Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım haile ikende kullanılıyor hayıt tohumu hayıt tohumun hiç bir yan etkisi yok tamamen mucüze bir bittki diyorlar sadece halilelik döneminde çok uzun süre içildiğinde sütleri erken getiriyormuş o yüzden çok uzun süre içilmiyor bütün hormonlarını dengeye sokuyor yaniadetininde düzenli gelmesini sağlıyor bence kullan

merhaba hoş geldin aramıza okuma yaz sende anlat kendini burda hepimiz kendimizden birşeyler katıyoruz sende anlat bize katıl daha çok seveceksin ozaman

canım adetin gelsin diye bekleme hayıt tohumuna hemen başla hatta ben hayıt tohumu civanperçemi ve ada çayını karıştırpıta içmiştim bir ara adetim çok güzel gelmişti ama şuan içmiyorum bende başlıyacam hayıt tohumuna bence iç yani

Ay hadi inş. canım yaa... Ben başlayacağım Allahın izniyle hayıta bugün...

ya kızlar biraz mahreme giricek şimdi ben neden çocuğumun olmadığını hala anlamış değilim cuma günü doktora gidicem yaram iyileştimi iyileşmedimi diye bakalım 1haftadır ilişki yasak ama bizimki dumuyor sürtünüyor bunun zararı varmı bide kaşıntı başladı bu iyimi kötümü sanırım benim kanallar tıkalı çünkü eşim boşaldıktan sonra spermler geri bütün akıyor yatağa bacaklarını dik dediler 1saat ayaklarım havada yattım geri gece uyudum sabah kalktım spermler gene geri aktı bu herkesinmi başına gelen yoksa kanal tıkanmasımı bileiniz varmı:)

belinin altına yastık koymayı dene...biraz özele giricek ama sperm fazla olanlarda bu durum görülebilir bence...herşeyide kenidmizde aramayalım...lütfen.....

10 gün öncede genetik testi yaptırdım sonuca göre senin çocukların hep düşük olur dendi.çok üzüldüm ağladım sonra başka bir prefesöre gittim yok öyle şey dedi biraz rahatladım ama bu konuda bilgisi veya sıkıntısı olan varmı

cnm.herşey allahtan...bu bir sınama imtihan..sadece dua edicez biz üstümüze düşeni yapıp sabredicez...ben 2 yıldır bekliyorum. 10 yıldır bekliyen ve umutsuz olmayanlar var...rabbim yar ve yardımcımız olsun...

ya kızlar biraz mahreme giricek şimdi ben neden çocuğumun olmadığını hala anlamış değilim cuma günü doktora gidicem yaram iyileştimi iyileşmedimi diye bakalım 1haftadır ilişki yasak ama bizimki dumuyor sürtünüyor bunun zararı varmı bide kaşıntı başladı bu iyimi kötümü sanırım benim kanallar tıkalı çünkü eşim boşaldıktan sonra spermler geri bütün akıyor yatağa bacaklarını dik dediler 1saat ayaklarım havada yattım geri gece uyudum sabah kalktım spermler gene geri aktı bu herkesinmi başına gelen yoksa kanal tıkanmasımı bileiniz varmı:)

canım yaran varken ilşki yasak sakın yapmayın eşin sabırlı olmayı bilsin sende tepkini koy .bu ikinizin sorunu çünkü sen tam iyileşmeden tekrar yaparsan eşinde enfeksiyon kapar ve iyileşme süreniz uzar .uzayıncada bebek yapma süreniz uzar bence bir an önce tadevini ol ve bu sürde eşin beklesin .
kontrollerini aksatma ve ilaçlarını kullan zamanında bol bol da su iç.

ablam kjahvaltıya geliyo kıslar ben çıkmak zorundayım hepicinizi öpüyom escaleste gelmedi merak ettim onu müsait olunca girecegim kendinize iyi bakın allaha emanet olun

benim düşüklerim biri 5 haftalık tı biride 7 haftalık boş gebelik olarak sonlandırıldı. hiç bir sorun yoktu allaha şükür ama sadece genetik onda da doktarların söyledikleri birbirinden farklı bilgisi olan lütfeeeen..

Cnm hayıta hemen baŞlamadım ÇÜnkÜ bu cıvanperÇemını gerÇekten sÖktÜrÜp sÖktÜrmeyeceĞını merak edıyorum...

