Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ben nerden bakacam repİn verİlİp verİlmedİgİne bİrİ bana yardım etsİn sİteyİ tam bİlmİyorum
canım sayfanın yukarı kısmında kullanıcı paneli var oradan bakabiliyosun
tamam canım allah neşenizi bozmasın anam

güzel kıss aferinalkisalkisalkis

banada verdinmi pekiiihihoyyyt

geçmiş olsun canım
canım vermiş olmam lazım değerlendiremezsiniz yazıyor bi zahmet bakı ver

tatlım temizlik yapıcam da biitsin giitsin bi üstümden yarın yine eltimdeyim bu gidişle oraya tasınıcam.....gecen hafta 4 gün beraberdik...heheeehhh
kolay gelsin güzelim..dün bende eltimdeydim..
hg ben iyiyim sen nasılsın
kızlar birazınızı repledim vermediklerim parmak kaldırsın
valla ben rep verdim arkadaşım:)
ben size sarkı yaptııım

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde

gidiyorum bebek hayali hala içimdeeee....
çok güzel olmuş şarkın..alkisalkisalkis
Sagolun arkadaŞlar İyİ olmaya calŞıyorum bugun hastalandım alt tarafım sankİ Çıkacak yerİnden halİmm yok ve ÜstÜne ÜstÜk İŞteyİm agrı kesİcİde İÇmek İstemİyorum bu ay akmasını İstİyorum yoksa azalıyor yane mecburen bu acıyı cekecem bu gun
geçmişolsun güzelim..benimde çok ağrılı oluyor malesefff..ve iş yerinde daha da zor genelde çalışanlar erkek dişimizi sıka sıka ağrı çekiyoruz..

merhaba kızzzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaaar vildan canım iyiyim cok eglendik eşim nöbetci bugün arkadasım bendeydi yeni girdim geçmişi okuyordum sen nasılsın ne yaptın görmeyeli
ohh oh allah daha iyi etsin inşallah her günün neşe içinde geçsin cnm opuyorumnanaktan
SAĞOL CNM. HOŞBULDUK..a.s.
Şeniz
Hoşbulduk vildan sende hoşgeldin a.sa.s.
Şeniz saol cnm bende hoşbuldum opuyorumnanaktan
sagol vildanım sen naptın valla biz gezdik yedikcokacimcoook malum ben ne bulsam yiyom iki aya kadar bide diyetisyen bulurum...laelaelaelaelae
ben nemi yaptım mafoldumben yün yaptım cnm çok yoruldum
kaynanam yün dökmüş görümcem evlenecekya ona yastık yapmak için
annem yorgancıydı benim yünden yastıktan yataktan anlarım biraz o yüzden hepsi elimden geçti çok yoruldum çooook :nazar:
vildancım gördüm seni çık gecmişten cööeee sobelediiimkiiii...tam gidiyodum he gördüm barem...öptüms....
hee cnm dün acilen çıkmak zorunda kaldımya bana cevap veren arkadaşlara bende geri cevap yazıyım ayıp olmasın diye geçmişe bakıyodum :icecream:
Kızlar İlterİnde İŞİ Çok oda gİremİcekmİŞ

iltere benden selam söyle bari kıs bugün bende yokum annemlerdeyim hehe :eek:

hayatta hersey sabır canım benim rabbim hakkında hayırlısını versin canım bırakırsın inan hepsi düzeliyor benimkide öleydi geciyo...:teselli::1hug:

istiyorum bırakmak aslında çok öksürüyorum şu ara doktorda iltihabımın kuruması için bırakmam gerektiğini söyledi ama ne yapayım sinirlen yak bi tane sinirlen yak bi tane sabır potansiyelimi akşama kadar eltim ve kaynanamda harcayıp eşim bişey söyledimide ona çıkışıyorum sabredemiyorum gülemiyorum öfkeleniyorum tutamıyorum kendimi elimde değil:1no2:

kızlar valla burda daldım azdaha çaydankıl yanıyodu içindeki su kurumuş son anda kurtardım

Ya arkadaŞlar rahmınde yara olan var mı Şu an bende yara var doktorun bırı dondurmaya gerek yok dedı dıgerı yakalım dedı kafam karıŞtı ama agrı yapıyor dondurmalıyım sanırım

Ya arkadaŞlar rahmİnde yara olan var mı Şu an bende yara var doktorun bİrİ dondurmaya gerek yok dedİ dİgerİ yakalım dedİ kafam karıŞtı ama agrı yapıyor dondurmalıyım sanırım

öncelikle arkadaşım doktorunun sana yara için ilaç vermesi lazım yarayı öncelikle ilaçla kurutmalı yok eğer yaran çok büyük ve iyileşmiyorsa yaktırmalısın ben 4kur ilaç kullandım yani 1ay boyunca sabah akşam rahim ağzımdan fitil yedim üstüne antibiyotik yedim ama düzelmedi yaram baya büyükmüş 10gün oldu yaktırdığım en sağlıklısı yaktırma diye biliyorum hemde korkulacak hiç bişey yok inan hiç acımıyor canın korkulacak bişey değil ama öncelik ilaç tedavisi yaptır son çare yaktırman taraftarıyım:)

sabah haberlerde isledim kadının organları ters yerdeymiş kalbi sağda gibi bebişin olmaz demişler 3.500 lük bebiş getirmiş dünyaya rabbim verince veriyo işte

X