Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım gecmiş olsun bende farlutal kulandım dr 10 gün içinde olursun demişti bende 7 gün oldum

Benim 5-6 gün oldu hapı içmeye başlayalı.Dün de bitti zaten.O zaman 1 hafta daha beklemem gerekecek.Bir olsaydım Allahın izniyle sonra bırakacaktım korunmayı.Düzene girsin istiyorum bir an önce reglim...

ee daha daha nasılsınız ayy benim dün bi ağrım vardı anlatamam kıslarr gece yattım sol tarafıma feci bi ağrı girdi çok kötü oldum anlatamam hiç böle ağrımamıstı ya yumurta çatladı yada üşüttüm

hb. canım baktım canım birş yok kızlar bol bol sohbet etmişler okadar

günaydın canım iyiyim bitanem
ben farlutal kullandım mı 10 gün içinde geliyordu ama bazılarında ilaçı içerken geliyormuş yani kişiden kişiye değişiyor sanırım inşallah en kısa zamanda gelirde adetlerin düzen girer canımm

günaydın canım iyi olmana sevindim
hoş bulduk canım evet yok nilifer kürtaj olduysa eger bir iki gün giremez sanırım dinlenir herhalde o iyi olsunda varsın girmesin
sen nasılsın canım iyisindir umarımm

Sağol canım.Bende bekleyeceğim bakalım.Gelir benimkiside belki.Aslında ara ara ağrılarım oluyor kasıklarımda sanki regl olacakmışım gibi kramp falanda giriyor ama sonra düzeliyor.Belkide yokluyordur regl gelebilmek için... :1closedeyes:

bencedeşakkıdı

Benim 5-6 gün oldu hapı içmeye başlayalı.Dün de bitti zaten.O zaman 1 hafta daha beklemem gerekecek.Bir olsaydım Allahın izniyle sonra bırakacaktım korunmayı.Düzene girsin istiyorum bir an önce reglim...

insallah düzen girer canım sogan suyunu duymuşsundur onu dene bi istersen oda adeti düzene girdiriyormuş:teselli:

Sağol canım.Bende bekleyeceğim bakalım.Gelir benimkiside belki.Aslında ara ara ağrılarım oluyor kasıklarımda sanki regl olacakmışım gibi kramp falanda giriyor ama sonra düzeliyor.Belkide yokluyordur regl gelebilmek için... :1closedeyes:
inşallah bir an önce gelir canımmm sende rahatlarsın bilirim adetin gelmemesinin nedemek olduğunu

canım benim saol artık toparlanmam gerektiğini düşünüyorum ilk gunler çok zordu ama artık yavas yavas toparlanmalıyım

dogru canım. valla bizlerde habire calışmalara devam ediyoz işte dört gözle bebiş bekliyoz değişiklik yok yani bizlerde sen nasılsınŞeniz

ee daha daha nasılsınız ayy benim dün bi ağrım vardı anlatamam kıslarr gece yattım sol tarafıma feci bi ağrı girdi çok kötü oldum anlatamam hiç böle ağrımamıstı ya yumurta çatladı yada üşüttüm
yumurtlama günündeysen ondandır sen çalış cnm benim:jeyyar:
aynen benimde her ay öyle oluyo ama senede bir oluyo anca farlutalla
Ahh ahhh bu işler bitermii

biter cnm biterŞeniz

BEN DELDıM BAKTIM GıTTıM.....HEPıNıZE KOCAMAN ÖPÜYORUM.... kaydirigubbakcemile2

BURDAYIM ZATEN KAPATMIYORUM ARADA BAKIYORUM...

ıŞıM ÇOK...MıĞDEM BULANIYO BUGÜN...ÇOK STRES YAPTIM SANIRIMM...HALA OLAMAYINCA... :bbo:

ıNŞ. OLURUZ BU HAFTA ADETıMıZıDE BEBıŞLERıMıZE KAVUŞURUZ....

ArkadaŞlar mrb ben yenıyım.arkadaŞlar ben ılaÇ kullanıyorum mantar Çıktı bende budurmda hamıle kalma ıhtımalım kaÇ.of 8 de adet olmam lazım.beklıyorum kasık aĞrım var.ve bu hamılelık hemen bellı olur mu

abyosun+, beryal+, mercanayse+, neslihan165+, osmaniye80+, sekerkiz67, vildangel+, yeb2004 oy oy günaydın herkeze sabah baktım kimse yoktu dolu doluyuz yine ne güzelopuyorumnanaktan
selam canım
hoşgeldin cnm...iyiyiz çok şükür...

sende sende hoşgeldin..tmm cnm..kolay gelsin..bende yoğunum arada bakıyorum... Hhihihihihihi

kimse yokki tatlım herkesin işi vayy bugün...benimde evde çok işim var artık iş çıkışında akşamları yemekten sonra yatadna kadar bitiricem bu hafta...bahar temizliğimi..ama cnm hiçç istemiyo....

hoşgeldin.... çok şükür iyiyiz...bizde seni öpüyoruz...

benimde benimde....
selam canım
hoşbuldum canım Şeniz

bu sene herkeste var bu hastalık
çok uzun sürdü
mevsimsel deniyo ama hazirana girdik nerdeyse
bende dr randevu alsam hastaneye gidecem tam 40 günü geçti öksürüyom ilaçta kullandım geçmedi dahada azdı
ortalıkta var bulaşıyo herkese valla dikkat etmek lazım canım
Çok geçmiş olsun canım demek geçmedi benim öksüükte geçmemişti 1 ay boyunca konuşurken krize girmem rağmen dr gitmedim sevmem de pek. Başka bi topikte okudum öküsürğe yakalanan biri her türlü ilacı içmesine rağmen geçmmeiş bıldırcın yumurtası içmiş sütle karışık hemen geçmiş aslında çocuklarada içirmek lazımmış bağışıklıkk sistemini geliştirmek için. Tekrar geçmiş olsun
Günaydın canım nasılsın? Bende bir şey yok düşük sonrası regl olamama sorunu yaşıyorum hala.Farlutal içtim dün bitti.Ne kadar beklemem gerek regl olmak için ?
Canıım o adet olmamamnın en iyi ben bilirim 2,5 ay adet olmadığım için dr gittim dr farlutal verdi 25 gün gene olmadım dr o zman doğum kontrol hapı verelim dedi 2. sini içtiğim gün oldum yani farlutaldan 27 gün sonra soğan kürü yap canım

dogru canım. valla bizlerde habire calışmalara devam ediyoz işte dört gözle bebiş bekliyoz değişiklik yok yani bizlerde sen nasılsınŞeniz

bende iyiyim çalışmalara devam anacımmm başka bişi yok gelen gidenle uğrasıyom öle işte

yumurtlama günündeysen ondandır sen çalış cnm benim:jeyyar:

aynen benimde her ay öyle oluyo ama senede bir oluyo anca farlutalla

biter cnm biterŞeniz

canım adtim ilk gunu 17 mayıstı buyuk ihtimal yumurtlama dönemindeyim bu tarihi ömür boyu unutmucam babamın haberini aldıgım tarih mafoldumben :çok üzgünüm:

X