Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben çıkıyorum kızlar yarın görüşürüz artık bugün giremem belki escales senle küsermiyim anacım ben ha beni görmüyosun o ayrı konu kendinize iyi bakın

SAĞOL CNM SENDE KENDİNE İİBAK...

Sagolun arkadaŞlar İyİ olmaya calŞıyorum bugun hastalandım alt tarafım sankİ Çıkacak yerİnden halİmm yok ve ÜstÜne ÜstÜk İŞteyİm agrı kesİcİde İÇmek İstemİyorum bu ay akmasını İstİyorum yoksa azalıyor yane mecburen bu acıyı cekecem bu gun

CNM YA BİR KAS GEVÇETİCİ İĞNE OLABİLİRSİN...ONUN KESMİYE HATTA SÖKÜYOR...VE AĞRIDA KALMIYOR..ÇÜNÜK BENİMDE AĞRILI OLUR BEN HEMEN İĞNE OLUYORUM...mafoldumben

ben size sarkı yaptııım

gidiyorum bütün yumuslar bedenimde

gidiyorum bebek hayali hala içimdeeee....

SÜPERSİN...TEK KELİME..kaydirigubbakcemile5

Kızlar İlterİnde İŞİ Çok oda gİremİcekmİŞ

SLM SÜLE CNM...

ne alıcan kııııızzz :) yakaladım seniiiiii :)

CNM BENİM BURADA YİYCEK ADI SÖYLEMEK YASAK..HAMİŞLERİMİZ VAR....:eek::CüvCüv:

kızlar ne çok konuşuyoruz biz ya şaka bi yana 5000 sayfa olduk kapatıcaklar sonunda valla çökecek site kaydirigubbakcemile3 mafoldumben

temizlik yapcam anam temizlik....off offff:çok üzgünüm:
anladım canım ozaman sana kolay gelsin bacım
ben çıkıyorum kızlar yarın görüşürüz artık bugün giremem belki escales senle küsermiyim anacım ben ha beni görmüyosun o ayrı konu kendinize iyi bakın
anacım öyle deme elimden geldiğince herkse yazmaya çalışıyorum bacım hem görmez olurmuyum canıım ama malum iş bazen yazamıyorum kimseye onuda hoşgörüna rtık canlarım
Kızlar İlterİnde İŞİ Çok oda gİremİcekmİŞ
seLAM SÖYLE CANIM
Çok sagolun canlar
GEÇMİŞ OLSUN CANIM SANCI OLMASI ÇOK KÖTÜ ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM SANA
kızlar valla burda daldım azdaha çaydankıl yanıyodu içindeki su kurumuş son anda kurtardım
ANAM DİKKAT ET BACIM DURDUK YERE BİR ŞEY MİRŞEY OLMASIN CANIM
ohooooo benim o konuda elime su dökemezsin cnm ben kaçtane demlik telef ettim kk dan sonra kaydirigubbakcemile3
ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN BU ARADA HOŞGELDİN CANIM NASILSIN
kimse bana güle güle demedi :kızgın: senağlama
ANAM DUR DAHA BEN YENİ YAZDIM BU ARADA NİRE GİDİYON BACIM DUR SENDEN ÖNCE BEN KAÇICAKTIM YA AŞK OLSUN turkbayragi

benden tecrübelisin yania.s.
valla haa daha öncede yemeği yakmıştım:roflol::roflol:valla aklım gidiyor sizinle konuşunca herşeyi unutuyom hehe
hee kocik dediki bidaha demlik yakarsan kk ya giremezsin dedi kaydirigubbakcemile3
kızlar ne çok konuşuyoruz biz ya şaka bi yana 5000 sayfa olduk kapatıcaklar sonunda valla çökecek site kaydirigubbakcemile3 mafoldumben
olsun bacım yaff site çökecekse silsinler gereksiz geyik mesajları alkisalkisalkis
anladım canım ozaman sana kolay gelsin bacım

anacım öyle deme elimden geldiğince herkse yazmaya çalışıyorum bacım hem görmez olurmuyum canıım ama malum iş bazen yazamıyorum kimseye onuda hoşgörüna rtık canlarım

seLAM SÖYLE CANIM

GEÇMİŞ OLSUN CANIM SANCI OLMASI ÇOK KÖTÜ ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM SANA

ANAM DİKKAT ET BACIM DURDUK YERE BİR ŞEY MİRŞEY OLMASIN CANIM

ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN BU ARADA HOŞGELDİN CANIM NASILSIN

