Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar bende çıkıyorum doktora gidicem yavaş yavaş hazırlanayım. aklım burada kalıcak. baya kalabalıklaştık,size bol muhabbetler. görüşmek üzere...

bunları gebelik alınganlığınamı yoralkisalkisalkissam hıı olabilirmi ne dersiniz toplu halde ne güzel olur ama değil mi

-tatlicadiarzu- vereliniortak :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile :1shok: :jeyyar: zemuszemus opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 hoşçakalın iyi bakın kendinize görüşürüzz senağlama

nasıl alıcaz gönlünü. bende atlıyorum konuşmaya dalıyorum. dediğin gibi balık smile olsaydı onu koyardık şimdikaydirigubbakcemile3 üzme bizi kayra teyzesi:1hug:

kızlar ben buradayım ama işler yoğun yazamıyorum..ara ara bakıyorum yazdıklarınıza..

Bazen düşünüyorumda bizim yaşadıklarımıza bakın,milletin yaptıklarına öz anası bile çocuğunu öldürüp tarlaya bırakabiliyorsa rabbim hak edene ver diye yalvarıyorum

abyosun+, AYSEN74+, chen+, dil_nur+, Duru_+, gelevera, hakca, iltercakir, k.a.y.r.a.+, megryann, neslihan165+, nilaykisir+, orays, sulezehra+, vildangel+, zeyno06_09 MAAAŞŞŞŞAAALLLAAAHHHHHH MAŞŞALLAAHH:enbuyukkk:

abyosun+, AYSEN74+, chen+, dil_nur+, Duru_+, gelevera, hakca, iltercakir, k.a.y.r.a.+, megryann, neslihan165+, nilaykisir+, orays, sulezehra+, vildangel+, zeyno06_09 MAAAŞŞŞŞAAALLLAAAHHHHHH MAŞŞALLAAHH:enbuyukkk:
hoşgeldinn canımmm nasılsın ??a.s.

Bazen düşünüyorumda bizim yaşadıklarımıza bakın,milletin yaptıklarına öz anası bile çocuğunu öldürüp tarlaya bırakabiliyorsa rabbim hak edene ver diye yalvarıyorum
evet çok kötü bir zamandayız o tarlaya atan kadını hiç söyleme çok kötü ya 45 gün boyunca tvde nasıl yalan söyledi birkaçgün izledim bende gıcık oluyodum kadının konuşmasına rahat tavrına sonunda erçek çıktı ortaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…