Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

üzülme kayracım bende 4 ay oturdum yeni evliydim zor bi durum ama kadınlar sabırlıdır güçlüdür sen bu durumu alt edersin canım benim kac yıllık evlisin?

Günaydın iltercim hoşgeldin iyiyiz ben rüyayla açtım bu sabah gözümü.Bir etkilendimki sorma.'biz büyük aileyiz'diye diye uyandım.Sen nasılsın?
günaydın canım bende iyiyim saol okudum canım rüyanı allah hayırlara çıkarsın tatlımmm
günaydın güzelim..iyi sabahlar..nasılsın?
günaydın canım nasılsın tatlım ben iyiyim işe geldik çalışıyoruz sabah biraz yoğundu giremedim anca
günaydın iltercim nasılsın....
tşkler canım sen nasılsın neler yapıyorsun bakalımmm

slm kızlar nasılsınız ooo baya kalabalık burası ne güzel...
hoşgeldin cnmŞeniz
bende karşıyom bir oturmaya ama kabul ettim biraz sabretmemiz lazım bi yerlere gelebilmek içinn amann neyse ya kapatalım bu konu açılınca ben duygusallaşıyorumm senağlama senağlama Çok üzgünüm çoook
ok cnm sıkma canını bidaha açılmaz bu konu burda kapandı:1hug:
Bu sefer kesin çıkıyorum kızlar.Sınava bakmam lazım.Kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum.Bu arada hiracım inş. güzel haberlerini alırız canım.Hoşçakalın .....opuyorumnanaktan
güle güle bol şans opuyorumnanaktan
gunaydın kızlar yenı kalktımda nasılsınız
günaydın cnm hoşgeldin Şeniz
kızlar görüşürüz ben arkadasa kahveye gidiyorum öpüyorum hepinizi

afiyet olsun cnm görüşürüzŞeniz

HAH GELDıM KIZLAR

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzzz işim vardı okuyamadım hepinizi öpüyorummm

bunların hepsi yerine sana doktor laparoskopi yaptı desem bunları gectim ben oda gayet iyi durumda esimde de sorun yok ilginç dememin sebebi bu ya...

yok be canım degilimdir hamile ben yumuslardan veriyim sana bende bol bol var nasılsa bugun kendimden nefret ediyorum millet adam öpücük atsa hamile kalır ben... oooofff oooffffsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

iltercakııııııııııırrrrrrrr kıs bende sordum seni napıyon nasılsın diye sen beni niye görmüyon
ben yokmuyum topikte noliyiii bana birileri sabotemi ediyo beni yaff senağlama

canım ben dün klomene başladım.daha önce herhangi bir tedavi veya ilaç kulanmadım..bu ay daha çok umutluyum..haftaya perşembe gideceğim tekrar dr.a inşallah seninde bebişin olur ve özlemlerimiz hepimizin biter güzelim..
[/COLOR][/URL] günaydın hanımlar nasılsınız
iyiyiz cnm sen nasılsın

yok öyle demeyelim de bir süre uzak duruyo diyelim en azından 1 senem dolsun ona göre yırtıklık yaparım ondan sonra bende çok istiyorum kendi evim düzenim olsun kendi bildiğim yemekleri yapmayı kendi düzenimi kurmayı ahhhh ahhhhhhhhh yaram içerde nepcen senağlama senağlama senağlama [/QUOTE]
inşallah seninde kendi evin olur ve kendine göre bir düzen kurarsın güzelim..ağlama kıyamam..:teselli:

canım evlenelı cokmu oldu moralını bozma bende 1 yıldır ıstıyorum olmuyor 3 yıllık da evlıyım.ınsanlar basladı konusmaya coktan ama takmıyorum hıc

merhaba arkadaşalar &ayla&, abyosun, beryal, burcinn, hira64, iltercakir, k.a.y.r.a., marbley, megryann, mercanayse, RELAX nasılsınız?
tşkler canım hoş geldin iyiyiz sen nasılsın

günaydın cnm hoşgeldin nasılsın bugün

saol bitanem iyiyim bu gün kendime bonus verdim herşeyi yiyorum yani aç kalmıyacam açlıktanda ölmiyecem bugün merak etme tatlımm -tatlicadiarzu-
merhaba canım hoş geldin canım bak ne diyecem eğer bu ay yumurtan oluşmazsa çok zülme tam mı başka ilaçlarda var onlar daha etkişli bir kaç arkadaşımızındsa klomenle yumurtası oluşmuyor arklı ilaçlar kullanıyorlar bildiğim kadarı ile üzülme yani
slm kızlar nasılsınız ooo baya kalabalık burası ne güzel...
slm canım hoş geldin ben iyiyim kendi adıma sen nasılsın
Bu sefer kesin çıkıyorum kızlar.Sınava bakmam lazım.Kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum.Bu arada hiracım inş. güzel haberlerini alırız canım.Hoşçakalın .....opuyorumnanaktan
nereye gidiyorsun kızzz ben yeni geldim dahaa

gunaydın kızlar yenı kalktımda nasılsınız
günaydın canımmm kız öğlen oldu yaaaa -tatlicadiarzu-

iltercakııııııııııırrrrrrrr kıs bende sordum seni napıyon nasılsın diye sen beni niye görmüyon
ben yokmuyum topikte noliyiii bana birileri sabotemi ediyo beni yaff senağlama

canım gormedın galıba sıvaslımısın ordamı yasıyosun

cevap vermiş banakaydirigubbakcemile2 ben görmemişim ya aglıyorum da arada cevaplar kacıyor...

berbatım iltercim be bi acayip midem bulanıyor,nedense aglıyasım var hala yataktayım ya bana noluooooo:uhm:senağlamasenağlamasenağlama

sıvastan bırını gordume cok sevındım ben sıvası cok severım yerı ayrı cok hatıralarım var orda

sorma güzelim..çevermdeki arkadaşlarım evlendiler ilk aylarında hamile kaldı hepsi ben 1 yıl oldu evleneli yatıyoz kalkıyoz yok bişey..annem bile 6 çocuk doğurmuş..babam ceketini atsa üstüne hamile kalmış ablamlamların kardeşleriminde bebişeri var..bende istiyorum..ağlama güzelim..benide ağlatcan yoksa..:teselli: senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…