Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sırnaşık şey sırnaşık şey güzel espiri hoşuma gitti :roflol: :roflol:
2 haziran dünya küsme günü sırnaşık şey

canım sen kutsal damacanayı izledinmi bu espiri ondan geliyo ama ben 35 kere falan izlemişimdir eşimle izleyip izleyip gülüyoz süper ya

merhaba arkadaşlar :teytey:
hoşgeldin cnm Şeniz
canım sen kutsal damacanayı izledinmi bu espiri ondan geliyo ama ben 35 kere falan izlemişimdir eşimle izleyip izleyip gülüyoz süper ya

izlemezmiyiz cnm çok güldük bizde ama o espiriyi çıkaramadım ben
işin iyi tarafı izlerim unuturum sonra bidaha izlerken ilk izliyomuş gibi gülerim alkisalkisalkis

benim kızım 05 05 2005 doğumlu canım ilki hiç korunmadan 1 yılda oldu hiç dra gitmedim kendiliğinden oldu adtlerin düzenlimi ben ilaçsız olamıyorum 9 ayö nce dk hapını bıraktım

benim oğlum 2004ün sonu ben 2,5 3 ayda oluyorum son olduğumu soğan kürüyle oldum 15 lik kürde akşam 10 günlük küre başlıycam bakalım düzene gircekmi bendeki belirti gögüs uçlarında tüylenme ve düzensizlik kilom yok canım sen ne kadar zamanda bi oluyosun ilçasız

vawww 40 numara
evet ayak numaralarımızı yazmamıştık cnm
şaka bi yanada en güzeli sağlığı ve dengeyi bozmamak
demek aslansın hee lider ruhu var sende

güle güle canım seracettine bi biftek al ben ısmarlıyom

iyiyim cnm koşturuyorum bugün işim çok
sen napıyon canişimŞeniz
ay ben sana üzülüyorum yaa çok yoruyosun kendini napim cnm demledim çayımı geldim yanınıza

mrb hg cnm

allah sizi allah yuzunuzu guldursun iklimcim vildoşumm beni guldurdunuz allahta sizi guldursun

ammiiiinnnn:emir_bebek:

vawww 40 numara
evet ayak numaralarımızı yazmamıştık cnm
şaka bi yanada en güzeli sağlığı ve dengeyi bozmamak
demek aslansın hee lider ruhu var sende

güle güle canım seracettine bi biftek al ben ısmarlıyom

iyiyim cnm koşturuyorum bugün işim çok
sen napıyon canişimŞeniz

olmazmı bende ne lider amaaa koçiş bazen köpüruyoo ille benim dediğimm olacakk ayakkabı işini sorma begendiğin ayakkabının numaranın olmaması çok kötü yaa ama boyuma göre normal en kötüsü beğenip gördüğün ayakkabının aynısından bulmak zorr

aylin3578, AYSEN74, Duru_, iklimtuana, iltercakir, mavi_qozlu, megryann, mercanayse, neslihan165, nilaykisir, orays, ozbek83, pancuben, vildangel, yeb2004

merhaba kızlar nasılsınız?

merhaba hoşgeldin nasılsın?

Bu arada bende kova burcuyum.Bu yıl tüm astrologlar kova burcunun yılı dediler ama yalancılar... Ben hayatımdaki en kötü yıllardan birini yaşadım nerdeyse... Astrolojide zırvalamak oldu...Hem kızdım ben onlara.İyi yıl olacak deyip beklenti içine doktular insanı..Hüsranları yaşadık... Her şey tırı vırı işte... :kızgın:

canlarım benim çıkmam lazım 1 yada 2 saat aonra gelirim hoşcakalın bu arada albüme düğün fotoları koydum bakmak isteyen merak eden varsa bakabilir öptüm herkesi

benim kızım 05 05 2005 doğumlu canım ilki hiç korunmadan 1 yılda oldu hiç dra gitmedim kendiliğinden oldu adtlerin düzenlimi ben ilaçsız olamıyorum 9 ayö nce dk hapını bıraktım

aylin3578, AYSEN74, Duru_, iklimtuana, iltercakir, mavi_qozlu, megryann, mercanayse, neslihan165, nilaykisir, orays, ozbek83, pancuben, vildangel, yeb2004

