Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

saol teyzesi sana kolay gelsin cnm
benim çamaşırları kızım topladıda ütü yapılacak az daha büyüsün onuda yaptırırım
selam şekerler hihoyyyt
slm cnm hoşgeldin
:1hug::1hug::1hug: tamam canım replerde sana kurban olsun ama sana veremiyorum dur ben rep dağıtayım biraz kaydirigubbakcemile3
saol hayatım :jeyyar:
ben o repi er geç alırım senden nasıl olsa kafaya koydumya almayı sırnaşık şey

anam bende 1.65 normalim ama topuklu giyince kocişi geçerim diye giyemiyom

abooowww kayrayı tır ezmiş
canım niye kötü hissediyon kendini hayırdır
iyi olman lazım senin hayatım

tamam vildancım bende en yakın zamanda vermeye çalışıcam. ama kime vermeye kalksam bu kişiye veremezsiniz diyorkaydirigubbakcemile3 20 kişiyi tamamlamam lazımmış sizlere vermek için...

çok cimrisiniz neslihan hariç kimse rep vermemiş ben boşuna sabah tatlı uykumdn kalmış oldum rep vermek için :1closedeyes:

ben veremiyorum sana sanırım sıranın dolması lazım canım ya gördüm sabahın köründe vermişin eksik olma bitanem :)

Olsun canım sağlık olsun bende bu ay beklemedeyim.Regl olmakla cebelleştiğim için önceliğim o yani.Önce regl sonra bebek çalışması Allahın izniyle.O yüzden bu ay bendede tık olmaz....

:çok üzgünüm:benle neden kimseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee konusmuyoooooooooooooooo senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

slm canlar...yemekten geldim...19 sayfa geçmiş topik okuyana kadar anca geldim...

bu arada aranızda en dombili benim desenize... senağlama

rep mi dedi biri...bende istyiorum banane banane.... ben herkese veryiorum kimse bana veymiyo.... mafoldumben :bbo:

kızlar ben geldim kusura bakmayın ofisim kalabalıktı sayfaya bakamadım geçmişe bakıp geliyorum hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…