Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

abyosun+, beryal+, mercanayse+, neslihan165+, osmaniye80+, sekerkiz67, vildangel+, yeb2004 oy oy günaydın herkeze sabah baktım kimse yoktu dolu doluyuz yine ne güzelopuyorumnanaktan
günaydın canişim opuyorumnanaktan
abyosun+, beryal+, mercanayse+, neslihan165+, ozgeceren, scuba, sekerkiz67, vildangel+, yeb2004 kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar niyeeeeeeeeeeeee kiiiiiiiiiiiiiimmseeeeeeeeeeeee konusmuyo günaydın
günaydın canım opuyorumnanaktan ben bi bakıp kaçtım az önce yine kaçacam kocik markete gitti o gelmeden kahvaltıyı hazırlamam lazım :eek:
Günaydın herkese........ :eek:
günaydın canım opuyorumnanaktan
canlarım günaydın iyi günler iyi haftalar ve hatta iyi bir ay olmasını dilerim .haziranın ilk günlerindeyiz süper walla tam anlamıyla yazda geldi .inşallah hamile haberleri alırız bu ayda bir çok .
allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.
ben geçmişi okuyup eliyorum .deminden beri listeyle ilgilendim şimdi geçmişi okuyup hemen geliyorum .
öpüldünüz.hiç bir yere kaybolmayın gelince yoklama yapıcam :eek:klava:

öğretmenim sıra dayağına benden başla ben derse girmiycem kaydirigubbakcemile3
uyumuşum sınıfa geç kaldım mafoldumben
öhööö öhööö şaka bi yana beryalcim kocikim kahvaltıyı hazır et didi buyrunnnnnnnnn
yoksa varya :nazar: kaydirigubbakcemile :mymeka: aile içi şiddete maruz kalmıyom zavallım bekliyo aç aç sırnaşık şey sırnaşık şey

gunaydin kizlar nasilsiniz aramizda hamile kalan oldumu bu hafta benimde adetim bitti bakalim hayirlisi calismalara son gaz devam edicigiz insallah rabbim bu ay nasip eder.kizlar aranizda sogan suyu icipte hamile kalan varmi ben denemeyi dusunuyorumda yapaniniz varmi aramizda

günaydın canişim opuyorumnanaktan

günaydın canım opuyorumnanaktan ben bi bakıp kaçtım az önce yine kaçacam kocik markete gitti o gelmeden kahvaltıyı hazırlamam lazım :eek:

günaydın canım opuyorumnanaktan

öğretmenim sıra dayağına benden başla ben derse girmiycem kaydirigubbakcemile3
uyumuşum sınıfa geç kaldım mafoldumben
öhööö öhööö şaka bi yana beryalcim kocikim kahvaltıyı hazır et didi buyrunnnnnnnnn
yoksa varya :nazar: kaydirigubbakcemile :mymeka: aile içi şiddete maruz kalmıyom zavallım bekliyo aç aç sırnaşık şey sırnaşık şey

tamam canım afiyet olsun benimde hiç keyfim yok vildan geksede bizi güldürse dicektim amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen gidiyon:eek:

mirmirmirmiray kızlaaaaaaaar böyle bi halsizlik mide bulantısı vaaaaaaaaaar hiç keyfim yok bi huzursuzluk var bende:bbo::bbo::bbo:

NİYEKİ ACABA HAVALARDAN MIKİ...YORDUNMU BU SICAKTA KENDİNİ..???

gunaydin kizlar nasilsiniz aramizda hamile kalan oldumu bu hafta benimde adetim bitti bakalim hayirlisi calismalara son gaz devam edicigiz insallah rabbim bu ay nasip eder.kizlar aranizda sogan suyu icipte hamile kalan varmi ben denemeyi dusunuyorumda yapaniniz varmi aramizda

H.G. CNM...AMİN CNM İNŞ. İNŞ. BEBİŞİNE KAVUŞURSUN...SOĞAN SUYUNUN YARARINI GÖRENLER VAR EVET CNM...İNŞ. SENDE GÖRÜRSÜN...RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.:CüvCüv:

H.G. VİLDANCIĞIM....kaydirigubbakcemile2

eşimle akşam tam 12 di yattık o ilk 10 dkikada uyudu ben 4 kere wc kaltım ve anca 6 da uyuyabildim 7 buçukta uyandım kahvaltı hazırlayıp yolladım ve hala ayaktayım uykusuzum ama daha dincim sanki

ben iyiyimde senin huzursuzluğunun sebebi ne ki acep fisfisfis

NİYEKİ ACABA HAVALARDAN MIKİ...YORDUNMU BU SICAKTA KENDİNİ..???

H.G. CNM...AMİN CNM İNŞ. İNŞ. BEBİŞİNE KAVUŞURSUN...SOĞAN SUYUNUN YARARINI GÖRENLER VAR EVET CNM...İNŞ. SENDE GÖRÜRSÜN...RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.:CüvCüv:

ay canlarım bilmiyomki dün iki tane kanepe sildim ondan baska hiç bişey yapmadım temizliğide dün değil ondan önceki gün yapmıştım cok yorulmadım aslındamirmirmirmirmirmirmirmir

hoşbuldum canım Şeniz
ay bilmiyomki canım yaa eşimden gecti herhalde o biraz üşütmüş bademcikler falan şişti ondan bana gecti uyuşukluk herhalde :mymeka:mirmirmirmir

bu sene herkeste var bu hastalık
çok uzun sürdü
mevsimsel deniyo ama hazirana girdik nerdeyse
bende dr randevu alsam hastaneye gidecem tam 40 günü geçti öksürüyom ilaçta kullandım geçmedi dahada azdı
ortalıkta var bulaşıyo herkese valla dikkat etmek lazım canım

eşimle akşam tam 12 di yattık o ilk 10 dkikada uyudu ben 4 kere wc kaltım ve anca 6 da uyuyabildim 7 buçukta uyandım kahvaltı hazırlayıp yolladım ve hala ayaktayım uykusuzum ama daha dincim sanki
nihahahahah aynı kocişle ben
bende yatar yatmaz 10 dakkada uyurum bizimki sabaha kadar beşik sallarsırnaşık şey sırnaşık şey
ay canlarım bilmiyomki dün iki tane kanepe sildim ondan baska hiç bişey yapmadım temizliğide dün değil ondan önceki gün yapmıştım cok yorulmadım aslındamirmirmirmirmirmirmirmir

hmm ondan oldu terledin kesin sen cam açtın üşüttün cnm

nihahahahah aynı kocişle ben
bende yatar yatmaz 10 dakkada uyurum bizimki sabaha kadar beşik sallarsırnaşık şey sırnaşık şey

hmm ondan oldu terledin kesin sen cam açtın üşüttün cnm

hemen uyuyo uyandırsam kızar e kalkıp pc açsam aklına kötü şey gelir ee balkonda otursam ne aaka sabaha kadarmı diye diye altıda sızmışım

bu bişeymi cnm dinleniyorum ben şimdi bu dinlenme modum delikafadulden
neyse ben kahvaltıyı hazır edem gelmek üzereler vereliniortak by byy şimdilik hee:eek:

sen bak işine cnm boşluk bulunca gel öpüoommmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X