Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

valla ben bu rep verme ısını bılmıyorum nasıl verılır verebılırmıyım yanı yetkım varmı hıcbı bılgım yok saolsun arkadas bana vermıs

ekranın sağ köşesinde kötü içerik yazısı var onun yanında terazi işareti var teraziye tıkla ve değerlendir de okadar basit

ver tabı ne kaybedersın.ya bursa cok guzel dıolar oylemı cok merak edıyorum.esımle bı ıstanbula gıtmeyı dusunuyoruz yazın gederken bursayıda gezıcez ınsallah nerelerı onerırsın
evet çok güzel canım pişman olmazsın emin ol :lepi:
ama ben isim veremiycem çünkü ben zonguldaklıyım üstelik merkezde de oturmadığım için yerlerin isimlerini aklımda tutamıyom kaydirigubbakcemile3
ama uludağ yaz kış süper orayı görmenizi tavsiye ederim valla

sen bursaya gelınmı geldın yanı

ver tabı ne kaybedersın.ya bursa cok guzel dıolar oylemı cok merak edıyorum.esımle bı ıstanbula gıtmeyı dusunuyoruz yazın gederken bursayıda gezıcez ınsallah nerelerı onerırsın

bursada tophane var bursa manzarası çok güzel ulucami var türbelerimiz var ama ben gezmeyi sevmiyorum pek

ay kızlar heralde hep bıyerlerden gelın gelmıssınız.valla ben ankaradan bı yere gıdemem gıbı gelıyo tayınım falan cıksa naparım bılmıyorum

bursada tophane var bursa manzarası çok güzel ulucami var türbelerimiz var ama ben gezmeyi sevmiyorum pek

sen bursadamı dogdun buyudun.nıye gezmeyı sevmıyosun ay ben cok severım yenı yerler gormeyı fırsat olsa sureklı sehır sehır gezerım turkıyeyı

valla hay ağzını öpem düşüne düşüne canım çıktıydı şimdi kocişi uyandıracaktım nerdeyse orası neresiydi diye kaydirigubbakcemile3
tophane evet çok güzel :lepi:

ay kızlar heralde hep bıyerlerden gelın gelmıssınız.valla ben ankaradan bı yere gıdemem gıbı gelıyo tayınım falan cıksa naparım bılmıyorum

ben bursalıyım zaten eşimde buraya gelmiş zamanında ailesi afyonda biz bursadayız turkbayragi

sen bursadamı dogdun buyudun.nıye gezmeyı sevmıyosun ay ben cok severım yenı yerler gormeyı fırsat olsa sureklı sehır sehır gezerım turkıyeyı

doğma büyüme bursalıyım ben ne bileyim işte eşim zorla götürüyo bazen ben yolculuğuda sevmem afyon burdan 5 saat sürüyo ölüm gidiyo hasta oluyorum yollarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…