Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

abyosun+, AYSEN74+, chen+, dil_nur+, Duru_+, gelevera, hakca, iltercakir, k.a.y.r.a.+, megryann, neslihan165+, nilaykisir+, orays, sulezehra+, vildangel+, zeyno06_09 MAAAŞŞŞŞAAALLLAAAHHHHHH MAŞŞALLAAHH:nazar::enbuyukkk:

Maaşallah demi :) Bende rep dağıtıyorum herkese şimdi...alkisalkisalkis

hoşgeldinn canımmm nasılsın ??a.s.
hb toprağım sen iyiyim sen nasısın

AAAAAAAAA İKLİM GELMİŞkaydirigubbakcemile2
ben geldimm cnm nbr

evet çok kötü bir zamandayız o tarlaya atan kadını hiç söyleme çok kötü ya 45 gün boyunca tvde nasıl yalan söyledi birkaçgün izledim bende gıcık oluyodum kadının konuşmasına rahat tavrına sonunda erçek çıktı ortaya
aynen aynen allah bildiği gibi yapsın pis karıyı mrb cnm
Maaşallah demi :) Bende rep dağıtıyorum herkese şimdi...alkisalkisalkis

saol cnm bende sana verdim az önce

yumurtlama haftasındayım ama sanki değilmiş gibi umursamazlık var bende anlamadım gitti.bizimkide umursamaz ayy anlamadım yaakafamçokkarıştı ama hissediyorum belim ağrıyorr çokk
kız umursamamak olurmu çalışmalara son hızla devam hııııımmm :eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ilterde unuttu beniiiiiiiiii unuttunuz beniii mirmirmirmir :dilcikar: :nazar:
unuturmuyum güzelim deme böyle iş yerinde insanlar gelince yazamıyorum cnaım benimmm

ben geldimmmmm

kızlar merhaba nasılsınız?
hoş geldin canım nasılsınn

valla uyku hali iki gündür de mide bulantısı hafif ama gögüslerde aşırı dolgunluuk adet dönemime yakın olurdu dolgunluk ama çok acırdı dokunamazdım ama şimdi öle bişey yok valla hiç acımıyo anlamadım bakalım rabbim neylerse güzel eyler inşallah vardır gelmiştir benim melegimde alkisalkisalkisalkisalkisalkis:emir_bebek:
kızz sen hamilesin bence hadi hayırlısı çekelim sneinde halayını yaaa :teytey::teytey:

aysen,chen,dilnur,iltercakir,kayra,megryann,neslihan,nilaykisir,osmaniye,scuba,sinemis,zulezehra,yaren,yebcim selam kızlar aşağıda sizleri görüyorum. maaşallah topiğimize...
slm canım evet topik baya kalabalıkk
ay benim de yumurtlama haftam sanırım dün yumurtladım ben seffaf ve yapıskan bi sıvı geldi kasıklarımda agrıyodu inşalllh bu ay tutmuştur amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
bencede yumurtlama haftan çok iyi çalış geçen hafta benimde öyle yapışkan bembeyaz bir sıvı geldi kasık ağrısı felan oldu
selam şekerler hihoyyyt
slm hoş geldin canımm nasılsınnn

iltercakir hg...işlerinde de kolaylıklar diliyorum. tüm çalışan bayanların işlerinde kolay gelsin...
amin canım çok saol
Hoşgeldin canım banada bir 10 dk müsaade edin.Bilgisayarım açık zaten gelince okurum yazdıklarınızı...
tamam canımmm hoşbuldukk
sağolasın vildan beni bir sen görmüşsün a.s
kız bende gördüm ama gelinceye kadar zaman geçtiii

bende çıkıyorum bugün kimse beni arasına almadı hoşçakalın Çok üzgünüm çoook
yaaaa nereye gidiyorsunnn kim almadı gel ben yanıma alayım seniii
YAA KÜSMEYİN BEN KÜSÜYORMUYUM..KİMSE BANA HOŞGELDİNDE DEMEDİ....:KK43::KK43::KK43: senağlama :1no2:

BENDE BUTGÜN BİRAZ YOĞUNUM...ARADA BAKIYOM...
kızz sen ne ağlıyorsun ne oluyor size yaaa

kızlar hadi ama herkesin alınganlığı üstünde bugun yapmayın ya sayfalar dolmuş okuyana kadar cevap yazamadık hepinizi görüyorum ve hepinize selam inşallah keyifler iyidir
slm canım hoş geldinn
kızımı kızkardeşimle annemlere gnderdim geldim nolmuş erkes küsmüş bitarafta nazaramı geldi topiş
oh iyi yapmışsın canım nasılsın bakalım sabahtan bu yana
:eek: sağol vildancım:1hug:
burada olduğumdan yani bu sayfaya üye olduğumdan çok memnunum. sizlerle tanıştım yani birçok şeyi paylaştık. belkide birgün hepimiz biryerlerde karşılaşırız.:enbuyukkk: kızlarrrrrr iyi ki varsınız:1hug::1hug::1hug:
Allah hepinizin gönlüne göre versin, tüm dilekleriniz gerçekleşsin...kucaklarınız bebişlerle dolsun:Saruboceq:
amin aminnnnnnnnnnnnnnnnn
kızlar bende çıkıyorum doktora gidicem yavaş yavaş hazırlanayım. aklım burada kalıcak. baya kalabalıklaştık,size bol muhabbetler. görüşmek üzere...
sonuçlar ne çıktı canım görürşüz sonra güzel haberlerle dön bebişine iyi bakkk
Sağol canım öğrendim ilk repimi sana verdim... vereliniortak
bende isteremmm bende isteremmmm
abyosun+, AYSEN74+, chen+, dil_nur+, Duru_+, gelevera, hakca, iltercakir, k.a.y.r.a.+, megryann, neslihan165+, nilaykisir+, orays, sulezehra+, vildangel+, zeyno06_09 MAAAŞŞŞŞAAALLLAAAHHHHHH MAŞŞALLAAHH:nazar::enbuyukkk:
hoş geldin cnaımmm nasılsın iklimcim