Ayrıca hayıt tohumu bır kadındakı bÜtÜn hormon bozukluĞunu baŞtan aŞaĞı deĞıŞtırıyor fazlada ıse azaltıyor az ıse olduruyormuŞ...yanı ortasınuı bulduruyo...sÜtÜ olmayana sÜt yapıyormuŞ...tÜĞlenmeyıde azaltıyormuŞ...bayaĞı bır etkısı var...ee ona bu Şıfayı veren kım...rabbım verıyorkı bız ona yoralım...ama asıl Şıfa ondan...

Şimdi bende ilk reglimden sonra hayıta başlayayım değilmi?İyi olur inş.
bence hemen başla canım hiç beklem hiç bir yan etkisi yokk faydası var zararı yok

canım spermlerin geri gelmesi senin kanalların takılı olduğu anlamına gelmiyor bu herkeste oluyor çok iyi olna spermleri rahim alıyor sağlıklı olmıyanları kaliteli olmayanları geri gönderiyor zaten çok koyu olmuyordur gelen su gibi oluyor yani merak etme bu herkeste oluyor bizde sneingibi abest karşılıyorduk hangi dr sorduysam aynı şeyi söyledi baa merak etme yani
dr ilişkiyi yasakladıysa ozaman sabredin birazcık ok mii

10 gün öncede genetik testi yaptırdım sonuca göre senin çocukların hep düşük olur dendi.çok üzüldüm ağladım sonra başka bir prefesöre gittim yok öyle şey dedi biraz rahatladım ama bu konuda bilgisi veya sıkıntısı olan varmı
canım birtane dr ile kalma butğr konuları araştıran bir sürü merkez var çok güzel yerler var oralara git bir kaç dr göster benimde bir tanıdığım vardı hep düşük hep düşük yapıyordu ki bundan belki 20-25 yıl önce kadının sonra iki tane çoçuğu oldu

TARİH : 02.06.2009 SAAT : 11:55

HAMİLE LİSTESİ

İSİM____________________ SAT ______________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK___________kız
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK____________erkek
4.beryal: _________________12 OCAK ____________erkek
5.bİrcan:__________________25 OCAK
6.sÜprİz_mucİze : __________6 OCAK
7.İNTERHAT: ______________
8.merve_85: ________________6 ŞUBAT __________kız
9.ÖZLEMİMSİN: ___________ _9 ARALIK _________erkek
10.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
11.mervevatan:______________
12.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
13.missmiss : _____________
14.hlymms: ________________8 MART
15.sessizdeniz:____________ 21 MART
16.sevgii:) _________________19 MART
17.muhasebe22 ____________ 2 NİSAN
18.gaye ___________________
19.aki.no.bebii _____________ 9 ŞUBAT _________erkek
20.benbilirim________________1 NİSAN
21.bitirici ___________________6 NİSAN
22.smhsmh ________________31 MART
23.serra84 _________________13 NİSAN
24.ESCALES_______________ 5 NİSAN
25.yaren35 ________________ 31 MART
26.SELIN_OZCAN __________ 27 NİSAN :teytey::teytey::teytey:
27.melike25 _______________ 24 NİSAN :teytey::teytey::teytey:

