Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

anladim cnm insallah gelir bebisler naz yapmaz aman bi gelsin poposunu isiricam bebisimin

ya ben bu rep olayını anlamadım tamam puan topluyomussun galıba ama bu puan ne ıse yarıcak
sitedeki popülerliğini gösteriyo canım
puanların olduğu kısımda puanının altındaki yeşil kutucuklara mauseyle gelirsen bir yazı çıkar sitenin senin hakındaki yorumunu görürsün
puanın arttıkça da bu yorum sürekli değişir nekadar sevilen ve takip edile bir üye olduğun belli olur
2000 puana ulaştığında da özel üye olursun a.s

yani nekadar puan okadar itibar sırnaşık şey

relax cnm 2 sate tam 4 defa cise gitim acaba bir kac gunluk hamile olsan belirti oluyomu:uhm:

anladim cnm insallah gelir bebisler naz yapmaz aman bi gelsin poposunu isiricam bebisimin

sen kızmı erkekmı ıstıyosun.ben onceden erkek hıc ıstemezdım.hatta bebek ısteyene kadar hıc erkek cocuk sevmemıstım bıle.ama sımdı farkatmez gercekten o kadar cok ıstıyorumkı artık ınan hıc onemlı olmıcak yeterkı olsun:CüvCüv:

sitedeki popülerliğini gösteriyo canım
puanların olduğu kısımda puanının altındaki yeşil kutucuklara mauseyle gelirsen bir yazı çıkar sitenin senin hakındaki yorumunu görürsün
puanın arttıkça da bu yorum sürekli değişir nekadar sevilen ve takip edile bir üye olduğun belli olur
2000 puana ulaştığında da özel üye olursun a.s

yani nekadar puan okadar itibar sırnaşık şey

tamam canım heryerdekı gıbı ne kadar akmek o kadar kofte calısmayana para yok hesabı

canım bende memnun oldum da bu rep olayını bırı bana anlatsa napıcam ben bunları
başkada bir getirisi yok canım ama puanı arttıkçada hoşuna gidiyo insanın :lepi:
hem puanın yükseldikçe repinin değeride artıyo mesela benim repim şimdi senin hanene 25 olarak eklendi kaydirigubbakcemile5

tamam canım heryerdekı gıbı ne kadar akmek o kadar kofte calısmayana para yok hesabı
tabi fazla takılmazsan unutuluyosun kimse rep vermiyo samimi arkadaşların dışında o konuda haklısın ama ben bu konuda cömertim valla herkese veriyom opuyorumnanaktan

başkada bir getirisi yok canım ama puanı arttıkçada hoşuna gidiyo insanın :lepi:
hem puanın yükseldikçe repinin değeride artıyo mesela benim repim şimdi senin hanene 25 olarak eklendi kaydirigubbakcemile5

hım..ıyı bısey oldu yanı tesekkurler canım benım..

tabi fazla takılmazsan unutuluyosun kimse rep vermiyo samimi arkadaşların dışında o konuda haklısın ama ben bu konuda cömertim valla herkese veriyom opuyorumnanaktan

ver tabı ne kaybedersın.ya bursa cok guzel dıolar oylemı cok merak edıyorum.esımle bı ıstanbula gıtmeyı dusunuyoruz yazın gederken bursayıda gezıcez ınsallah nerelerı onerırsın

X