ANAM DUR DAHA BEN YENİ YAZDIM BU ARADA NİRE GİDİYON BACIM DUR SENDEN ÖNCE BEN KAÇICAKTIM YA AŞK OLSUN turkbayragi

hoşbuldum canişim sen nasılsınopuyorumnanaktan

kız hakkaten aklıma geldi çökecek falan dein geçmişteki sayfaları silseler rahatlar valla toppiik haaa bzen çok ağırlaşıyo dikkat ettimde çoğaldığımız zaman oluyor daha çok turkbayragi:enbuyukkk:

hoşgeldin güzelim..nasılsın..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyytkaydirigubbakcemile5

hg ben iyiyim sen nasılsın
kızlar birazınızı repledim vermediklerim parmak kaldırsın

anacım ben burdayım ama aynen öyle işlerle uğraşıyorum bacım nire gidiyon anacım

hoşgeldin canım sen nasılsın bakalım:ecrin_bebek:

öncelikle arkadaşım doktorunun sana yara için ilaç vermesi lazım yarayı öncelikle ilaçla kurutmalı yok eğer yaran çok büyük ve iyileşmiyorsa yaktırmalısın ben 4kur ilaç kullandım yani 1ay boyunca sabah akşam rahim ağzımdan fitil yedim üstüne antibiyotik yedim ama düzelmedi yaram baya büyükmüş 10gün oldu yaktırdığım en sağlıklısı yaktırma diye biliyorum hemde korkulacak hiç bişey yok inan hiç acımıyor canın korkulacak bişey değil ama öncelik ilaç tedavisi yaptır son çare yaktırman taraftarıyım:)

canım bende alttan fitil kullandm bide hap 1.5 ay önce doktora kullandıktan sonra gittim kontrolde gecmemiş yakalım dedi.ben dondurmak istedim o hastanede yoktu başka hastaneye gittim ordaki doktorda konrol etti normal bu her kadında olur gerek yok dedi ama agrılarım başladı ilişkidede canım acıyor.aslında yaktıracaktım ama bi doktorum dondur daha dogum yapmadın sen deyince kafam karıştı işte uzadı ama adetim bitsin hemen caresine bakcam adetimde zor geciyor yaradan belli ayrı bi agrı var

kimse bana güle güle demedi :kızgın: senağlama

BEN DEDİM AMA...mafoldumben :bbo:

sabah haberlerde isledim kadının organları ters yerdeymiş kalbi sağda gibi bebişin olmaz demişler 3.500 lük bebiş getirmiş dünyaya rabbim verince veriyo işte

VEREN RABBİM VERİYOR..YETERKİ BİZ SABRETMESİNİ İSTEMESİN BİLELİM....

hoşbuldum cnm opuyorumnanaktan

CNM HOŞGELDİN....ÖPÜLDÜN KOCMAN....kaydirigubbakcemile5Şeniz

hee kocik dediki bidaha demlik yakarsan kk ya giremezsin dedi kaydirigubbakcemile3

olsun bacım yaff site çökecekse silsinler gereksiz geyik mesajları alkisalkisalkis

hoşbuldum canişim sen nasılsınopuyorumnanaktan

heyoooooo yuppiiiiiiiiiiiiii 50000. mesajı ben yazmışım:hooray:

kızlar ben çıkıyorum babiş gelmiş beni almaya by byy akşama görüşürüz öptüm sizi :))

Ya chen yaktırmada canın acımadımı hıssetmedın mı.bılmıyorum dondursam mı ben yaktırsam mı yaktırmayı dogum yapmamıŞlara Önermıyolar rahımde daralma oluyormuŞ dıye dondurmadada oradakı doku tamamen yok edılıyor

maşallah bunu bize verende rabbim sabır dilicez gerçekten kendime kızıyorum bazen sabırsızım ama ne yapayım:)

heyoooooo yuppiiiiiiiiiiiiii 50000. mesajı ben yazmışım:hooray:
hoşgeldin vildancım..nasılsın? valla benim sayfa düznime göre daha 2500 lerde..kafamçokkarıştızaten her zaman son sayfa en başta olarka ayarladım..daha rahat takip ediyorum yazıları.hihoyyyt hihoyyyt

ayy midem bulanıyo ya hasta olcam yada hamişim mide bulanısı nezman başlarki

2 gündür beneded mide bulantısı vardı ama adet olma günümdeydim.bende allhım diye şüpelendim normalde bulantım olmazdı adetet yakın ama bugun hastalandm .ama inş senin ki farklı çıkar

güle güle vildoşum benimde az işim var bende kaçtım kızlar öpüldünüz

X