Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ooooo vildancım sen boş değilsin öyleyse.Futbol yorumları falan süper valla.Bizde evde rıdvan dilmenin yorumlarını dinleriz her maç olduğunda.Ben maç analizi yapmaya bayılırım.Şunun şu kanadında şunun orta sahasında aksama var derim.Eğer Rıdvan yada diğer yorumcularda benimle aynı düşünüyorsa eşime doğru analiz etmişim derim.O zaten alıştı benim böyle maç yorumlamama.Zevkli oluyor seninle maç izlemesi diyor ....kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşalar &ayla&, abyosun, beryal, burcinn, hira64, iltercakir, k.a.y.r.a., marbley, megryann, mercanayse, RELAX nasılsınız?

sağol güzelim..
günaydın &ayla&,abyosun,beryal,burcinn,hira64,megryann,mercanayse,ozgurum.nasılsınız kızlar??
günaydın güzelim nasılsın bugün?zemuszemus

ben tedavi olmadım yumurtluyoru yumurtalarım catlıyor gayet durum iyi ama ben ilginç bi sekilde hamile kalamıyordum...

kızlar ben 2 gündür klomen kullanıyorum bu sabah kalktığımda kasıklarım çok ağrıyordu..bu ilaç ağrı yapar mı biliyormusunuz
cnm ben senelerdir klomen kullanıyom bana hiçbir yan etki yapmadı

günaydın kızlar nasılsınızzzz
günaydın cnm hoşgeldin nasılsın bugün
[/COLOR][/URL] günaydın hanımlar nasılsınız
iyiyiz cnm sen nasılsın

yok öyle demeyelim de bir süre uzak duruyo diyelim en azından 1 senem dolsun ona göre yırtıklık yaparım ondan sonra bende çok istiyorum kendi evim düzenim olsun kendi bildiğim yemekleri yapmayı kendi düzenimi kurmayı ahhhh ahhhhhhhhh yaram içerde nepcen senağlama senağlama senağlama [/QUOTE]
inşalah cnm seninde kendi evin kendi düzenin olur
ben birlikte oturmaya hep karşı çıktım halada çıkıyorum
insanın ne özel hayatı oluyo nede rahatı
yok canım senin eline su dökemem bu konuda
benim kocik bazen sus şunu dinliyom der
yada git kk ya girsene der ben yorumlarımla sinir ederim onu kaydirigubbakcemile3
merhaba arkadaşalar &ayla&, abyosun, beryal, burcinn, hira64, iltercakir, k.a.y.r.a., marbley, megryann, mercanayse, RELAX nasılsınız?

merhaba cnm
adım yok ama olsun
bugün hiçkimse benim adımı kopyalayamadımafoldumben

kızlar selam..
ben bu ay da klomen kullanıyorum..
geçen çarşamba regl oldum sonunda farlutal kullanarak ve cumartesi den başlayarak 5 gün 2x2 içtim ilacı daha önceki gibi..dün tam 10. gündü gittim dr a baktı ama yumurta falan göremedi şimdi bana cuma-cumartesi-pazar 3 gün daha iç çarşamba bir daha gel dedi..aranızda hiç böyle bişey yaşayan var mı yaa?
bi umudum klomen,ben çok inanıyorum bu ilaca..güvenim ve umudum bir daha kırılsın istemiyorum..
zaten pko+siğillerle uğraşıyorum 2 yıldır.bari bebek özlemim bitsin istiyorum..
lütfen yüce ALAH'ım yaa lütfen,hepimizin dualarını gör ve kabul eyle..amin.. :Saruboceq:

vildancım nasılsın tatlişim ben çok iyiyim sağol canım.resim sergimiz açıldı kızlar oraya gidicem birazdan kendinize iyi bakın olurmu

yada git kk ya girsene der ben yorumlarımla sinir ederim onu kaydirigubbakcemile3

merhaba cnm
adım yok ama olsun
bugün hiçkimse benim adımı kopyalayamadımafoldumben[/QUOTE]

Siz güzel iletişimin yolunu bulmuşsunuz öyleyse.Sen kk ya gir bende maç izleyim diyor demekki.Sen iyi yorum yapıyorsun demekki o yüzden sinir oluyordur a.s

merhaba cnm
adım yok ama olsun
bugün hiçkimse benim adımı kopyalayamadımafoldumben[/QUOTE]

bende karşıyom bir oturmaya ama kabul ettim biraz sabretmemiz lazım bi yerlere gelebilmek içinn amann neyse ya kapatalım bu konu açılınca ben duygusallaşıyorumm senağlama senağlama Çok üzgünüm çoook

Bu sefer kesin çıkıyorum kızlar.Sınava bakmam lazım.Kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum.Bu arada hiracım inş. güzel haberlerini alırız canım.Hoşçakalın .....opuyorumnanaktan

ben tedavi olmadım yumurtluyoru yumurtalarım catlıyor gayet durum iyi ama ben ilginç bi sekilde hamile kalamıyordum...
eşin sperm testi yaptırdımı cnm
rahim filmin çekildimi
bide bende yumurtluyorum adetlerimde düzenli ama prolaktin hormonum yüksek olduğu için benim yumoşlar kistleşiyomuş
yani herşey normal olsada hamile kalamamak için biçok neden var

allahım yaa şu hamile kalabilenler dünyanın en şanslı insanlarımı ne mafoldumben kıskançlık damarım kabardı yine Çok üzgünüm çoook
cnm bendede oluyo öyle şeyler
benim dr glukofen verdi
sende sor dr sanada versin cnm gerçekten işe yarıyo yumurtaların gelişmesine fayda sağlıyo
hemde pko luymuşsun
pkolulara veriliyomuş glukofen
bence ihmal etme bi sor
vildangelciğim ben girdiğimde yokmuydun sen? ihmal etmezdim yoksa.
valla mıh gibi çakıldım bu topiğe hiçbiyere çıkmadım topikten
başka yerlerdede sürtüyom ama googleden bi pencere daha açtım ordan bakıyom burdan çıkmamak için
biri beni sildimi yoksa Çok üzgünüm çoook
vildancım nasılsın tatlişim ben çok iyiyim sağol canım.resim sergimiz açıldı kızlar oraya gidicem birazdan kendinize iyi bakın olurmu

bende iyiyim ablacımŞeniz
sendemi resim yaptın abla yoksasengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…