UMUT LİSTESİ

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.lucian
11.pinkrose
12. yeb2004
13.sumos23
14.dyd
15.kurnaz
16.alin
17.yadel
18.ezgicik
19.eylull
20.pingu.
21.funda41
22.selra
23.huzeyfe
24.yosun2003
25.orays
26.butha.
27.ozle_mm.
28.bilgen35.
29.tatl :
30.SivriBiber:
31.NAZ87:
32.burcinn:
33.hayrun:
34.meryem82.
35.zahidem:
36.triyandafil:
37.Eski_dünya:
38.umutlu16:
39.ekince:
40.ceylanmelek:
41:srncr :
42:daisy24:
43.34nesli:
44.vildan83:
45.bengl :
46.&ayla&:.
47.cesica:
48.mavi_gozlu:
49.ebrar42:
50.osmaniye80:
51.fransiyum:
52.ALARA1983:
53.angel_eda:
54.talyaa:
55.ktg:
56.belenay:
57.datlum:
58.zeyn77:
59.yagmur2009:
60.windy:
61.niran77:
62.yldz:
63.iklimtuana:
64.tekecen:
65.dezy:
66.gize:
67.ozbek83:
68.sedcan:
69.k.a.y.r.a
70.sinemis84:
71.AYSEN74:
72.abyosun:
73.esengülüm:
74.NS72
75.sekerkiz67:
76.himeros:
77.hummu85:
78.sema785
79.emelistan:
80.iltercakir.
81.FİRUZE:
82.nsb:
83.chen.
84.gulde:
85.nilaykisir.
86.deniz_4444
87._kardelen:
88.tombilibu
89.pufi:
90.yarenb:
91.papatya_1979:
92.sulezehra:
93.empty002:
94.kuskonmaz:
95.cisem001:
96.filiziko:
97.duygumehmet2
98.ECE_ESKICI:
99.rengarenk_ :
100.mercanayse:
101.sevimsizim:
102.sekeriim:
103.gulencim:
104.megryann
105.beleney:
106.memuriye
107.leylem:
108.ozgurum:
109.meleksen:
110.zeyneppk:
111.tuugbaa_29:
112.istanbul_ :
113.sironaa:
114.cosmopoli
115.nezooo:
116.duygussduyguss:
117.bengisu_nisa:
118.denizia:
119.firdevs2006:
120.marbley:
121.princess of rain:
122.hira64:
123.neslihan165:
124.Beci:
125.peri38:
126.RELAX :
127.siyahinci1:
128.Duru_ :
129.sudemebru:
130.scuba:
131.nilüfer79:
132.hulen:
133.ashlygt :
134.Sympathique

KIZLAR EN YENİ LİSTE BU.İSMİ OLMAYANLAR LÜTFEN BANA BİLDİRSİN .
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileturkbayragivereliniortak

Cnm hayıta hemen baŞlamadım ÇÜnkÜ bu cİvanperÇemİnİ gerÇekten sÖktÜrÜp sÖktÜrmeyeceĞİnİ merak edİyorum...

Ayrıca hayıt tohumu bİr kadındakİ bÜtÜn hormon bozukluĞunu baŞtan aŞaĞı deĞİŞtİrİyor fazlada İse azaltıyor az İse olduruyormuŞ...yanİ ortasınuı bulduruyo...sÜtÜ olmayana sÜt yapıyormuŞ...tÜĞlenmeyİde azaltıyormuŞ...bayaĞı bİr etkİsİ var...ee ona bu Şİfayı veren kİm...rabbİm verİyorkİ bİz ona yoralım...ama asıl Şİfa ondan...
biliyorum canım çok faydası olduğu kesin ama tabiki şifayı verecek yüce allah eğer o sebep olarak bunu verdiye olur
birde hayıt tohumun milattan öncei yıllardan beri kadın hastalıklarında ilaç olarak kullanıldığını şimdi aklıa gelmiyor çok önemli bir bilim adamı vardı onun kitaplarında geçtiğini okumuştum bir araa

Maaşallah liste gitgide çoğalıyor.Hamiş olmak isteyen tüm bayanlar hamiş listesine terfi ederiz inş.

ya kızlar bana aılemde dahıl herkes yasın gectı dıyor.tuh bı hamıle kalamadın yaslanacaksın dıyor.cok sınır oluyorum sankı ben ıstemıyorum.3 yıllık evlıyım .ılk 1.5 yıl kendım ıstemedım.sımdıde yapmazsan hemnen boyle olur allah vermez dıyoalar.cok sınır oluyorum ya

bu arada 27 yasındayım.bence cokta deıl.neden boyle soyleyıp benı uzuyolar hemde annem ve ablamda boyle soyluyo.halbukı 1 yıldır cok ıstıyorum ve her ay nasıl uzuluyorum bılıyolar moral vereceklerı yerde onlarda benı sucluyolar

