Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet canım gelin geldim buralara eşim buralı bizim memlekete gelmiş okumaya hem diplomayı aldı hemde beni sırnaşık şey

sen onu bırakmasaydı senın memlekette kalsaydınız:)o gozunu acık tutmus.ne bolumu okudun calısıyomusun

diloşum hayırdır uykumu tutmadı tatlım
hoşgeldin canım
yok ben zaten geç yatarımda kocişde olurdu yanımda bu defa uyuyakaldı çok yorulmuş sınav yapıyolar buara hem onları oku hem biryandan sınav yap beyni yoruldu aşkımın :asigim:
bende fırsattan istifade burdayım hihoyyyt

neyse tatlişler ben çıkıyım bi bakıp kaçıcaktım öptüm sizi iyigeceler

anladım canım yaa bende iyiolamadım bitürlü yfff içim buruk yorgun tuhaf bi ağrı var yaa-tatlicadiarzu-

diloşum yarın görüşürüz canım benim hakkaten halim yok öle bakim dedim iyi geceler,umutlu,melek ralax

sen onu bırakmasaydı senın memlekette kalsaydınız:)o gozunu acık tutmus.ne bolumu okudun calısıyomusun
Aslında düşünmedim değil ama şartlar onu gerektirdi canım ya göz açıklığıyla ilgisi yok
bende muhasebe okudum ama çalışmıyorum herhangi bir yerde çalışmama izin vermiyor onun istediği yerlerde beni kabul etmiyor çünkü iş tecrübem yok staj dışında :sm_confused: bende kpss ye girip duruyom ama olmadı bu sene daha sıkı çalışcam bakalım süprizzzzz

ya cnm ingiltereye bi defa akrabala arabala gitim 4 gunde pestilim cikti 1 hafta kendime gelemedim bulgaristanda basladi yol ve romanya yuguslavya avstrya hamburk belcika fransa da ismini hatirlamadim ulkeleri gordum

diloşum yarın görüşürüz canım benim hakkaten halim yok öle bakim dedim iyi geceler,umutlu,melek ralax
sen hastamıydın canım öyleyse geçmiş olsun canım öptüm seni görüşmek üzre yarın gelemem ama kociş evde ara ara bakarım belki tekrar öptüm tatlım iyigeceleropuyorumnanaktan

aman ya ben kpssye 5 yıldır gırıyorum bıda gırmıcem .bende suan calısmıyorum cıktım.drsanede ogretmenlık yaptım 3 yıl.sıvasta okudum bende

fransa son durak fransa sinirindan gecince cok buyuk minlerce kisi alan tekneye biniyon ve 4 sat sonra ingiltereye iniyoon ucakta cok bayiyo ya

esimle kavga edince gidicek baba evim yok ama en yakin hava allani var canim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…