Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tünaydın kızlar :) güne kötü başlasamda sinirlenmicem ve üzülmicem :)
günaydın canım hoşgeldin nasılsın bakem

günaydın güzelim..hoşgeldin..nasılsın?

VALLA CNM PEK İİ DEĞİLİM....AÇIM AÇÇÇ....DÜN GECE GEÇMİŞİ OKUYUM DİYE GEÇ YATTIM....SABAH KALKAMADIM...BURAYADA BİRAZ GEÇ KALINCA KAHV. ETMEYE VAKİT KALMADI....SABAHTAN BERİ SU İÇİYORUM....GERÇİ BU ARADA İİ OLDU OHH OLSUN BANAA.....kaydirigubbakcemile

ESCALESCİĞİM....SEN NASILSINN....HOŞGELDİN....NOKTAMIZ NASIL...:):):)gamyoncuiremsu[/QUOTE]
şükür iyiyiz anacım ikimizde merak içinde birbirimizi bekliyoruz valla
[QUOATE=gize;7188016]ayy bir hafta on günekadar annemlere gidiyom kızlar yaa özledim valla onları[/QUOTE] kıyamam ben sana git git gülümde özlemini gider canım benim

Bu aradsa hala adet olmadım 5ne kadar beklcem dua edİn benİm İÇİn
kız hadi hayırlısı bakalım inşallah küçük fazluyen gelir anam

hehe sabahtan beri aklıma geldikçe gülüyorum valla bende öyle sandım bizim içimiz fesat anacım :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ayyy canım inşallah ya hayırlısıyla

ıyyy soğanı seven seni duydum anam ya bizde maçlara başlıycaz bugünden itibaren allahın izniyle yerimseniben

günaydın kuzum günaydın yeni geldim ben opuyorumnanaktan
yaw şu liste nasıl psikolojimi alt üst ediiii delikafadulden delikafadulden

ohhh valla bide ben bırakabilsemmm

günaydınnnnopuyorumnanaktan nasıl oldun cnm

ben veririm yafrum yerimseniben

günaydın cnm nbr nasılsın

sen hayattamıydın kuzum noktan nasıl seni unuttum artık noktam var hıh :dilcikar:

sabah kaldığım yerden devam ediyodum kuzum yettim gari kaydirigubbakcemile3v[/QUOTE]
anam varya aşk olsun sana daha halen küsmüyüz yane
dimi bendde kıkır kıkır gülerim hep babamız delirir artık hanım kikirdek çocuk kikirdek güleriz hep....

escales adı güzelim nasıl melegimiz?

özledim sizi...:nazar:
şükür iyiyiz canım benim

günaydın güzelim..ben iyiyim..sen nasılsın bakalım..?kaydirigubbakcemile5

bende allaha şükür iyiyim canım yanıma çizi koydum valla bugün midem kalktyıkça alıyoru ağzıma:ecrin_bebek::emir_bebek:

bende bırakabilsem stres ve sıkıntı tek bebek değil benim sorun bazen olmaması daha hayırlı desemde sanki kocam bebeğim olunca daha güzel daha anlayışlı olacakmış gibi geliyor çok sinirli eşim ya bağırmayı marifet biliyor o bağırınca bende sinirleniyorum bide sevgili kaynanam var tabi eltim onlarda ayrı gıcık ediyorlar beni herşeye karışıyorlar off ya belkide bu ortamda olmaması daha iyi kocamla bi rahat kalamıyoruzki sabırla şu temmuzu bekliyorum hayırlısıyla temmuzda evi ayırınca rahimağzı yaramda iyileşmiş olur o zaman moralimde yüksek olur belki olur bebişim artık millete ne cvp vericemi bilemioyrum utanıyorum:KK43:

ben gidiyorum melekler işlere devam öpüyorum şirin şirin sizi öpücüklerle...

kendinize iyi bakın işleri bi bitiriyim hemen gelicem....:a015:

bende bırakabilsem stres ve sıkıntı tek bebek değil benim sorun bazen olmaması daha hayırlı desemde sanki kocam bebeğim olunca daha güzel daha anlayışlı olacakmış gibi geliyor çok sinirli eşim ya bağırmayı marifet biliyor o bağırınca bende sinirleniyorum bide sevgili kaynanam var tabi eltim onlarda ayrı gıcık ediyorlar beni herşeye karışıyorlar off ya belkide bu ortamda olmaması daha iyi kocamla bi rahat kalamıyoruzki sabırla şu temmuzu bekliyorum hayırlısıyla temmuzda evi ayırınca rahimağzı yaramda iyileşmiş olur o zaman moralimde yüksek olur belki olur bebişim artık millete ne cvp vericemi bilemioyrum utanıyorum:KK43:

hayatta hersey sabır canım benim rabbim hakkında hayırlısını versin canım bırakırsın inan hepsi düzeliyor benimkide öleydi geciyo...:teselli::1hug:

günaydın canım hoşgeldin nasılsın bakem

VALLA CNM PEK İİ DEĞİLİM....AÇIM AÇÇÇ....DÜN GECE GEÇMİŞİ OKUYUM DİYE GEÇ YATTIM....SABAH KALKAMADIM...BURAYADA BİRAZ GEÇ KALINCA KAHV. ETMEYE VAKİT KALMADI....SABAHTAN BERİ SU İÇİYORUM....GERÇİ BU ARADA İİ OLDU OHH OLSUN BANAA.....kaydirigubbakcemile

