Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bana rep vermemiş kimseeee :1closedeyes:
ben sağa veremiyom ama sen bana verebilirsin verde hayrına kurtar beni şu 9 dan tik olmaya başladı hee

oooo çok zayıfmışsın cnm
o göbek pko dan mı oluyomuş
benim cinsimde göbek yok
göbek yerim sırtıma yapışık oluyo nerdeyse
belki cinsinizde vardır
yani demek istediğim görümcelerim ne kadar zayıf olursa olsun kocaman göbekleri var anneleride öyle zayıf ve göbekliler

saol canım be iyiyim iştee sen nasısınvereliniortak

hb cnmturkbayragiturkbayragi kopyalarım benbuyrunnnnnnnnn
saol hayatım benim vereliniortak
:jeyyar: :jeyyar: anladım ben libidon yükseldi açlıktan eve zor düştün demi kaydirigubbakcemile3
ayy evet cnm ne güzel iki gündür evimdeyim :teytey:
ay uyanamdım daha yaaaa
dandini dandini dasdana
danalar girmiş bostana mirmirmirmir

ay uyanamdım daha yaaaa
bendeeeeee:1closedeyes:

kızlar ben izninizle kahvaltımı edem gelem etrafa neşe saçam
yoksa aç aç pek çekilmem

rozalin hoşgeldin cnm

aayyy annem beni kahvltıya çağrıyoo hemen gidiyim çayı koymuştur kendinize çok iyi bakın kızlar geldiğimde güzel haberler duymak istiyorummmmmm mujuksssssss

aayyy annem beni kahvltıya çağrıyoo hemen gidiyim çayı koymuştur kendinize çok iyi bakın kızlar geldiğimde güzel haberler duymak istiyorummmmmm mujuksssssss
afiyet olsun cnm cokacimcoook
afilimet olsuuuuunnnn benim içinde yeeeeee....cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

saol cnm buyur beraber kahvaltı edelim:1hug:

bende komsuma kacıyorum belki yiyebilirim bişiler gelirim yine...

hos geldin rosalin

canım allahın izniye inşallah hepimizin bebişi olcak..:teselli:

:jeyyar: :jeyyar: anladım ben libidon yükseldi açlıktan eve zor düştün demi kaydirigubbakcemile3
ayy evet cnm ne güzel iki gündür evimdeyim :teytey:
evet canım eve zor vardım naniknanik çaktırma artık sende opuyorumnanaktan
canım kafana takma hayırlısını dile allahtan nezaman adet olmuştun ki en sonra bazılarında belirtiler 2 haftanın sonunda çıkıyormuş birde bir yerde yazı okumuştım hamileliğin ilk belirtisi gögüslerde batma ve acıma şeklindeymiş hayırlısını dile allahtan olur merak etme bak rahatsızdım diyorsun ölümlerden döndüm diyorsun sağlığını veren yüce allah bebişinimi vermiyecek dua et sadece
güle güle canım kendine dikkat et öptüm annene e slm bizden

kızlar ben izninizle kahvaltımı edem gelem etrafa neşe saçam
yoksa aç aç pek çekilmem

rozalin hoşgeldin cnm
ben öğle yemeği yiyecem beee hatunlara bak ohhh ben çalışayım hatunlar öğlen kahvaltı yapsın ayı oluyor ama senağlamasenağlama
afiyet olsun tatlımmm benim yerimede yeeee opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…