saolun kızlar gercekten cıkıyorum carsıda işim vardı buraya girmek için erteledim ama gidiyırum kimse konusmuyo zataen byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
güle güle cnm valla kimseye karşı yapılmış bişey yok ben msn deyim kızlar
Kim küsmüş niye küsmüş küseceksek niye geldik küstüğümüzü göstermek içinmi topumuz iyiyiz kızlar küsmüyoruz dimiii a.s.
kimse küsmedi
küseni yırtarım ülee
bir topiğe bir çift küsülü yeter
-tatlicadiarzu- vereliniortak :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile :1shok: :jeyyar: zemuszemus opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5 :eek: hoşçakalın iyi bakın kendinize görüşürüzz senağlama
güle güle cnm ben msn deyim :asigim:

:eek: sağol vildancım:1hug:
burada olduğumdan yani bu sayfaya üye olduğumdan çok memnunum. sizlerle tanıştım yani birçok şeyi paylaştık. belkide birgün hepimiz biryerlerde karşılaşırız.:enbuyukkk: kızlarrrrrr iyi ki varsınız:1hug::1hug::1hug:
Allah hepinizin gönlüne göre versin, tüm dilekleriniz gerçekleşsin...kucaklarınız bebişlerle dolsun:Saruboceq:
amiiiin cnm inşallah
bende iyiki üye olmuşum bu foruma :lepi:
kızlar bende çıkıyorum doktora gidicem yavaş yavaş hazırlanayım. aklım burada kalıcak. baya kalabalıklaştık,size bol muhabbetler. görüşmek üzere...
güle güle cnm güzel haberlerle gel kaydirigubbakcemile5 Şeniz
hb canım

haberlere baktımda canım sıkıldı ya bu toplumun halin ne olcak böyle birbirini öldüren öldürene konyada komşusunun 3 yaşındaki kızını kadın sobada yakmış
Komşunun çocuğunu sobada yaktı! 3.SAYFA haberler haberleri haberi haber- Haber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri - Bu noktada haber var

ayyy allah korusun yarabbimm evlerden uzak

hg canım nasılsın

hb canım nasıl olayım sizleri gördüm daha iyi oldumm

Slm canım hoşgeldin.........

hb. canımm

güle güle cnm valla kimseye karşı yapılmış bişey yok ben msn deyim kızlar

kimse küsmedi
küseni yırtarım ülee
bir topiğe bir çift küsülü yeter

güle güle cnm ben msn deyim :asigim:

amiiiin cnm inşallah
bende iyiki üye olmuşum bu foruma :lepi:

güle güle cnm güzel haberlerle gel kaydirigubbakcemile5 Şeniz

ayyy allah korusun yarabbimm evlerden uzak

slm kanki nasılsınn naber sonunda kavustukk kaç gundur denk gelemedim senlee

kız umursamamak olurmu çalışmalara son hızla devam hııııımmm :eek:klava::eek:klava::eek:klava:
unuturmuyum güzelim deme böyle iş yerinde insanlar gelince yazamıyorum cnaım benimmm

hoş geldin canım nasılsınn

kızz sen hamilesin bence hadi hayırlısı çekelim sneinde halayını yaaa :teytey::teytey:

slm canım evet topik baya kalabalıkk

bencede yumurtlama haftan çok iyi çalış geçen hafta benimde öyle yapışkan bembeyaz bir sıvı geldi kasık ağrısı felan oldu
slm hoş geldin canımm nasılsınnn

amin canım çok saol

tamam canımmm hoşbuldukk

yaaaa nereye gidiyorsunnn kim almadı gel ben yanıma alayım seniii
kızz sen ne ağlıyorsun ne oluyor size yaaa

slm canım hoş geldinn

oh iyi yapmışsın canım nasılsın bakalım sabahtan bu yana

amin aminnnnnnnnnnnnnnnnn

sonuçlar ne çıktı canım görürşüz sonra güzel haberlerle dön bebişine iyi bakkk

bende isteremmm bende isteremmmm
hoş geldin cnaımmm nasılsın iklimcim

ayyy nebilim havadan mı yoksa ikimizinde işleri yoğun ondan mı ama benimkine sabah söylendim şuhafta önemli dedm bakalım artık

Alıntı:
Duru_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
sağolasın vildan beni bir sen görmüşsün

Yerim seni ben maşallah :nazar:herkesede yetişirmiş toprağam benim ben iyiyim canım işi gücü bitirdim stres atmaya çalışıyorumalkisalkisalkis

Kızlar düzeltiyorum bu topramın msjı :)))) ona gitti
Vildancımm farkettimm senin gördüğünü canım :))

Son düzenleme:
X