Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende öyle yapıyomm ama fayda etmiyo neyse bende herkese küsüp gidiyom allaha emanet olun byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysenağlamasenağlamasenağlama

YAA KÜSMEYİN BEN KÜSÜYORMUYUM..KİMSE BANA HOŞGELDİNDE DEMEDİ....:KK43::KK43::KK43: senağlama :1no2:

BENDE BUTGÜN BİRAZ YOĞUNUM...ARADA BAKIYOM...

tamam vildancım bende en yakın zamanda vermeye çalışıcam. ama kime vermeye kalksam bu kişiye veremezsiniz diyorkaydirigubbakcemile3 20 kişiyi tamamlamam lazımmış sizlere vermek için...
saol cnm sen bitanesin topiğimizin meleği
ölede ne bileyim sivasa giden tır ezdi beni Çok üzgünüm çoook keyifsizim ama içim rahat ben nolcam bakalım bir hafta sonra
oyy oyy gel yaslan banada derdini anlat bakalım
:çok üzgünüm:benle neden kimseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee konusmuyoooooooooooooooo senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

yavrııım sende gel benim diğer omzuma dertleşelim bugün :1hug:

kızlar hadi ama herkesin alınganlığı üstünde bugun yapmayın ya sayfalar dolmuş okuyana kadar cevap yazamadık hepinizi görüyorum ve hepinize selam inşallah keyifler iyidir

canım merhaba kişiler ancak okuyabildi sabahtan beri baya yoğun olmuş burası nasılsın
kaydirigubbakcemile3

YAA KÜSMEYİN BEN KÜSÜYORMUYUM..KİMSE BANA HOŞGELDİNDE DEMEDİ....:KK43::KK43::KK43: senağlama :1no2:

BENDE BUTGÜN BİRAZ YOĞUNUM...ARADA BAKIYOM...

saolun kızlar gercekten cıkıyorum carsıda işim vardı buraya girmek için erteledim ama gidiyırum kimse konusmuyo zataen byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

saol teyzesi sana kolay gelsin cnm
benim çamaşırları kızım topladıda ütü yapılacak az daha büyüsün onuda yaptırırım

slm cnm hoşgeldin

saol hayatım :jeyyar:
ben o repi er geç alırım senden nasıl olsa kafaya koydumya almayı sırnaşık şey

anam bende 1.65 normalim ama topuklu giyince kocişi geçerim diye giyemiyom:nazar:

kızlar hadi ama herkesin alınganlığı üstünde bugun yapmayın ya sayfalar dolmuş okuyana kadar cevap yazamadık hepinizi görüyorum ve hepinize selam inşallah keyifler iyidir

Kim küsmüş niye küsmüş küseceksek niye geldik küstüğümüzü göstermek içinmi topumuz iyiyiz kızlar küsmüyoruz dimiii a.s.

-tatlicadiarzu- vereliniortak :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile :1shok: :jeyyar: zemuszemus opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 :eek: hoşçakalın iyi bakın kendinize görüşürüzz senağlama

:eek: sağol vildancım:1hug:
burada olduğumdan yani bu sayfaya üye olduğumdan çok memnunum. sizlerle tanıştım yani birçok şeyi paylaştık. belkide birgün hepimiz biryerlerde karşılaşırız.:enbuyukkk: kızlarrrrrr iyi ki varsınız:1hug::1hug::1hug:
Allah hepinizin gönlüne göre versin, tüm dilekleriniz gerçekleşsin...kucaklarınız bebişlerle dolsun:Saruboceq:

X