Adet öncesi sendromlar (PMS), adet zorlukları ve menopoz kadınlık tarihi kadar eski problemlerdir. Kadınlara bu konularda yardımcı olmak için çok çeşitli çareler araştırılmıştır. Şüphesizki doğal terapi yöntemleri bu alanda da yol göstermektedir. Bu naturel terapilerden birisi özellikle göze çarpmaktadır: Hayıt meyvesi veya tohumu. Hayıt meyvesi veya kısaca hayıt her yaştaki kadın için ebedi bir bitkisel çaredir. M.Ö 450’ de hayıt’ tan ilk olarak bahseden tıbbın babası kabul edilen Hipokrat’ tır (Hippocrates). O zamandan beri hayıt yüksek ateş, başağrısı, gazlanma ve idrar arttırma için ama en önemlisi günümüzde de devam eden şekliyle “kadın hastalıkları” için tavsiye edile gelmiştir. Adet öncesi gerginlik (PMT), genellikle östrojen (oestrogen) ve progesteron (progesterone) hormonları arasında dengesizliğe neden olur. Progesteron’ un göreceli noksanlığı; adet gecikmesi, göğüslerin hassasiyeti, sancı, kramp ve depresyon gibi semptomlardan sorumlu rahatsızlıklara yol açar. Hayıt bu semptomların giderilmesinde veya azaltılmasında etkili olabilmektedir. Hayıt meyvesi içerisindeki eterli uçucu yağların ve diğer sinerjetik bileşiklerin hipofiz bezi üzerinde pozitif etkileri vardır. Bilindiği gibi hipofiz bezi pekçok vücut hormonunun dengesinden sorumludur. Hayıt meyvesi, hipofiz bezini yumurtalıklardaki corpus luteum tarafından progesteron üretiminin artmasına yol açan belirli hormonları daha çok veya daha az üretmek için uyarır. Hayıt meyvesi vücuttaki kadınlık hormonlarını doğal bir şekilde dengeleyerek işlev görür. Hayıt meyvesi, başkaca progesteron terapilerinin başarılı olamadığı durumlarda bile başarılı olabilmiştir. Hem de bazen sentetik hormon yerleştirme sonucu oluşan yan etkilerin hiçbirine neden olmaksızın. Hayıt meyvesinin adet öncesi gerginlik (PMT) semptomlarına faydası en az 2 hafta içinde kendini açıkça belli eder. Fakat, en iyi sonuç için hayıt meyvesi en az 3 ay süre ile alınmalıdır. Yapılan çalışmalarda daha uzun süreli olarak hayıt meyvesi alımının PMT’ yi tamamen ortadan kaldırabileceği görülmüştür.

Hayıt meyvesi çok nazik bir bitki de olsa, etkisi inip çıkan bir piston gibidir. Sivri yerleri düzleştirir, çukur yerleri yükseltir. O adet periyodunuzu (menstural cycle); ister çok kısa olsun, isterse hiç olmasın, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanamanız çok hafif veya ağır olsun herşeyi normale döndürmek için elinden geleni yapacaktır. O aynı zamanda hem afrodizyak (cinsel istek arttırıcı) hem de anti-afrodizyak özelliğe sahiptir. Yani cinsel isteğiniz çok fazla ise onu azaltacak, az ise yükseltecek ve normale döndürecektir. Menopoz hormonal iniş çıkışın sonunda büyük bir çukurdur. Hayıt meyvesi progesteron’ daki dramatik inişi yavaşlatarak ve hormon seviyesindeki değişikliklere vücudu alıştırarak bu süreçte yardımcı olmaktadır. Sıcak basması, vajina kuruluğu, baş dönmesi ve depresyon gibi menopoz semptomları hayıt meyvesi terapisine olumlu tepki vereceklerdir. Hormon dengesizliği kısırlığa da yol açabilmektedir. Bu nedenle hayıt meyvesi yumurtlama periyodunu düzenlemeye ve hamile kalma şansının artmasına yardımcı olabilir. Doğum kontrol hapına son verdikten sonra da, bedenin doğal dengesini yeniden kurabilmesinde çok yararlı olur. Hayıt meyvesinin, her ne kadar kullanım alanlarının çoğu bayanlar için olsa da erkeklerde depresyon ve buna bağlı cinsel iktidarsızlık durumlarında da kullanılılabilir. Erkeklerde testesteron, kadınlarda ise östrojen fazlalığının neden olduğu aşırı kıllanma ve sivilcelere (akne) karşı, hayıt meyvesi terapisi hormonları dengeleyerek yardımcı olabilir. Hayıt, 2400 yılı aşan kullanım süreci buyunca tamamen güvenli ve yan etkisiz olduğunu kanıtlamış bir bitkidir.

X