Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iklimcim hoşgeldin cnm

sulezehra cnm allah bağışlasın yavrunu
allah bahtından güldürsün inşallah
hepimizede nasip etsin bebiş

ben aslan burcuyum ama inadım tutar bazen kıslarr boydan kilodan bahsetmişsiniz herkes haline şükretmeli kim kilo almak için çabalıyo kimi vermek için ama alamayanda çok ben mesela hiç 57nin üstüne çıkmadım çıkamadım sigara kullanıyom ondanmı diyom suan 55 kiloyum boyumda 1.77 ayakabı numaram 40 düşünün artık son zamanlarda baya zayıflamısım ama insanın yapısında var aileden geliyo bence cabuk almak yada alamamak

hpim1923d.jpg

bak iltercim buda 4 aylıkken kızım

evet canım 9 aydır istiyoruz ama olmuyor pko varmış

demekki aynı dertten muzdaripiz bende 1 yıldır istiyorum olmuyor aynı bende de pko var ilk kolay olmuşmuydu benimki kolay oldu oğlum 2004 lü seninde heralde

Yok cnaım ya ıĞne olmayı beklıyodum hasta oldum perŞembe ye randevÜ aldım hadı bakalım haırlısı

allah sana bağılasın kızını uzun uzun ömür versin kızına ona güzle birde kardeş versin canımmm
saol canım hani dua nerde ben sana repi dua ediyorsun diye veriyorum ona göre yoksam vermem naniknaniknaniknanik şaka şaka canım nedemek repin lafımı olur yaa

slm canım hoş geldin nasılsın bakalımmm

kız komşusuz olmaz çık bak etrasına kimi sıcak gördün ben geliyorum deee kendin bul yani ben öyle yapardım şahsen ilk evlendiğimde bir sitede oturuyordum ilk günden konuşmadığım kimse kalmamıştı

Yaa kimseyle karşılaşmıyorumki bacım.Asansörde karşılaşırsak ancak iki laf ediyoruz.Çoğu zaten çalışan bayan.Evde olanlarada benmi denk gelmiyorum nedir?Oturduğum semtte arkadaşlarım var öyle gidip geldiğim ama gel görki oturduğum binada komşuluk yok.Pat diye kapılarını çalsan ne oluyor derler?Biraz moronlukta var herhalde.Ben sonradan geldiğim için kapımı çalıp hoşgeldin demelerini beklerdim yan komşu alt komşu hepsi duyarsız.Ben kapıyı çalıp 'Yeni komşunuzum' demekte komik olur.Ancak kandil olur bir şey olurda öyle tanışır birbirimizin kapısını çalarız galiba.

inşAllah canım rabbim sanada mavigözlü bir kız versin

ayy inş inş amin aminn canımm ağzından bal damlıyoo ayoll böle dilekleri görünce duyunca içim bi kıpır oluyo benim ama koçiş oğlan olur diyo sönuyom benn o zaman onlarda hep erkek o yusdenn ayy inş kızım olur ilk ayyy valla kıslar nedendir bilmem bu aralar içimde bi enerji var çok hareketliyim içim kıpır kıpır oluyo hayırdır inşş

demekki aynı dertten muzdaripiz bende 1 yıldır istiyorum olmuyor aynı bende de pko var ilk kolay olmuşmuydu benimki kolay oldu oğlum 2004 lü seninde heralde
benim kızım 05 05 2005 doğumlu canım ilki hiç korunmadan 1 yılda oldu hiç dra gitmedim kendiliğinden oldu adtlerin düzenlimi ben ilaçsız olamıyorum 9 ayö nce dk hapını bıraktım

ben aslan burcuyum ama inadım tutar bazen kıslarr boydan kilodan bahsetmişsiniz herkes haline şükretmeli kim kilo almak için çabalıyo kimi vermek için ama alamayanda çok ben mesela hiç 57nin üstüne çıkmadım çıkamadım sigara kullanıyom ondanmı diyom suan 55 kiloyum boyumda 1.77 ayakabı numaram 40 düşünün artık son zamanlarda baya zayıflamısım ama insanın yapısında var aileden geliyo bence cabuk almak yada alamamak
vawww 40 numara
evet ayak numaralarımızı yazmamıştık cnm
şaka bi yanada en güzeli sağlığı ve dengeyi bozmamak
demek aslansın hee lider ruhu var sende
Kızlar ben kaÇtım gÖrÜŞÜrÜz yİne
güle güle canım seracettine bi biftek al ben ısmarlıyom
mrb hb canımcım benim naber kızzopuyorumnanaktan

iyiyim cnm koşturuyorum bugün işim çok
sen napıyon canişimŞeniz

X