ESCALESCİĞİM....SEN NASILSINN....HOŞGELDİN....NOKTAMIZ NASIL...:):):)gamyoncuiremsu
şükür iyiyiz anacım ikimizde merak içinde birbirimizi bekliyoruz valla
[QUOATE=gize;7188016]ayy bir hafta on günekadar annemlere gidiyom kızlar yaa özledim valla onları[/QUOTE] kıyamam ben sana git git gülümde özlemini gider canım benim

kız hadi hayırlısı bakalım inşallah küçük fazluyen gelir anam

yaw şu liste nasıl psikolojimi alt üst ediiii delikafadulden delikafadulden

ohhh valla bide ben bırakabilsemmm

günaydınnnnopuyorumnanaktan nasıl oldun cnm

ben veririm yafrum yerimseniben

günaydın cnm nbr nasılsın

sen hayattamıydın kuzum noktan nasıl seni unuttum artık noktam var hıh :dilcikar:

sabah kaldığım yerden devam ediyodum kuzum yettim gari kaydirigubbakcemile3v[/QUOTE]
anam varya aşk olsun sana daha halen küsmüyüz yane
şükür iyiyiz canım benim

bende allaha şükür iyiyim canım yanıma çizi koydum valla bugün midem kalktyıkça alıyoru ağzıma:ecrin_bebek::emir_bebek:[/QUOTE]

aman rabbim iilik versin... öptüm sizi....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın hanımlar nasılsınız
güzel bir haftada güzel haberler almak ve vermek dileğiyle

TŞK.EDERİZ CANIM...SANADA GÜAYDIN....AMİN....İNŞ...

AH BE GÜSELİM SEN İİCE BUNALMIŞSIN...YAPMA NE OLUR KENDİNE YAPIYORSUN...KAFAYA TAKA TAKA BAŞKA ŞEYLER ÇIKIYOR İŞTE HERYERİMİZDE...BAĞRIŞMAK HERŞEYİ ÇÖZMYOR İŞTE...BAZEN BENİM KOCADA PARLIYOR BEN GÜLÜYORUM O BAĞIRINCAA ÖYLE HAREKET EDİYORUM..YOKSA KAVGA BÜYÜR...AMA ORTAMI YUMUŞATMAKTA HEP KADIN İŞİ...YA BU MİLLETİN AĞZINI BÜZMEK İÇİN DEĞİL KENDİMİZ İSTEDİĞİMİZ İÇİN BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ BİZ...MİLLETİ UNUTALIM....ONLARA NE KENDİLERİNE BAKSINLAR....:mymeka:

canım arı eeve cıkmana sevindim hayırlısı olur inşllah tabi aa stres olmasın sen kendi sağlığın önemli önce ondan sonra bebiş hadi bakalım uğurun gelir belki o zaman kaydirigubbakcemile5

güle güle canımbende öptümŞeniz

abyosun, ESCALES, gize, LİLLYUM, mercanayse, neslihan165+

nerdesiniz ben gidicem ama sizden ses çıkmadı ya neyse yoggunsunuz herhal öpüdüm...:a015:

abyosun, ESCALES, gize, LİLLYUM, mercanayse, neslihan165+

nerdesiniz ben gidicem ama sizden ses çıkmadı ya neyse yoggunsunuz herhal öpüdüm...:a015:

HİRACIM...SENİ SEFİYOM SAKIN BUNU UNUTMA....KENDİNE İİ BAK...BENİMDE İŞİM YOĞUN BUGÜN BİRAZ...ARA SIRA GİDİP GELİOM....ÖPÜYORUM YANACIKLARIN KOKULU KOKULU....Şeniz

KIZLAR BENıM MıĞDEM ÇOK KÖTÜ OLDU BEN KENDıME BıŞıLER ALIP GELıM..SABAHTAN BERı SU ıÇMEKTEN MıĞDEM ŞıŞTı....cokacimcoook

HİRACIM...SENİ SEFİYOM SAKIN BUNU UNUTMA....KENDİNE İİ BAK...BENİMDE İŞİM YOĞUN BUGÜN BİRAZ...ARA SIRA GİDİP GELİOM....ÖPÜYORUM YANACIKLARIN KOKULU KOKULU....Şeniz

bende öpüdüm seni kokulu kokulu sende kendine iyi bak görüşürüs aksam üstü ben heralde biiririm işleri...

baş başşşş:a015:

X