmek inanılmaz zor geliyor bana bakalım bu hafta sonu tartılacağım verdiysem ne ala alkisalkisalkis

slmkızlar ben geldim işlerim sonunda bitti sabahtan beri balkonları yıkadım ütü yaptım evi temizledim allahtan yemeğim vardı...sizler neler yaptınız...

hey sen niye kendini yoruyorsun bakim uzat şöle ayaklarını dinlen bu günleri çok arıyacaksınŞeniz

kızlar ben çıkıyourm mesai bitti servisi kaçıracam şimdi byyy pazarda var geleme hemen kendinize iyi bakın görürşzü sonra

2.günümdeyim sabah 6:30 da kalkıyorum yürüyerek burdaki kültür parkına gidiyorum orda hacamız var sırasıyla step , plates falan çalışıyoruz işte baya hamladım ama bacaklarım acıyor valla -tatlicadiarzu- yemek konusunda pek sıkıntı yaşamıyorum Allahtan sıcaklar başladı ya okadar iştahım yok :lepi:
Sana da kolaylıklar ablacım kaydirigubbakcemile5

bana müsade tam sohbetin tatlı yeri bırakmak zor ama işler beni bekler hoşçakalın güzeller allaha emanet olun üzel güzel haberlerle gelin

cnm moralim bozuk adetimten 11 gün sonra tekrar kahverengi akıntım başladı yani pazar günü başladı.hala devam ediyor çok fazla değil ama üzülüyorum neden acaba şimdi doktora git diyeceksin ama gitmektende bıktımmmm geçikse doktora erken gelse doktora gidiyorum..iki sabahtır gelemden önce sancım ve ağrım vardı çok şükür bu sabah olmadı..bu arada eşimle birlikte çalışmak gerçekten çok güzell ama birde her işi yaptırmasa eşi olduğum için nazı bana geçiyor sırnaşık şey sırnaşık şey
valla ara kanama denen bişey oluyon sen
ben ondan hiç olmadım cnm ama olan çok kız var topikte
akşama sende evde kocike iş yaptırırsın cnm sen ofiste yardım et oda evde yardım etsin sırnaşık şey
ellerine sağlık temiz bacım
bizde hala lak lak ediyoz az sonra kalkıp ev işi yapacam
ben gündüz yapmıyom zaten akşamları daha zevk alarak ev işi temizlik yapıyom
selam kızlar maşallah yine kalabalıksınız
selam cnm hoşgeldin Şeniz
yüzüne baksana bide sanki yaşlı bir adam ifadesi var çok komik ya :roflol::roflol:
ayy evet yaa yoksulluk bakımsızlık kolay değil yaa yazık
izle izle o zaman hahahha
kız ben bunu biliom facede paylaşmıştı arkadasın biri tatlı ama yhaa

hehe sık kullanılanlara ekledim kocişe izletecem sırnaşık şey

e kızlar anlatın bakalım neler yapıyorsunuz son zamanlarda farklı birşeylerle uğraşan var mı yoksa hep aynımı geçiyor günler

saol vildancım eşim gelmeden yapayom dedim bugün dükkanda adam eksikmiş geç gelicek normalde 4 dedinmi evde...

benneyaptımki bende çıkayım bari grşrz kızlar
hayat sanırım umutlardan ibaret umudun bitince hiçbişeyin kalmıyo herşey anlamsızlaşıyor gözünde mafoldumben

X