merhaba kızlar nasılsınız? sengözlerimebaksanab

selam hoşgeldin

benim oğlum 2004ün sonu ben 2,5 3 ayda oluyorum son olduğumu soğan kürüyle oldum 15 lik kürde akşam 10 günlük küre başlıycam bakalım düzene gircekmi bendeki belirti gögüs uçlarında tüylenme ve düzensizlik kilom yok canım sen ne kadar zamanda bi oluyosun ilçasız
ilaçsız 3 4 ayda en son 5 ay olmadım dr a gittim bendede göğüs uçlarında tüylenme var ilo yok 55 kiloyum boyum 160 dr bişey demedi yani soğana bende başlıca birde hayıt tohumu iyi geliyormuş

amin saol teyzesi

adtin düzenlimi ben ilaçsız olamıyorum

nerde 2 yıldır olmuyorum diyebilirim..ilaçla bile olmuyorum artık..bende civanperçemine başladım 17 .günüm bugün içmeye başlayalı..inş. ii gelir. cnm...kiloluyum dr. kilo verirsen düzene girer belki dedi...

:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis inatmıyız kız acaba

yaa bugün dünya küsme küsüyse buyrun bende küsüyümm:1rolleyes:

hehehe evet benimde çok alınganlığım var bugün...bende oğlakım...demek bugün gerçekten küsme günü...olsun... -tatlicadiarzu-

slm...

izledim benn 1 kere.. çok komik...
en sonuna bayılıyorum..

allah sizi allah yuzunuzu guldursun iklimcim vildoşumm beni guldurdunuz allahta sizi guldursun

:roflol: :roflol:

merhaba hoşgeldin nasılsın?

Bu arada bende kova burcuyum.Bu yıl tüm astrologlar kova burcunun yılı dediler ama yalancılar... Ben hayatımdaki en kötü yıllardan birini yaşadım nerdeyse... Astrolojide zırvalamak oldu...Hem kızdım ben onlara.İyi yıl olacak deyip beklenti içine doktular insanı..Hüsranları yaşadık... Her şey tırı vırı işte... :kızgın:

ben pek inanmam sölenenlere tv programına çıkıpta burclarla ilgili açıklama yapıyolar ama gelde inan ben oralı bile olmam

hoşgeldin cnm Şeniz

izlemezmiyiz cnm çok güldük bizde ama o espiriyi çıkaramadım ben
işin iyi tarafı izlerim unuturum sonra bidaha izlerken ilk izliyomuş gibi gülerim alkisalkisalkis
yaaa kopuyoz gülmekten eşime yetmedi dvd sini aldı arşive koycam diyoo... kız hani o cadıya diyoya işin şekli buysa buyrun bende eşiyim eşiyo evin ortasınaa puhahahaha
evet ben çok inadımmmmm
hey bugün dünya küsme günüymüş tam gününde küsmüşüm delikafadulden
allah seni kızzz

merhaba kızlar nasılsınız? sengözlerimebaksanab

mrbb hg canımcımopuyorumnanaktan

ay ben sana üzülüyorum yaa çok yoruyosun kendini napim cnm demledim çayımı geldim yanınıza

mrb hg cnm

ammiiiinnnn:emir_bebek:
valla fena olmaz cnm adresi veriyom sen geliver demliklerle
bardakları ben hazırlarım :kahve:
olmazmı bende ne lider amaaa koçiş bazen köpüruyoo ille benim dediğimm olacakk ayakkabı işini sorma begendiğin ayakkabının numaranın olmaması çok kötü yaa ama boyuma göre normal en kötüsü beğenip gördüğün ayakkabının aynısından bulmak zorr
benimkide standart beğendiğim ayakkabının her numarası oluyo kesin 38 i satılmış oluyo
adamda abla bu numaradan herkes giyiyo o yüzden 5 çift getiriyoruz 38 numara ama kalmıyo diyo
naparsın kısmet işte :nazar:

merhaba kızlar nasılsınız?

selam cnm sende hoşgeldin Şeniz

kıslarr sohbetinize doyum olmuyo ama çıkmam lazımm yemek yapıcamm işlerim azcıkda allaha emanet olun kendinize iyi bakın hamiş kalın mutlu kalınn hoşçakalınn hepinizi seviyorumm öpüyom tek tek kokulu kokulu öptümm ohh

X