Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Slm arkadaŞlar nasılsınız

TEŞEKKÜRLER CNM SEN NASILSIN....

ee kızlar yaa başka nevar neyok

hihoyyyt BEN MUTLUYUM BUGÜN....REJİME BAŞLADIM....ZATEN SABAHTAN BERİ SADECE SU İÇİYORUM...kaydirigubbakcemile2 KIZLAR REJİME BAŞLADIMM 2 AY VAKTİM VAR ZATEN BEBİŞ İÇİN...BU ARADA KİLO VERİM DİYORUM..ŞİŞKO BİR ANNE OLMAK İSTEMİYORUM......

ee kızlar yaa başka nevar neyok
iyiyiz güzelim hafta başıya biraz işler var onları halletmeye çalışıyorum bir yandan o edenle biraz geç kalıyorum yazmakta..
selam güzelim..hoşgeldin..nasılsın?
abyosun, ESCALES, gize, LİLLYUM, mercanayse, neslihan165+

nerdesiniz ben gidicem ama sizden ses çıkmadı ya neyse yoggunsunuz herhal öpüdüm...:a015:
güzelim buradayım..hafra başı,ay başı biraz işler ıoluca sizi biraz ihmal ediyorum kusura bakmayın..ama buradayım ben..nereye gidiyorusun...gitme..senağlamamafoldumben

hummu85nhos deldin

gize cim gördüm seni valla verebildigim herkesi repledim...,

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde gidiyorum bebek hayali içimde.........kaydirigubbakcemile3

BU ARADA KıLOLU ANNELERE SÖZÜM HAŞA YOK...BıR YANLIŞ DEDıYSEM ÖZÜR DıLERM...BEN KıLOLU HAMıLE KALIRSAMŞKEWRE HAST. ÇIKMASI VE DÜŞÜK ıHT. YÜKSEK OLDUĞU ıÇıN SADECE ŞAKAYA VURARAK KıLO VERMEM GETıRDıĞıNı DıLE GETıRDıM...:eek:

burdayım canım güle güle dedim ya kıssssengözlerimebaksanab

iyiyiz güzelim hafta başıya biraz işler var onları halletmeye çalışıyorum bir yandan o edenle biraz geç kalıyorum yazmakta..

selam güzelim..hoşgeldin..nasılsın?

güzelim buradayım..hafra başı,ay başı biraz işler ıoluca sizi biraz ihmal ediyorum kusura bakmayın..ama buradayım ben..nereye gidiyorusun...gitme..senağlamamafoldumben

tatlım temizlik yapıcam da biitsin giitsin bi üstümden yarın yine eltimdeyim bu gidişle oraya tasınıcam.....gecen hafta 4 gün beraberdik...heheeehhh

abyosun, ESCALES, gize, LİLLYUM, mercanayse, neslihan165+

nerdesiniz ben gidicem ama sizden ses çıkmadı ya neyse yoggunsunuz herhal öpüdüm...:a015:
anacım ben burdayım ama aynen öyle işlerle uğraşıyorum bacım nire gidiyon anacım

hoşgeldin canım sen nasılsın bakalım:ecrin_bebek:

ben size sarkı yaptııım

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde

gidiyorum bebek hayali hala içimdeeee....

Sagolun arkadaŞlar ıyı olmaya calŞıyorum bugun hastalandım alt tarafım sankı Çıkacak yerınden halımm yok ve ÜstÜne ÜstÜk ıŞteyım agrı kesıcıde ıÇmek ıstemıyorum bu ay akmasını ıstıyorum yoksa azalıyor yane mecburen bu acıyı cekecem bu gun

ben çıkıyorum kızlar yarın görüşürüz artık bugün giremem belki escales senle küsermiyim anacım ben ha beni görmüyosun o ayrı konu kendinize iyi bakın

vildancım gördüm seni çık gecmişten cööeee sobelediiimkiiii...tam gidiyodum he gördüm barem...öptüms....

hummu85nhos deldin

gize cim gördüm seni valla verebildigim herkesi repledim...,

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde gidiyorum bebek hayali içimde.........kaydirigubbakcemile3
anacım bana vermemişsin :1no2: bende istiyon işte
ayla hoşgeldin güzelim..işler biraz yoğun o nedenle biraz geç yazıyorum..kusura bakmayın..nasılsın güzelim?hihoyyyt
hb canım ben iyiyim sen nasılsın

tatlım temizlik yapıcam da biitsin giitsin bi üstümden yarın yine eltimdeyim bu gidişle oraya tasınıcam.....gecen hafta 4 gün beraberdik...heheeehhh
tamam canım allah neşenizi bozmasın anam
ben size sarkı yaptııım

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde

gidiyorum bebek hayali hala içimdeeee....
güzel kıss aferinalkisalkisalkis
hg ben iyiyim sen nasılsın
kızlar birazınızı repledim vermediklerim parmak kaldırsın
banada verdinmi pekiiihihoyyyt
Sagolun arkadaŞlar İyİ olmaya calŞıyorum bugun hastalandım alt tarafım sankİ Çıkacak yerİnden halİmm yok ve ÜstÜne ÜstÜk İŞteyİm agrı kesİcİde İÇmek İstemİyorum bu ay akmasını İstİyorum yoksa azalıyor yane mecburen bu acıyı cekecem bu gun
geçmiş olsun canım

X