Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iltercakııııııııııırrrrrrrr kıs bende sordum seni napıyon nasılsın diye sen beni niye görmüyon
ben yokmuyum topikte noliyiii bana birileri sabotemi ediyo beni yaff senağlama
ayy olurmu öyle şey canımının içi hem seni kim sabote edebilirki cesaret ister yani -tatlicadiarzu-
canım ben bir kaç msj aldım onlara cevap yazarken arkadaş geldi ofise ona cevap vermek durumunda kaldım yazamadın geç yazdım sen o ara yazmışsın hemen sonra cevapladım bak orda vallahi günahımı alma ben seni çok seviyourm kızzzz

ne kararı bebiişş

ooo ilterimmm toprak nasılsınn kızlar biz ilterle çok yakın oturuyoruz sezon açılsın onu sık sık rahatsız etcem kaydirigubbakcemile3

abyosun+, bebis02, bircan, burcinn, hira64, iltercakir, marbley, RELAX, vildangel+ herkeze günaydıııınnnnn

HAH GELDıM KIZLAR

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzzz işim vardı okuyamadım hepinizi öpüyorummm
hoşgeldin cnm
bunların hepsi yerine sana doktor laparoskopi yaptı desem bunları gectim ben oda gayet iyi durumda esimde de sorun yok ilginç dememin sebebi bu ya...

yok be canım degilimdir hamile ben yumuslardan veriyim sana bende bol bol var nasılsa bugun kendimden nefret ediyorum millet adam öpücük atsa hamile kalır ben... oooofff oooffffsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
o zaman nasip kısmet işi cnm ama işin bize göre daha kolaydır bi sorunun yoksa hamile kalabilirsin
bizim sorunlar düzeltilmeden hamile kalamıyoz
kullandığımız ilaçlar bile bir ay iyiyse bir ay dengeyi bozuyo
banada cevap yazmadıııı:eek:klava:
anca görmüş şekerim yazdı bak
saol bitanem iyiyim bu gün kendime bonus verdim herşeyi yiyorum yani aç kalmıyacam açlıktanda ölmiyecem bugün merak etme tatlımm -tatlicadiarzu-

ok cnm belli kız neşen heryeri kapladı maşallah
bende açken mutsuz tokken çok mutlu oluyorum

sorma güzelim..çevermdeki arkadaşlarım evlendiler ilk aylarında hamile kaldı hepsi ben 1 yıl oldu evleneli yatıyoz kalkıyoz yok bişey..annem bile 6 çocuk doğurmuş..babam ceketini atsa üstüne hamile kalmış ablamlamların kardeşleriminde bebişeri var..bende istiyorum..ağlama güzelim..benide ağlatcan yoksa..:teselli: senağlama

kızlar bunalıma sokmayalım bırbırımızı zaten dokunsak aglıcak haldeyız.hepımız ıstıyoruz.hemde cok ama morallı olmak gerek

canım evlenelı cokmu oldu moralını bozma bende 1 yıldır ıstıyorum olmuyor 3 yıllık da evlıyım.ınsanlar basladı konusmaya coktan ama takmıyorum hıc

ya 3 yıllık evliyim ugrasıyorum basından buyana ve her seferinde yıkıldım...

dahası 8 ayda 2 defa ölümden döndüm ama bişeyim yok mus doktorlar öyle diyor neden bukadar zor oluyoki bende ne sorun var....senağlamasenağlamasenağlama

HıRA RAHıM FıLMı ÇEKLıDıNMı BU ARDA BıZDEDE BıŞı YOK AMA BEBıŞıMıZ NAZ EDıYO :emir_bebek:

cevap vermiş banakaydirigubbakcemile2 ben görmemişim ya aglıyorum da arada cevaplar kacıyor...

berbatım iltercim be bi acayip midem bulanıyor,nedense aglıyasım var hala yataktayım ya bana noluooooo:uhm:senağlamasenağlamasenağlama
ne oldu bitanem merak ettim şimdi neden ağlıyorsun kızzz birşeye mi sıkıldın içinden mi geliyor tatlım içinden geliyorsa ağla rahatlarsın ama çok fazla kafaya takma olurmu bitanem hani biz senle ne anlaşmıştık hayat çok güzel hiç birşey için üzülmek anı yaşıyacam ok mii

