Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bu sene herkeste var bu hastalık
çok uzun sürdü
mevsimsel deniyo ama hazirana girdik nerdeyse
bende dr randevu alsam hastaneye gidecem tam 40 günü geçti öksürüyom ilaçta kullandım geçmedi dahada azdı
ortalıkta var bulaşıyo herkese valla dikkat etmek lazım canım

AHH BE CNM...GEÇMİŞ OLSUN..AMA DR. GİT BE GÜLÜM..BU GİBİ ŞEYLER ÖNEMLİ DR. DA GİDEMİYOR İSEN...AKŞAMLARI YATMADAN BAL YE VEYA SÜT E İLAVE ET ÖYLE İÇ ÇOK İİ GELİYOR...

BENDE DÜNDEN BERİ BİR ÇIRÇIR OLMUŞEM BİR MİĞDEM BULANIYORR SORMA GİTSİN...
kafamçokkarıştı

hoşbuldum canım Şeniz

bu sene herkeste var bu hastalık
çok uzun sürdü
mevsimsel deniyo ama hazirana girdik nerdeyse
bende dr randevu alsam hastaneye gidecem tam 40 günü geçti öksürüyom ilaçta kullandım geçmedi dahada azdı
ortalıkta var bulaşıyo herkese valla dikkat etmek lazım canım

nihahahahah aynı kocişle ben
bende yatar yatmaz 10 dakkada uyurum bizimki sabaha kadar beşik sallarsırnaşık şey sırnaşık şey

hmm ondan oldu terledin kesin sen cam açtın üşüttün cnm

ay canım komsum geldi lafa takıldım şimdi geldim evet terledim ama üstümü değiştirdim sonrada banyo yaptım ama amaaaaaaaaa ne bilim yaav neyse toparlanayım şaftım kaymış gbibiyim ögleden sonrada carsıya gidecem zaten:eek:klava::eek:klava:

slm şekerler gununuz aydın olsun nasılsınız beni soracak olursanız ben kendi adıma iyiyim

kızlar ben buradayım ama işler yoğun biraz yazamıyorum..ama takip ediyorum..unutmayın beni..:)

Günaydın canım nasılsın? Bende bir şey yok düşük sonrası regl olamama sorunu yaşıyorum hala.Farlutal içtim dün bitti.Ne kadar beklemem gerek regl olmak için ?

canım gecmiş olsun bende farlutal kulandım dr 10 gün içinde olursun demişti bende 7 gün oldum

kıslar nilifere çok üzüldüm allah sabırlar versin inş tekrar kavusur meleğine nilü seni çok özledim bidenem

hg cnm bence bişi yok ama sen bilirsin dön bi bak istersen
hb. canım baktım canım birş yok kızlar bol bol sohbet etmişler okadar

Günaydın canım nasılsın? Bende bir şey yok düşük sonrası regl olamama sorunu yaşıyorum hala.Farlutal içtim dün bitti.Ne kadar beklemem gerek regl olmak için ?
günaydın canım iyiyim bitanem
ben farlutal kullandım mı 10 gün içinde geliyordu ama bazılarında ilaçı içerken geliyormuş yani kişiden kişiye değişiyor sanırım inşallah en kısa zamanda gelirde adetlerin düzen girer canımm
slm şekerler gununuz aydın olsun nasılsınız beni soracak olursanız ben kendi adıma iyiyim
günaydın canım iyi olmana sevindim
CNM HOŞGELDİN...BENDE OKUDUM ÖYLE ÇOK ÖNEMLİ BİŞİ YOK...NİLÜFERDEN HABER BEKLİYORUZ...AMA BUGÜNDE GİRMEDİ...İNŞ. İİDİR...:uhm:
hoş bulduk canım evet yok nilifer kürtaj olduysa eger bir iki gün giremez sanırım dinlenir herhalde o iyi olsunda varsın girmesin
sen nasılsın canım iyisindir umarımm

X