Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

birlikte oturuyosun ve o tempoyla kilo alıyosun öylemi
ben zayıflamak için kaynanamlarda 1 ay kalsam iğneden ipliğe dönerim
yok kıs kimse inanmıyor ama 5 çeşit antibiyotik kullandım ben birden o dengemi bozdu bide o ilaçlar vaajen florasınıda bozmuş ondan sonra aldım ben ama verdim bu aralar tartılmadım

bende bu gülüşle kendimi affettiririmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fıstık nbr napıyosun

benim boyum 175.kilomda 73felandı kilo almadıysam tabi katır gibiyim aslında özeniyorum zayıflığa ama şişkoda değilim iriyim:)
estağfurlah cnm ...ne güzel senin boyunda olmak isteyen kaç kişi tanıyom ben -tatlicadiarzu-
etrafımdakiler hep kısalar sırnaşık şey
??????????????? o nasıl bişey ya ben hiç anlamıyorum helal olsun valla:)

valla vücut dilinden anlamış
bende bi ara kendimi dinledim bende yumurtlama olduğu zaman hissediyorum cnm göğüslerim sızlıyo bide dikleşiyo
çok büyürse yumoşum el değmiyo ağrıyo
yoksa normal sızı şeklinde kalıyo
sanki süt doluyomuş gibi
tabi hiç çocuk doğurmayan süt dolmayı bilmezde neyse bilen bilir

bizim ailedede tam tersi herkes kilo almaya elverisli ve uzun ay ben uzun boykuluktan sikayetçiyim mesela topuklu ayakkabıyı sadece özel günlerde giyebiliyorum oda cok dikkat cekiyo bide bacaklarımda uzun leylek gibi oluyorum mesela offfffff offfffff bu topuklu aayakabılar.neyse yinede şükredelim rabbimizin gücüne gitmesin

bilgisi olana....bir insan düzenli adet görüyorsa,hormon testleri iyiyse prolaktin düşürülmüşse, yumutlama sorunu yoksa neden hamile kalamaz uzun süre.,,,,tecrübe çık ortaya bekliyorum........kimdeysen.....

benim bıyum 1.75de ne işe yarıyor topuklu ayakkabı giyemiyorum vucudun kazık gibi oluyor kocaman ayakların oluyor sivri uclu giymeye kalksan up uzun ayakların gözüküyor her zaman ağır basıyorsun yani boyun uzunsa kilonda okadar çok oluyor bebek olayına gelince benim en yakın ark hamileliği boyunca 43ü aşamadı düşün miyon oda ama turp gibi bebeği olduda dişi bile çıktı teyzesi rüzgar estimi yeliz gir koluma diye tutardım rüzgar toz diye uçurmasındelikafadulden

Haklısın canım.Şükürler olsun her yerimiz sağlam.. Allah sağlık versin herkese...

gülüşüne gurban ben sağa kırılmam merak etme sen
bakhele hakca kıs epeydir gelmiyon sen topiğe
bayaa rep birikmiştir sende şimdi :jeyyar: dağıtsana sırnaşık şey
Ama akıntı sürekli oluyor nasıl anlaşılıyorki?
valla bilmiyom o ilmini öğrenmiş
yok kıs kimse inanmıyor ama 5 çeşit antibiyotik kullandım ben birden o dengemi bozdu bide o ilaçlar vaajen florasınıda bozmuş ondan sonra aldım ben ama verdim bu aralar tartılmadım

bütün ilaçlarda kortizon varmış
illaki kilo yapıyo yani
dikkat etmek lazım

iyiyiz canım:1hug: sen nasılsın? canım sıkkın bir şey yapmak istemiyorum demişsin hayrola:1hug:

vildoşşş cum senin kızın hiç aklımdan çıkmıyoooo ... onu benim yerimmeee yanaklarından kocammm an öp olurmu... ben de artık çıkıcam çamaşırlar beni bekliyo ..herkese hayırlı günler iyi muhabbetler:1hug:

:1hug::1hug::1hug: tamam canım replerde sana kurban olsun ama sana veremiyorum dur ben rep dağıtayım biraz kaydirigubbakcemile3

benim boyum 175.kilomda 73felandı kilo almadıysam tabi katır gibiyim aslında özeniyorum zayıflığa ama şişkoda değilim iriyim:)

hemen hemen aynıymıs ama sen bende daha uzun ve zayıfsın benimde 1.71 kilo 75 bende cok kilolu gözükmüyorum ama fazlalıklarım var zayıflamaya ugrasıyorum gecenlerde 1.5 kilo verdim ama daha saymıyırum onu bakalım hedefim 65 insallah

Bak o konuda bir tek sen dertli değilsin anlaşılan.Uzun boylularda ayak sorun oluyor sanırım.Ama bak benim bir arkadaşım vardı boyu 1.70 kilosu 60 ı geçmezdi pek ama ayak 36 idi ve sürekli o ayak bilekleri ya incinir,ya çatlar ya kırılırdı.Yani ayak küçük oluncada vücudu taşıyamıyor galiba...

iyiyiz canım:1hug: sen nasılsın? canım sıkkın bir şey yapmak istemiyorum demişsin hayrola:1hug:
bilmiyorum sebebini keyfim yok sanki tır geçmiş üstümden gamyoncuiremsu

allah kolayalık versin

HAYIRDIR NİYEmirmirmirmir

sabah komşuma gittim canım. vildan diyecek yine geziyırsun diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ne yapayım yeni eşya almış çağırdı gel bak diye. sonrada yemek yaptım. birazdanda çıkıcam.dün şeker yüklememiz vardı sonuçları alınca gelin demişti doktorumuz, ondan gidicez.

çok cimrisiniz neslihan hariç kimse rep vermemiş ben boşuna sabah tatlı uykumdn kalmış oldum rep vermek için :1closedeyes:

adetin bittikten sonra ilk on gün senin yumurtlama günündür.bu zamanları iyi değerlendir

şekerim yasak 1ay yaramı yaktırdım ya benim kociş gün sayıyor bugün sabah şafak 19diyordu:) adetimde 7de olacak yani bu ayda bebekim olamaz anca bidahaki ay denemevereliniortakben bu hafta bi zaten tokata gidip eşimle gözükeyim diyorum nilaycım bakalım ne diyecek sorun varmı yokmu bilinçsiz olmak daha kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…