KIZLAR yeni eleman almışlar ohhh çok sveindim pazartesi başlıcak baya rahatlıcam
ohh hadi iyisin daha çok cene yaparsın gariii burdaa naniknanik

ne kararı bebiişş

ooo ilterimmm toprak nasılsınn kızlar biz ilterle çok yakın oturuyoruz sezon açılsın onu sık sık rahatsız etcem kaydirigubbakcemile3
iyiyim canım kız akşam eşime dedim aydından arkadaşım gelecek onlarla sevgi plajına gidecez pikniğe bir haftasonu dedim tamam gelsinler dedi basşımızın üzerinde yerleri var dedi ona göre bir gelme yerim snei çıtır çıtır

sıvastan bırını gordume cok sevındım ben sıvası cok severım yerı ayrı cok hatıralarım var orda
saol cnm ama gerçekten küçük temiz bi şehir bende memleketimi çok seviyom soğuğu dışında
kızlar gunaydın 4 gün erken adet oldum v eşimle bi karar aldım
hayırıdr cnm ne kararı aldın
ayy olurmu öyle şey canımının içi hem seni kim sabote edebilirki cesaret ister yani -tatlicadiarzu-
canım ben bir kaç msj aldım onlara cevap yazarken arkadaş geldi ofise ona cevap vermek durumunda kaldım yazamadın geç yazdım sen o ara yazmışsın hemen sonra cevapladım bak orda vallahi günahımı alma ben seni çok seviyourm kızzzz
ok cnm valla kimsede adımı kopyalamayınca yazdığım mesajlarda görünmüyo sandım panik yaptım Şeniz
kac yıllık evlısın tanısmadık senle kac yasındasın ne zamandır bebek ıstıyosun
11 sene olacak cnm ben evleneli 8. ayda
30 yaşıma girecem haftaya (doğum günümü unutanı yırtarım kötükedihüso)
bekarlığımdan beri bende sorun olduğu için evlendim 1 sene sonra tedaviye başladık
1 senelik tedaviden sonra bi kızım oldu 8 yaş 3 aylık şimdi
ikinci bebek içinde 18 aydır tedavi görüyorum cnm
abyosun+, bebis02, bircan, burcinn, hira64, iltercakir, marbley, RELAX, vildangel+ herkeze günaydıııınnnnn

günaydın cnm hoşgeldin
sonunda biri adımı kopyaladı ohh bee başım göğe erecek:sm_cool:

sorma güzelim..çevermdeki arkadaşlarım evlendiler ilk aylarında hamile kaldı hepsi ben 1 yıl oldu evleneli yatıyoz kalkıyoz yok bişey..annem bile 6 çocuk doğurmuş..babam ceketini atsa üstüne hamile kalmış ablamlamların kardeşleriminde bebişeri var..bende istiyorum..ağlama güzelim..benide ağlatcan yoksa..:teselli: senağlama
okadar derdi atlattım,3 yıldır herseyi yendim ama bıktııım bebegimi istiyorum hatta sonra bebegimide alıp bi adaya gitmek istiyorum kimse olmadan bebegimle bir ömür....

günaydıııınnn...nasılsın?

cnm bendede oluyo öyle şeyler
benim dr glukofen verdi
sende sor dr sanada versin cnm gerçekten işe yarıyo yumurtaların gelişmesine fayda sağlıyo
hemde pko luymuşsun
pkolulara veriliyomuş glukofen
bence ihmal etme bi sor

canım glukophage kullanıyorum şubattan beri zaten..
boyum 1.65 ve 53 kiloydum şimdi 51 kiloyum..
diyetisyene gittim diyet sana ağır gelir normale göre zayıfsın dedi. ama bu pko yüzünden kocaman bir göbeğim var..bebek istediğimi de herkes bildiği için bazen "aaa hamile misin?tebrik ederim!" diyorlar deli oluyorum çünkü o bebek değil göbek :)) Allah'ım hadi gelsin artık bebeğim,nooolluuuuuurrrr :))

saol cnm ama gerçekten küçük temiz bi şehir bende memleketimi çok seviyom soğuğu dışında

hayırıdr cnm ne kararı aldın

ok cnm valla kimsede adımı kopyalamayınca yazdığım mesajlarda görünmüyo sandım panik yaptım Şeniz

11 sene olacak cnm ben evleneli 8. ayda
30 yaşıma girecem haftaya (doğum günümü unutanı yırtarım kötükedihüso)
bekarlığımdan beri bende sorun olduğu için evlendim 1 sene sonra tedaviye başladık
1 senelik tedaviden sonra bi kızım oldu 8 yaş 3 aylık şimdi
ikinci bebek içinde 18 aydır tedavi görüyorum cnm

günaydın cnm hoşgeldin
sonunda biri adımı kopyaladı ohh bee başım göğe erecek:sm_cool:
hb cnmturkbayragiturkbayragi kopyalarım benbuyrunnnnnnnnn

hoş geldin canım nasılsın bakalımmm

ok cnm belli kız neşen heryeri kapladı maşallah
bende açken mutsuz tokken çok mutlu oluyorum
ayyy geldiğim belli odu demiii bugün çok iyiyim yarın hafta sonu çalışmıyorum akşamda çok güzeldi ayıptır demesi :eek:
bana rep vermemiş kimseeee :1closedeyes:
ben verdimmm amaa hatta aynen şöyle yazdım al sana repppp

yok olurmu öyle şey canımın içi ben sen yazmasanda seni görürüm sen 2 gündür oturuyorsunya bizimle ben mutlu olmıyayımda kim olsun okadar söyleye söyleye en sonunda kadını oturtum evde naniknanik :dance::dance::dance:

X